انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا: هیلاری کلینتون تایید بایدن پیشنهاد به چالش تهمت

واشنگتن: هیلاری کلینتون تایید کرده است, presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن پیشنهاد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات گفت: ما نیاز به یک “رئیس جمهور واقعی” که “قرار داده و حقایق بیش از داستان” و نه کسی “که یکی در تلویزیون”.
اعلام کرد او حمایت معاون رئیس جمهور سابق آمریکا روز سه شنبه طی یک بایدن کمپین مجازی تاون هال برای بحث در مورد کوروناویروس و اثر آن بر زنان کلینتون اظهار داشت که او بهترین راه حل مناسب برای رهبری این کشور در این زمان به چالش کشیدن.
“امروز من با افتخار به تایید دوست من جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده ،” بانوی اول سابق و وزیر امور خارجه گفت:.
کلینتون انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسی که خیلی بد است که آماده بود به فرمانده که او به نظر می رسد فقط ایفای نقش در تلویزیون.
“فکر می کنم در مورد چه تفاوت آن را اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور واقعی نه فقط کسی که بازی یکی در تلویزیون گفت:” 72 ساله کلینتون که به رهبری دموکراتیک بلیط در سال 2016 را از دست داد به مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه است.
مغلوب ساختن پیشی جستن 73 به دنبال انتخاب مجدد او در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. بایدن 77 است presumptive نامزد ریاست جمهوری از حزب دموکرات است. او به احتمال زیاد به طور رسمی معرفی شده توسط کنوانسیون ملی دموکرات ها در ویسکانسین در ماه اوت است.
“بیش از همیشه این بار پر سر و صدا نشان می دهد که چگونه ما به شدت نیاز به سطح سر راه حل-محور رهبری است. ما نیاز به کسی که گوش به دانشمندان که عمل با مهربانی و شفقت و کسی که به رسمیت می شناسد که آمریکا می تواند و باید رهبری جهان در پاسخ به این بیماری همه گیر” کلینتون گفت.
تعداد افراد آلوده به بیماری همه گیر کوروناویروس در ما عبور یک میلیون-علامت روز سه شنبه در حالی که مرگ و میر مشخصی به بیش از 58,300 بیش از تعداد سربازان آمریکایی که جان خود را از دست در دو دهه جنگ ویتنام.
“من هیجان زده می شود بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را — نه تنها تایید شما اما برای کمک به برجسته کردن بسیاری از مسائل که در معرض خطر هستند در این انتخابات ریاست جمهوری را” بانوی اول سابق گفت: بایدن طی مجازی تاون هال با او.
“من می خواهم برای اضافه کردن صدای من به بسیاری از کسانی که مورد تایید شما بود, رئیس جمهور ما,” او گفت:.
بایدن به نام کلینتون “دوست” و او را برای این “فوق العاده شخصی تایید شده.”
بایدن در حال حاضر تایید شده توسط چند تن از رهبران از جمله یک رقیب برای نامزدی حزب دموکرات برنی ساندرز و الیزابت وارن سابق باراک اوباما رئیس جمهور و مجلس نانسی پلوسی.
در طول مجازی تاون هال کلینتون بود به انتقاد از رئیس جمهور تهمت را از دست داده و به COVID-19 شیوع در ایالات متحده بدترین آمار کشور است.
“فقط فکر می کنم چه تفاوت آن را در حال حاضر اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور که نه تنها گوش به علم — قرار دادن حقایق بیش از داستان اما ما را گرد هم آورده نشان داد نوع شفقت و مراقبت است که ما باید از رئیس جمهور ما که جو بایدن شده است به طور در طول تمام زندگی خود را,” او گفت:.
کلینتون خدمت در سنای آمریکا با بایدن و وزیر امور خارجه برای چهار سال زمانی که او رئیس جمهور سابق اوباما معاون رئیس جمهور.
واکنش کلینتون به حمایت از بایدن براد Parscale تهمت 2020 مدیر کمپین گفت: هیچ غلظت بیشتر از دموکرات استقرار از بایدن و کلینتون با هم.
“هر دو آنها را حمل چمدان از چند دهه در واشنگتن باتلاق و هر دو آنها را schemed برای حفظ دموکرات نامزدی از برنی ساندرز. رئیس جمهور تهمت و ضرب و شتم او یک بار و در حال حاضر او را ضرب و شتم او را انتخاب نامزد” Parscale در بیانیه ای گفت.
در یک ایمیل به حامیان کلینتون گفت: جهان امروز به نظر می رسد بسیار متفاوت تر از سال 2016.
“مانند بسیاری از شما من را نگران هستم — نه تنها در مورد ما زمان بحران بهداشتی, اما در مورد دیرینه مشکلات در دموکراسی ما است که آن را میسازد لخت, از بی عدالتی در سیستم مراقبت های بهداشتی به بالا-سیم عمل می کنند خواستار بیش از حد بسیاری از پدر و مادر کار,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>