BEMIDJI, Minn. — مقامات محلی در حال جستجو برای 18 سال, پیر مرد که مظنون به مشارکت در این تیراندازی دو نفر.

مظنون آنتونیو Vincente Parkhurst از بمیجی گفته فرار از منطقه پا با یک تفنگ دستی. Parkhurst در نظر گرفته شده است خشونت آمیز و خطرناک است. آزادی مطبوعات از بمیجی اداره پلیس و گفت: باید رویکرد او و یا سعی کنید برای دستگیری او. در عوض هر کسی که می داند که محل نگهداری او باید در تماس با مقامات بلافاصله.

Parkhurst بومی آمریکا نر با موهای کوتاه سیاه و چشم های قهوه ای و بلند و باریک ساخت. او در گذشته دیده می شود پوشیدن red sweatshirt. همانطور که از اواخر سه شنبه شب Parkhurst هنوز نشده بود واقع شده است.

در 10:26 p. m. on Feb. 17, بمیجی افسران پلیس در پاسخ به سانفورد سلامت با توجه به یک گزارش از a 17-year-old man با زخم گلوله. در عرض چند دقیقه یک تماس دوم گزارش شده است در مورد یک مرد که به ضرب گلوله کشته شده بود در خارج از محل اقامت در 1100 بلوک مینه سوتا در خیابان. بمیجی افسران پلیس و Beltrami County sheriff نمایندگان وارد صحنه شدند برای پیدا کردن یک مرحوم 20 ساله ،

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قربانی نام حال نکردن در انتظار شناسایی از Anoka County دفتر معاینات پزشکی و اطلاع رسانی از خانواده است. اما خانواده شناسایی قربانی به عنوان Lupe Rosillo. از شنبه بعد از ظهر بمیجی رئیس پلیس مایک Mastin گفت: 17 ساله تحت درمان قرار گرفته و منتشر شد. Mastin نیز روشن است که Parkhurst مشکوک به مسئول هر دو تیراندازی.

هر کسی با اطلاعات مربوط به این مورد تشویق به تماس با بمیجی اداره پلیس در (218) 333-9111.

علاوه بر این اگر کسی اطلاعات در مورد این جنایت آنها می توانید آن را گزارش و ناشناس ماندن با تماس با Crime Stoppers از مینه سوتا در وب سایت خود را www.CrimeStoppersMn.org با تماس با تلفن رایگان شماره تلفن 1-800-222 – TIPS [8477]; و یا با استفاده از P3 نکته ارائه برنامه قابل نصب بر روی تمام گوشی های هوشمند است.

همه تماس با Crime Stoppers ناشناس است و تماس گیرنده ممکن است واجد شرایط برای پاداش به $1,000. به بمیجی اداره پلیس مردم را تشویق به ارسال اطلاعات به جلو جنایت بنابراین آنها از عذاب و امن باقی می ماند در حالی که “انجام کار درست” آزادی مطبوعات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im