بی سابقه ای در پاسخ به PM ‘Janata حکومت نظامی’ تماس در جامو Ladakh

Deserted Jammu City roads on Sunday. — Excelsior/Rakesh
ترک جامو جاده های شهر در روز یکشنبه. — اکسلسیور/Rakesh

Coronavirus: Shutdown در J&K, Ladakh UTs تا Mar 31

*16 ضروری خدمات معاف در طول محدودیت

Sanjeev Pargal
جامو Mar 22: دولت امروز اعلام تعطیلی در تمام قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر تا مارس 31 که در طی آن تنها 16 خدمات ضروری عملیاتی خواهد شد در حالی که این لیست 75 ولسوالی های شناسایی شده به صورت مستند توسط دولت مرکزی برای جلوگیری از گسترش Coronavirus شامل له و کارگیل تنها دو منطقه که شامل کل UT Ladakh. دولت از کرگیل اعلام کرد مستند در منطقه امشب تا 31 مارس است.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
وجود دارد پاسخ قاطع به نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای `Janata مقررات منع رفت و آمد را از ساعت 7 صبح تا ساعت 9 امروز در کل منطقه جامو و اتحادیه سرزمین لاداخ که در آن مردم محدود خود را به خانه تمام بازارهای باقی مانده بسته, حمل و نقل کردن جاده ها و خیابان های عینک خلوت نگاه کنید.
به عنوان ساعت زده 5 هوا برای چندمین بار با آمیزه ای از تلفن های موبایل از زنگ conches و ضرب و شتم از صفحات فلزی با افرادی که در بالکن چمن و تراس خانه های خود را به قدردانی پزشکی و سایر کارکنان که در خط مقدم نبرد علیه Coronavirus.

