USC فوتبال می افزاید: 4 ستاره چشم انداز دریاچه McRee به کلاس 2021

تعهدات نگه دارید آینده را برای USC فوتبال برنامه.

سه ستاره تنگ پایان دریاچه McRee اعلام تعهد خود به تروجان ها برنامه جمعه شب زنده Instagram. پخش از داخل خانه اش McRee عرضه تعهد خود تصویری در جلوی بسته بندی شده از خانواده و دوستان است.

هنگامی که ویدئو های خود را اعلام کرد انتخاب USC McRee در زمان خاموش یک ژاکت به فاش کردن یک USC تی شرت بود که ملاقات با کف زدن از این جمعیت در اطراف او.

او سومین وانت برای USC این هفته پس از کارفرمایی میلر خزه و گیرنده گسترده مایکل جکسون اعلام کرد تعهدات خود را به این برنامه در روز دوشنبه و چهارشنبه بود.

McRee از Austin, Texas, انتخاب USC بیش واشنگتن, Purdue, پن, دولت, Auburn و LSU. او شماره 18 آمریکایی در این کشور با توجه به 247Sports.com در حالی که ESPN صفوف او هم به عنوان یک چهار ستاره جذب و به عنوان شماره 6 به طور کلی تنگ پایان.

با این تروجان ها’ کلاس 2021 در حال حاضر متشکل از 16 بازیکن باقی می ماند قرار داده و با شماره 1 رتبه بندی در Pac-12 کنفرانس و شماره 4 در کشور است. McRee است: گروه اول تنگ پایان و سومین بازیکن از ایالت تگزاس به چهار ستاره در حال اجرا پشت براندون کمپبل و چهار ستاره گیرنده Quaydarius دیویس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>