ما coronavirus تلفات به 11, عمومی خواسته است که مقامات بیشتر

توسط ژن JOHNSON, راشل LA CORTE و مارتا BELLISLE

سیاتل — آمریکا مرگ و میر از coronavirus صعود به 11 روز چهارشنبه با یک قربانی تسلیم در کالیفرنیا — ملت را برای اولین بار گزارش مرگ و میر در خارج از ایالت واشنگتن — به عنوان مقامات مدارس و کسب و کار تحت فشار برای پاسخگویی بیشتر به شدت به شیوع.

مقامات در Placer County, نزدیکی ساکرامنتو گفت: یک فرد مسن که تست مثبت برای COVID-19 روز شنبه پس از بازگشت از San Francisco-به-مکزیک کروز فوت کرده است. قربانی تا به حال مشکلات اساسی, مقامات گفت.

 • Jaqueline و امیلیانو مارتینز استراحت پس از ورود از ال سالوادور در تام برادلی فرودگاه بین المللی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • قفسه های که در آن مواد ضد عفونی کننده دستمال و اسپری معمولا نمایش داده می شود نشستن خالی در داروسازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در پراویدنس, R. I. به عنوان تایید موارد coronavirus افزایش در ایالات متحده آمریکا (AP Photo/دیوید گلدمن)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • ایالات متحده جراح عمومی معاون دریاسالار Jerome M. Adams, راست, ضربه آرنج با کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت به عنوان آنها ملاقات برای بازدید در کانکتیکات دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه, دوشنبه, مارس 2 سال 2020 در تپه سنگی, Conn. جراح عمومی تشویق مردم به دست انداز آرنج به جای تکان دادن دست یا مشت ضربه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. (AP Photo/جسیکا هیل)

 • هاوایی وزارت بهداشت میکروبیولوژیست علامت Nagata نشان می دهد که این فرایند را برای تست یک نمونه برای coronavirus در بخش آزمایشگاه در مروارید شهر, هاوایی در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است. هاوایی مقامات روز سه شنبه گفتند که آنها قادر به تست 250 نمونه برای کروناویروس جدید در هر هفته. (AP Photo/آدری McAvoy)

 • یک زن می پوشد یک محافظ و دستکش او به عنوان خرید یک کارت مترو در ایستگاه مترو چهار شنبه, آوریل 4 سال 2020 در نیویورک است. او گفت که او همیشه می پوشد دستکش در مترو “به خاطر آن گه.” با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) “ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.” (AP Photo/علامت Lennihan)

 • رفت و آمد نگه می دارد به یک قطب عمودی در حالی که دیگری می پوشد یک ماسک به عنوان آنها سوار مترو روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در نیویورک است. “ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی گسترش ویروس” با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). (AP Photo/علامت Lennihan)

 • سه مسافران, مرکز, ماسک می پوشند به عنوان آنها راه رفتن را از طریق مرکز تجارت جهانی هاب حمل و نقل, چهار شنبه, آوریل 4 سال 2020 در نیویورک است. (AP Photo/علامت Lennihan)

 • مسافران می رسند تام برادلی فرودگاه بین المللی پوشیدن ماسک محافظ در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • مسافران می رسند تام برادلی فرودگاه بین المللی پوشیدن ماسک محافظ در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • مردم پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها منتظر عزیزان خود را برای رسیدن تام برادلی فرودگاه بین المللی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • مسافران پوشیدن ماسک محافظ در خروج منطقه از تام برادلی فرودگاه بین المللی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • مسافران پوشیدن ماسک محافظ در خروج منطقه از تام برادلی فرودگاه بین المللی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • مارکوس Bogle می پوشد دنده محافظ قبل از سوار شدن هواپیما به تمپا فلوریدا در تام برادلی فرودگاه بین المللی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti صحبت می کند در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که که شش مورد جدید از coronavirus تایید شده اند در لس آنجلس که در آن وجود دارد که قبلا در مرحله شهرستان در سالن اداره در مرکز شهر لس آنجلس روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 این موارد را تایید کرد سه شنبه شب به علت شناخته شده قرار گرفتن در معرض و در نتیجه به اصطلاح جامعه انتقال دکتر باربارا فرر مدیر بخش وزارت بهداشت گفت. یک نفر در بیمارستان بستری شد و پنج نفر دیگر در قرنطینه در خانه, او گفت:. این موارد از سراسر شهرستان, او گفت:, اما انجام نمی دهد مکان های خاص. (AP Photo/Stafanie Dazio)

 • مسافران در فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما پوشیدن ماسک جمعه, آوریل 3 سال 2020 در سی تک بشویید. شش نفر از 18 غربی واشنگتن ساکنان با coronavirus فوت کرده اند که مقامات بهداشت با عجله به تست بیشتر موارد مشکوک و جوامع بریس برای گسترش این بیماری است. همه موارد تایید شده از این ویروس در واشنگتن در اسنوهومیش و پادشاه شهرستانهای استان است. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • پاسادنا بهداشت عمومی افسر یانگ-یانگ Goh اعلام وضعیت اضطراری در پاسادنا به مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان رهبران جمع آوری در لس آنجلس به بحث در مورد آمادگی به عنوان coronavirus موارد افزایش در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • در نظر گرفتن احتیاط از coronavirus اوتیس کالج هنر و طراحی دانش آموزان از چین سر به کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان برای یک سفر درست پس از مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان رهبران اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس صحبت می کند که مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان رهبران اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • لس آنجلس مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر با شهردار اریک Garcetti و شهرستان لا سرپرستان کاترین Barger, هیلدا سولیس و جانیس هان صحبت می کند که مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان رهبران اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • Flanked توسط شهردار اریک Garcetti و لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس سرپرست کاترین Barger صحبت می کند که مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان رهبران اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

واشنگتن همچنین اعلام کرد یکی دیگر از مرگ و آوردن آن در مجموع به 10. بسیاری از کسانی که کشته شدند ساکنان یک خانه سالمندان در Kirkland, حومه شرق سیاتل. حداقل 31 مورد گزارش شده در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها.

