پاسادنا — پلیس گفت که یک مرد می خواستم در ارتباط با یک Jan. 30 سرقت از بانک در پاسادنا و به سرقت مشابه در انتاریو و رانچو کوکامونگا را بازداشت گرفته شده در یک متل در لانگ بیچ.

مظنون بازداشت شده در Jan. 31 — شناخته شده به عنوان سن برناردینو کانتی ساکن استیون ری سیمونز با توجه به پاسادنا پلیس سرهنگ جسی Carrillo.

“شواهد ارتباط آقای سیمونز به پاسادنا تعقیب سرقت از بانک بود بهبود در زمان دستگیری او” Carrillo گفت.

پاسادنا افسران پلیس در پاسخ به تعقیب بانک در 132 E. کلرادو بلوار. در 2:15 p. m. on Jan. 30 مورد سرقت از بانک است که به تازگی رخ داده است.

مظنون فرار قبل از ورود پلیس و نبود قرار گرفته Carrillo گفت. در طول سرقت دزد تصویب تقاضای توجه داشته باشید به یک, کارمند بانک, کدام ضمنی او صاحب یک تفنگ. هیچ سلاح دیده می شد و دزد با ساخته شده $از 3200, او گفت:.

کارآگاهان در صحنه قادر به قرار دادن شواهد در طول مسیر مشکوک بود و اعتقاد بر این گرفته اند به فرار. اف بی آی در پاسخ به صحنه جرم و معتقد بودند مظنون همان سارق مسلح بانک که تا به حال مرتکب شده قبلی شبیه جنایات در انتاریو و رانچو کوکامونگا Carrillo گفت.

پس از آگاهی از هویت خود پاسادنا کارآگاهان مطلع شدند که سن برناردینو کانتی کلانتر واقع سیمونز در یک متل در ساحل طولانی که در آن او را بازداشت گرفته شده در Jan. 31.

سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: در Feb. 6 بیانیه ای که Simmons, 47, از زمین بلند شد و مشکوک در یک Jan. 22 سرقت تلاش در بانک مرکزی آمریکا در رانچو کوکامونگا در 8700 پایه خط جاده در خیابان عقیق جگری و کارآگاهان بعد متوجه شدند او ممکن است مظنون در سرقت بانک در انتاریو و پاسادنا.

پاسادنا پلیس خواسته هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده به تماس با آنها را در 626-744-4241.

این Pasadena Star-News کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de