ما لغو ویزای دانشجویی قانون پس از چالش قانونی توسط دانشگاه های برتر

نیویورک: دولت ایالات متحده لغو آن تصمیم بحث برانگیز به لغو خارجی ویزای دانشجویی که دوره حرکت آنلاین با توجه به کروناویروس یک قاضی فدرال روز سه شنبه گفت.

دانشگاههای هاروارد و MIT با حمایت تعدادی دیگر از موسسات گرفته بود اقدام قانونی علیه این حرکت که ما مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد در ماه جولای 6.

“دولت توافق کردند به فسخ” این تصمیم به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه اجرای دستور قاضی آلیسون Burroughs گفت: در کوتاه شنیدن.

هاروارد و MIT در اوایل این ماه تا به حال خواسته دادگاه برای جلوگیری از این منظور اعلام شده از یخ است که دانش آموزان باید کشور را ترک کنند اگر خود را در کلاس ها تنها به صورت آنلاین و یا انتقال به یک مدرسه ارائه حضوری شهریه.

این اقدام به عنوان یک حرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تحت فشار قرار دادن موسسات آموزشی است که در حال اتخاذ یک محتاط رویکرد به بازگشایی میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

دانشگاه ها می گویند در طرح دعوی در دادگاه خود که به منظور صدمه خواهد دانش آموزان “فوق العاده” شخصی و مالی است.

وجود دارد بیش از یک میلیون نفر از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده برای 2018-19 سال تحصیلی با توجه به Institute of International Education (IIE).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>