تا: نشستن کاوش های پلیس ‘چشم پوشی’ با Vikas Dubey به بازدید Bikru ایجاد کرد

لکنو: اوتار پرادش اضافی دبیر کل سانجی Bhoosreddy که عنوان ویژه بررسی تیم کاوش پلیس محلی گفته است چشم پوشی با کشته گانگستر Vikas Dubey را روز یکشنبه در دیدار Bikru روستا در نزدیکی کنپور که در آن 8 پلیس کشته شدند توسط سرسپردگان از گانگستر.
“ما بازدید از محل که در آن شلیک صورت گرفت (Bikru ایجاد کرد),” Bhoosreddy گفت: در راه خود را به Kanpur.
او حاضر به استادانه درست شده بیشتر است.
دولت تا به حال تشکیل نشستن در روز شنبه. Bhoosreddy است عنوان تیم که باید بیشتر DG هری Ram شارما و حفاری Ravinder Goud به عنوان اعضای آن با توجه به بیانیه رسمی است.
نشستن خواهد شد ارائه گزارش خود در ماه جولای 31 بعد از نگاه کردن به تمام زوایای مطالعه تمام اسناد و مدارک مربوط و نقطه بازرسی در کنپور آن گفت.
این تیم خواسته شده است برای بررسی به چه اقدام موثر در نظر گرفته شد در تمام موارد تسلیم در برابر Dubey بیانیه ای گفت:.
نشستن نیز پروب چه اقدام گرفته شد به لغو قرار وثیقه از “چنین مخوف جنایی” چه اقدام صورت گرفته علیه او تحت Goonda قانون امنیت ملی عمل گانگستر عمل می کنند و اگر وجود دارد هر گونه سستی و در چه سطح آن اضافه شده است.
در جولای 3, هشت پرسنل پلیس از جمله یک DSP ضرب گلوله کشته شدند در Bikru ایجاد کرد توسط سرسپردگان از Dubey.
هفت نفر دیگر از جمله یک غیرنظامی زخمی شدند در این حمله از پشت بام بعد از پلیس به تیم وارد کرد پنجشنبه گذشته (جولای 2) نیمه شب به دستگیری Dubey. (سازمان)

مقاله قبلیدیزل نزدیک شدن قیمت Rs 81 پس از 16 paise افزایش

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>