مقامات دولتی در واشنگتن مواجه خواسته که آنها را گسترده تر اقدامات از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ. در حالی که دولت و سیاتل اعلام شرایط اضطراری به رهبران قدرت های گسترده ای را به حالت تعلیق فعالیت آنها صادر نشده هر دستور مستقیم به انجام این کار.

“ما باید تشویق افرادی که مسئول اجتماعات بزرگ به در نظر گرفتن این که آیا آن واقعا حس می کند به انجام آن در حال حاضر” رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت. “در حال حاضر ما در حال به تعویق انداختن قضاوت و … از این سازمان است.”

در حالی که برخی از مدارس فردی و کسب و کار بسته اند فرماندار گفت: در مقیاس بزرگ از تعطیلی مدرسه نشده اند دستور داد به دلیل “وجود دارد بسیاری از انشعابات برای خانواده ها و کسب و کار” ویژه کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است قادر به رفتن به محل کار به دلیل مراقبت از کودک مسئولیت. او گفت: این وضعیت سیال و او را در مشورت با کارشناسان بهداشت و درمان.

محلی و مقامات بهداشتی دولت باید توصیه نمی شود تعطیلی مدرسه یا لغو فعالیت اما گفت آنها احترام به تصمیمات محلی و رهبران مدرسه.

جنیفر Hayles, 41, Kirkland, کانون واشنگتن شیوع گفت که او وحشت زده شد که Inslee و مقامات بهداشت نیست, لغو هفته آینده شهر زمرد طنز Con. چهار روز فوتبال و پاپ-فرهنگ رویداد تساوی نزدیک به 100000 نفر در هر سال و برخی از شرکت کنندگان از جمله دی سی کمیک و Penguin Random House کشیده بیش از این ویروس است.

Hayles گفت: او صرف صدها هزار دلار در بلیط و سایر موارد مربوط به این رویداد خواهد شد اما باید به جست و خیز آن را به خاطر او به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است.

“بسیاری از افرادی که در حال صحبت کردن در مورد هزینه های اقتصادی از مردم مجبور به خروج از Comic Con اما اگر ما یک انفجار از موارد از coronavirus اقتصادی هزینه در حال رفتن به بسیار بالاتر” Hayles گفت.

لاکشمی Unni گفت که او نگه داشتن او پسر یک هشتم کلاس در ردموند مدرسه در سیاتل شرقی حومه, خانه, در روز شنبه و که او تا به حال خواست هیئت مدیره مدرسه و اصلی را ببندید.

“روز گذشته حداقل سه تا از بچه ها بودند سرفه” Unni گفت. “ما نمی دانیم که اگر آنها بیمار با این ویروس اما اگر آنها را تبدیل به بیمار, شانس, پخش كردن, بسیار, بسیار بالا است.”

برخی از مدارس و کسب و کار در انتظار نیست.

مسئولان مدرسه در رنتون در جنوب سیاتل اعلام کرد که Hazen دبیرستان را برای بقیه هفته پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus. دادخواست آنلاین مقامات به هم نزدیک مدارس دیگر در سیاتل سمت شرق.

این F5 شرکت فن آوری خود را بسته 44-داستان برج در مرکز شهر سیاتل پس از یادگیری یک کارمند بوده و در تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس. سرگرمی در هوای آزاد, غول پیکر اری خود را تعطیل سیاتل-منطقه عملیات به مدت دو روز به عنوان یک احتیاط.

فدرال مهاجرت در زمینه دفتر در نزدیکی تاکویلا همچنین بسته پس از یک کارمند بازدید از زندگی مراقبت, مرکز, Kirkland خانه سالمندان است. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: این حرکت یک اقدام احتیاطی و محل بسته باقی خواهد ماند برای 14 روز.

مقامات بهداشت در کارولینای شمالی گزارش داد که یک فرد از شهرستان ویک آزمایش مثبت برای این بیماری پس از بازدید از کرکلند خانه سالمندان است. بیمار پرواز از سیاتل منطقه به رالی-دورهام فرودگاه, پرسش در مورد اینکه آیا دیگر مسافران بودند در معرض ویروس.

“درک من این است که ما باید آشکار. در حال حاضر این ترفند این است برای پیدا کردن آنها گفت:” رابرت Redfield از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

زندگی مراقبت مرکز گفت: در خود وب سایت آن است که غربالگری کارکنان برای علائم قبل از شروع کار و به عنوان آنها را ترک. خانه سالمندان است منع بازديد از اعضای خانواده.

مدت کوتاهی قبل از کالیفرنیا مرگ اعلام شد, شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط اطلاع مسافران خود را همانند شاهزاده خانم است که مقامات بهداشتی فدرال در حال تحقیق کوچک “خوشه” از coronavirus موارد متصل به آن در اواسط ماه مارس سفر. آن زمان خواسته مسافران را به ماندن در کابین خود تا زمانی که آنها پاک توسط کارکنان بهداشتی و گفت: کسانی که در سفر قبلی باید با دکتر خود را اگر آنها دچار تب یا علائم دیگر.

بزرگ شاهزاده خانم است که در جنوب مکزیک و بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو که در آن CDC و مقامات شرکت دیدار خواهد کرد برای تعیین دوره از عمل, خط کروز گفت.

AP نویسنده کارلا K. Johnson در سیاتل کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>