به روز شده: DNR حفاظت ماموران نجات و آزادی 25 یا 26 اینچ انواع مختلف اردک ماهی از شکم یک پرنده مرده در Tamarack رودخانه

دو حفاظت از افسران وزارت منابع طبیعی مینه سوتا در شرکت های غیر معمول ترین انواع مختلف اردک ماهی نجات به تازگی در حالی که نظارت بر بهار ماهی-اجرای فعالیت در Tamarack رودخانه در نزدیکی Waskish, Minn.

یک انشعاب از بالا قرمز دریاچه Tamarack رودخانه تساوی walleyes که شنا بالادست به تخم ریزی هر بهار. گشت رودخانه ها و نهرها که جذب تخم ریزی ماهی یک استاندارد بهار فعالیت برای حفاظت از افسران.

طبق گزارش هفتگی از DNR اجرای Blackduck, Minn.-منطقه حفاظت افسران Demosthenes Regas و نیکلاس Prachar مشغول به کار بودند در امتداد رودخانه زمانی که آنها در سراسر یک پرنده مرده شناور در آب است.

“در نگاه اول من فکر کردم آن یک تکه ابر شناور در لبه رودخانه اما پس از آن متوجه شدم این بود که یک پرنده” Regas گفت: در یک ایمیل. “اول فکر کردم که این یک قو اما ما آمد نزدیک ما شاهد آن پرنده بود.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Regas بود فرمان قایق و نزدیک به سقا که Prachar دیدم ماهی در آن لایحه است.

The walleye was clearly visible in the maw of the floating pelican, which had choked to death on the fish. (Photo courtesy of Demosthenes Regas/ Minnesota DNR)

انواع مختلف اردک ماهی بود به وضوح قابل مشاهده در شکم از شناور پرنده که تا به حال به مرگ خفه در ماهی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Demosthenes Regas/ مینه سوتا DNR)

“شرکت Prachar گفت:” دوربین خود را دریافت کنید. شما نمی خواهید به آن اعتقاد دارند – این پرنده دارای انواع مختلف اردک ماهی در آن لایحه و این هنوز زنده’ ” Regas گفت.

این پرنده تا به حال خفه در انواع مختلف اردک ماهی که افسران قادر به رایگان از شکم بزرگ پرنده و ماهی آزاد برای ادامه آن تخم ریزی اجرا تا Tamarack رودخانه. انواع مختلف اردک ماهی گیری 25 یا 26 اینچ Regas برآورد شده است.

“ما در زمان برخی از عکس ها و پس از آن منتشر شد انواع مختلف اردک ماهی بود که هنوز هم بسیار پر جنب و جوش” Regas گفت: در یک ایمیل. “هنگامی که آن را منتشر شنا به پایین نشسته وجود دارد برای یک یا دو دقیقه و سپس شنا کردن بالادست.

“انتشار موفق و یک داستان برای گفتن بچه ها و نوههایشان روزی.”

همانطور که برای pelican آنها به سمت چپ پرنده برای طبیعت به اصلاح به عنوان تعدادی از حیوانات را به استفاده از پول Regas گفت.

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>