نمایندگان کنگره آمریکا استقبال هندی-آمریکایی ها بر روی هولی

واشنگتن: بالا قانونگذاران آمریکایی باید استقبال هندی-آمریکایی ها به مناسبت هولی جشنواره رنگ و توصیف آن به عنوان یک جشن ورود بهار و پیروزی خیر بر شر است.
“هولی مبارک به همه جشن در کالیفرنیا و در سراسر جهان است. من امیدوارم که این جشنواره از رنگ است joyous celebration برای همه” سناتور دایان فاینستاین گفت.
“آرزوی بسیار روشن و شاد هولی” کنگره کتی پورتر گفت. “در طول جشنواره رنگ ها جشن ورود بهار و پیروزی خیر بر شر – آن است که بسیار دلگرم کننده برای دیدن چنین نمایش زیبا از جشن و شادی,” او گفت:.
کنگره لیندا سانچز گفت: هولی نشانه آغاز بهار و پیروزی خیر بر شر است. “این یک زمان از امید برای بیشتر دوست داشتن و پذیرش آینده. من آرزو می کنم همه جشن, جشنواره رنگ در کالیفرنیا و در سراسر جهان شاد, تعطیلات,” او گفت:.
“هولی مبارک به همه دوستان ما جشن! ممکن است این جشنواره از رنگ گسترش شادی و صلح و شادی در سراسر جهان” کنگره باربارا لی گفت.
“مبارک هولی به هندو جوامع در سن دیگو و در سراسر جهان است. تو رنگارنگ و شاد جشنواره مشترک با خانواده و دوستان و ممکن است جدید بهار صلح و رفاه برای همه” کنگره Scott Peters توییتی.
شناخته شده به عنوان جشنواره رنگ این مناسبت نشانه رسیدن بهار و زمان جشن صلح و دوستی گفت: کنگره تام Suozzi. “آرزوی همه کسانی که در جشن, سرگرم کننده و رنگارنگ جشنواره!” او گفت:.
“هولی مبارک! امید امروز جشن شادی و عشق را به کسانی که جشن ورود بهار!” توییتی کنگره بن Ray Lujan.
“هولی مبارک به همه جشن! با ورود بهار به ما اجازه دهید نگاهی به زمان برای پیدا کردن دوستان جدید خنده شکسته و روابط” کنگره برایان فیتزپاتریک گفت.
Ajit Pai رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال را تبریک گفت که این جشنواره نشانه رسیدن بهار جشن, عشق, و, خوب, ظاهر بسیاری از رنگ. (سازمان)

مقاله قبلیمهم برای فیلم هایی مانند ‘Ghar Ki Murgi’, ‘Panga’ برای ارتباط بیشتر با مخاطبان مرد: Nitesh

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>