UPSC به بازپرداخت به و وپیش airfares از نامزدها ظاهر می شود برای خدمات ملکی مصاحبه

دهلی نو: اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون (UPSC) تصمیم گرفته است برای جبران به و وپیش airfares از خدمات مدنی جزوات ظاهر می شود برای تست شخصیت در دهلی نو به عنوان قطار خدمات “نه به طور کامل کاربردی” با توجه به COVID-19 محدودیت با توجه به بیانیه رسمی صادر شده در روز دوشنبه.

این کمیسیون نیز کمک خواهد کرد که کاندیداها با مسکن و حمل و نقل مورد نیاز آن گفت.

“به عنوان قطار خدمات به طور کامل عملکرد این کمیسیون به عنوان یک بار اندازه گیری, تصمیم گرفته است برای جبران پایین ‘به و وپیش بلیط هواپیما’ به نامزد آینده برای PTs (تست شخصیت). دولت باید خواسته شده است که اجازه می دهد تا نامزد برگزاری e-احضار نامه برای امتیاز به حرکت در/خارج از محدود مناطق به منظور حضور در همان” بیانیه صادر شده توسط UPSC گفت.

این UPSC بود در میان انجام تست های شخصیت/مصاحبه برای 2,304 داوطلبان برای خدمات مدنی آزمون 2019 (CSE-2019) زمانی که دولت تصمیم به تحمیل یک مستند در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آن گفت.

این کمیسیون پس از آن تصمیم به تسلیم در مصاحبه باقی مانده 623 نامزدها UPSC گفت.

“با لغو تدریجی از مستند این کمیسیون تصمیم گرفته است برای نگه داشتن امتیاز برای نامزد باقی مانده از 20 تا 30 ژوئیه سال 2020 و همه نامزدها شده اند مناسب مطلع در پیش است ،

در رسیدن به این کمیسیون تمام داوطلبان ارائه خواهد شد ‘مهر و موم شده کیت’ متشکل از یک ماسک صورت, چهره, سپر یک بطری sanitiser و دستکش دست کرده و گفته است”.

بررسی خدمات مدنی است انجام شده توسط UPSC سالانه در سه مرحله — مقدماتی اصلی و تست شخصیت و یا مصاحبه — انتخاب داوطلبان برای Indian Administrative Service (IAS), هندی, خارجی, خدمات (IFS) و پلیس سرویس (IPS ) در میان دیگران.

در سفارش به آدرس ایمنی و بهداشت نگرانی از نامزدها مشاوران متخصص و کارکنان کمیسیون ترتیبات مناسب قرار داده شده است در محل UPSC گفت.

“پس از مصاحبه تخته به طور کلی شامل مشاوران ارشد این کمیسیون گرفته است همه پیشگیرانه و اقدامات ایمنی برای تماس کمتر PTs به منظور محافظت از مصاحبه و مصاحبه شوندگان مناسب” آن را گفت.

کمیسیون کارکنان درگیر در انجام این امتیاز نیز خواهد شد مجهز به مناسب دنده محافظ بیانیه ای گفت:.

ترتیبات ساخته شده اند به صورت منظم sanitisation از تمام اتاق, سالن, مبلمان و تجهیزات آن گفت.

“آرایش صندلی برای نامزدها در تمام سالن را تضمین امن فیزیکی فاصله. پروتکل/دستورالعمل به دنبال نامزد برای ظاهر شدن در مصاحبه شده اند ابلاغ به آنها گفت UPSC گفت.

این کمیسیون متعهد به اطمینان از بالاترین استانداردهای سلامت و ایمنی را برآورده قانون اساسی آن دستور برای انتخاب مناسب ترین نامزدها از طریق آن امتحانات UPSC اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>