مرتفع نام خانوادگی دم چیزی جدید در شیر: یک بازار گوشت

مرتفع نام خانوادگی دم ممکن است غیر منتظره جایی برای رفتن برای یک دوجین تخم مرغ و 2 پوند گوشت چرخ کرده. اما این بار غیر منتظره.

آبجوسازی شناخته شده برای آن پومونا ملکه آبجو فکر خارج از keg با اضافه کردن یک بازار کوچک از گوشت تازه و مرغ. این یک همکاری با برق شهر قصاب یک سانتا آنا فروشگاه که مالک استیو Sabicer زندگی در کلرمونت.

نیازی به گفتن یک بازار بود و بخشی از هر برنامه بلند مدت آبجوسازی جمهور اندی دیل گفت.

“ما در حال انجام آنچه ما می توانیم در این عجیب و غریب زمان” دیل به من گفت.

تاسیس 17 سال پیش به عنوان دیل برادران آبجوسازی شد متلاطم همراه تا اواسط ماه مارس. آخرین آن روز به طور منظم کسب و کار شد مارس 15, یکشنبه.

“این آخر هفته همه چیز واقعا شروع به سرعت بخشیدن” به عنوان دور به عنوان coronavirus مربوط داوطلبانه خاموش شدن ناگهانی دیل به یاد می آورد. “ما تا به حال یکی از بهترین روزهای یکشنبه تا کنون. آن را مانند پایان جهان ،

بعد آبجوسازی بسته شد به عنوان برادران اندی و کورت دیل تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید بعد. در 17 مارس گذشته نام باز بود برای به رفتن تنها سفارشات.

“ما این بود آرامترین روز سنت پاتریک همیشه. اما آن را هنوز هم شلوغ ترین روز ما تا به حال از آن پس” اندی دیل گفت.

“ما کسب و کار توزیع 85% تبس. که به طور کامل از بین رفته اند” دیل گفت: رستوران و بار, کسب و کار است. “ما اساسا فروش بطری و قوطی به سوپر مارکت ها و برخی از فروشگاه ها مشروب.”

دیل گفت که پس از تخمگذار کردن 14 نفر او دارای چهار کارکنان از جمله خود و برادر خود را. کارکنان باقی مانده است دم آبجو و فروش آبجو به رفتن. اگر او می شود چک حفاظت برنامه بودجه اعمال او برای او استخدام برگشت که او می تواند قرار داده و آنها را در برخی از پروژه های بلند مدت.

وارد Sabicer یک دوست از Dales ” که تا به حال انجام می شود کارگاه های آموزشی در گذشته نام. برق شهرستان قصاب تاسیس پنج سال پیش یک کل-حیوانات قصاب فروشگاه است که می شود آن پایدار مطرح شده و گوشت گاو و گوسفند و بز و مرغ از کشاورزان کوچک.

نیمی از کسب و کار خود شد و رستوران به طوری که تا حد زیادی از بین رفته اند. آن سه مشتریان عمده فروشی کاهش یافته و به دو. اما برق شهر منتقل شده بود به مونتاژ غذا دبستان کیت و عامل یک آشپزخانه برای خانواده ها از یک مدرسه خصوصی. هنگامی که ما صحبت کرد و تنها یکی از هشت کارکنان گذاشته شده بود ،

“استیو تا به حال این ایده به هم در بازار” دیل گفت.

“در کمتر از 10 روز” Sabicer گفت: با افتخار: “ما یک پاپ آپ قصاب فروشگاه باز است.”

دیل وارنر در بازار راه اندازی 25 مارس. برادران تا به حال به رها کردن دیل وارنر نام برای آبجو فروش به دلیل یک آبجو در یک ایالت دیگر در حال حاضر ادعا آن منجر به تغییر به نام دم در 2016. اما دیل برادران عادلانه بود بازی را برای بازار است.

“آن را شسته و رفته ما می توانید استفاده کنید که با نام تجاری” اندی دیل با لبخند گفت:.

ارائه محصول هستند نه گسترده. گرد کباب گوشت چرخ کرده, هات داگ, استیک لغو احکام صادره ی سوسیس تشنجی سینه مرغ و بوقلمون زمین به علاوه pastured تخم مرغ ها در مورد آن. آه و سگ رفتار میکند. به علاوه نام آبجو ، مشتریان باید 21 اگر آنها سفارش آبجو و یک ID عکس است مورد نیاز خدمات تحویل.

Portioning از گوشت و بسته بندی برای فروش انجام شده است در قصاب است که چگونه او قادر به فروش در آبجوسازی Sabicer توضیح داد.

“ما امیدواریم که به شناسایی کسب و کارهای دیگر در منطقه که به دنبال یک خروجی” Sabicer گفت. او صحبت کردن شیرینی قهوه سرخ یک فروشگاه پنیر و فراورده های لبنی در آپ لند یا کلرمونت و باز به ایده های دیگر از جمله تولید و پیمانه نیم لیتری بستنی.

خواهد آنها رد هر گونه محصولات ؟

“احتمالا نه هر کس دیگری آبجو” Sabicer ترک خورده. “نه علف هرز” دیل اضافه شده است.

طیف وسیع تری را در بازار بیشتر مفید Sabicer و دیل گفت و 8 دلار به 12 دلار هزینه تحویل در محل — از طریق DoorDash, Postmates و شهری می خورد — بیشتر مقرون به صرفه. موارد نیز می تواند خریداری شده و یا برداشت در محل در آبجوسازی 2120 Porterfield راه مرتفع.

هنگامی که ما صحبت در اوایل این ماه آنها حدود 10 سفارشات در روز به طور متوسط 80 $تا $100. “آن را شسته و رفته به ببینید که چگونه مردم در حال تلاش برای حمایت از کسب و کارهای محلی” Sabicer گفت: از خاموش کردن.

در حالی که من وجود دارد بئاتریس Casagran راه می رفت در را انتخاب کنید تا منظور از گوشت و استخوان برای سگ ها که تا به حال رفته وحشی بیش از دسته اول.

(Casagran توصیه شده توسط یک خواننده برای او ماسک-ساخت قبلی من در ستون. ما باید برای جلوگیری جلسه بود.)

برای من جالب کسب و کار عنصر از همه گیر شده است و رستوران ها تلاش چیزهای جدید مانند فروش لوازم یدکی غذایی به عموم مردم است. آنهایی که من متوجه شده ام در حال مونتکلیر را دولچه کافه و شیرینی و کلرمونت گوشت انبار Pepo ملو و نقطه کافه.

جفت آبجو سرد و گوشت گاو کباب باعث می شود یک نوع عجیب و غریب از حس. خواهد بازار همچنان فراتر از پایان جسمی فاصله? که یک سوال باز است. اما بازار پر نیاز در حال حاضر و تا به برخی از زمان برای ایجاد خود را قبل از اینکه به این سوال پاسخ داده شود.

“ما نوع ساخت آن را به عنوان ما به همراه” Sabicer گفت: خوش. “تا زمانی که مردم می خواهند برای خرید گوشت و آبجو از دیل وارنر بازار, من نمی بینم که چرا ما نمی خواهد آن را باز نگه دارید.”

David Allen, روزنامه faux گوشت و نزدیکی آبجو می نویسد: پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه. ایمیل [email protected] تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>