اینجا کلیک کنید برای مشاهده کامل سفارش
هر چند دولت مرکزی لیست از 75 منطقه دستور داد برای مستند شامل فقط جامو و سرینگر مناطق جامو و کشمیر که در آن چهار COVID-19 مثبت بيماران گزارش شده تا کنون اتحادیه قلمرو دولت این شب دستور shutdown از همه موسسات و خدمات به جز کالاهای اساسی/ خدمات در کل J&K.
یک مقام رسمی به این اثر صادر شد در این شب توسط رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam.
Subrahmanyam گفت: برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس و شکستن زنجیره انتقال ویروس لازم است به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله یعنی جلوگیری از/به حداقل رساندن تماس نزدیک بین مردم است.
“با در نظر گرفتن این منطقه دادستانی موضوع را از دستور زیر بخش 144 CrPC و مدیریت بحران اقدام به خاموش کردن تمام موسسات به جز ارائه کالاهای اساسی/ خدمات از 8 ساعت در مارس 22 تا 6 بعد از ظهر تا 31 مارس” دبیر کل گفت.
او اضافه کرد که تمام محصولات وسایل نقلیه از جمله حمل اقلام ضروری خواهد بود و مجاز به رفت و آمد در طول دوره خاموش با مجوز/عبور صادر شده توسط دولت های منطقه است.
Subrahmanyam به کارگردانی و دولت های منطقه به ترتیبات برای افراد درگیر در ارائه خدمات ضروری برای سفر بدون مانع به محل کار خود را. او گفت که معاون کمیسیون نیز محدود کردن تمام مجامع در اماکن عمومی به بیش از سه نفر است.
“بخشی از کمیسیون جامو و کشمیر بخش نظارت بر انطباق” دبیر کل را گفت.
و بلافاصله پس از اعلام از خاموش شدن Simrandeep سینگ وزیر به دولت, گروه مواد غذایی, عمران, منابع و امور مصرف کننده صادر سفارش لیست 16 خدمات ضروری در جامو و کشمیر.
روزنامه ها به عنوان ذکر شده است در میان خدمات ضروری دولت به منظور گفت.
سایر موارد ذکر شده به عنوان خدمات ضروری شامل عرضه مواد غذایی هر دو عمده فروشان و خرده فروشان میوه و سبزیجات تازه (Mandies و خرده فروشان) توزیع بنزین/دیزل در پمپ و شیر و مغازه های لبنیات و محصولات مرتبط عرضه خوراک دام و علوفه و دارو و داروسازی (خرده فروشان و عمده فروشان و تولید).
بانک ها و دستگاههای خودپرداز عرضه LPG داخلی و تجاری و خدمات بهداشتی و درمانی از جمله جنبش از کارکنان صنعت سلامت و پزشکی تجهیزات اپراتورهای مخابراتی و تعیین شده خود را به ادارات پست و دفاتر تخلیه و بارگیری گندم و برنج در FCI و دولت مواد غذایی انبار حمل و نقل کالاهای اساسی از طریق ملی و بزرگراه های ایالتی (بنزین نفت سفید و شیر و سبزیجات و میوه ها و مواد غذایی FCI منابع و غیره) و تامین برق و آب و شهرداری و خدمات بهداشتی از جمله جنبش از کارکنان خود را همچنین نمیفهمد در میان لیست از اقلام ضروری اعلام شده توسط اتحادیه قلمرو دولت است.
در طول خاموش کردن مردم ملزم به ماندن در خانه و بیرون آمدن تنها به تهیه کالاهای اساسی برای مصرف (یک نفر در هر خودرو) در مجاورت خانه های خود. کارکنان خدمات ضروری’ ادارات و مسافران بیرون آمدن از خود و رفتن به فرودگاه مجاز خواهد بود به سفر در تولید بلیط های هوایی.
در همین حال دولت مرکزی دستور داده است تا مستند در 75 مناطق که در آن Coronavirus مثبت بیماران یافت شده اند. لیست 75 مناطق انجام شده نام جامو و سرینگر در دانشگاه تهران از J&K و له و کارگیل که شامل کل اتحادیه سرزمین لاداخ.
دولت از کرگیل همچنین اعلام کرد مستند در کل منطقه امشب تا 6 بعد از ظهر در 31 مارس است. سفارش به این اثر با تصویب شد منطقه دادرس کرگیل Baseer-ul-Haq Choudhary.
منظور گفت: تمام موسسات آموزشی دانشگاه ها و مغازه ها و کسب و کار, بازار و موسسات و بین منطقه ای و درون منطقه تجاری حمل و نقل/حمل و نقل عمومی به جز کسانی که مجاز ضروری برای مقاصد بسته باقی خواهد ماند در کرگیل منطقه. مردم را ملزم به ماندن در خانه و بیرون آمدن تنها به تهیه کالاهای ضروری است که بیش از حد یک فرد در هر وسیله نقلیه به منظور گفت.
در مجموع 13 مورد مثبت از Coronavirus گزارش شده تا کنون در قلمرو اتحادیه Ladakh.
در ضمن وجود دارد بی سابقه ای پاسخ به “Janata حکومت نظامی” فراخوان داده شده توسط نخست وزیر نارندرا 14 ساعت از 7 صبح تا ساعت 9 امروز به مبارزه با کروناویروس تهدید در کل منطقه جامو و اتحادیه سرزمین لاداخ.
درست از ساعت اندکی از صبح امروز همه ملی, بزرگراه, جاده های اصلی شهر و حومه و حتی منطقه tehsil و بلوک ستاد عینک ترک نگاه به مردم در پاسخ به مودی تماس نمی آمد از خانه های خود. تنها اسکلتی وسایل نقلیه دیده می شد در جاده ها به عنوان افراد وابسته به خدمات اورژانس یا نیاز به کالاهای اساسی تنها دیده می شد در جاده ها و خیابان ها.
و پاسخ به `Janata حکومت نظامی’ تماس بود به طور داوطلبانه در کل منطقه جامو با مردم ماندن در داخل خانه خود را.
خیلی قبل از ” آژیر صدا شنیده شد و در ساعت 5 بعد از ظهر مردم همه در سراسر جامو منطقه دیده می شد در پشت بام ها و بالکن, تراس, چمن, خارج از دروازه و حتی جاده های باد صدف حلزونی پوسته, زنگ, ظروف و چیزهای دیگر به عنوان خواسته توسط نخست وزیر به عنوان یک علامت از حمایت از کسانی که مبارزه با کروناویروس خطر زندگی خود را.
این ادامه داد: برای 10 تا 20 دقیقه در مکان های مختلف در شهرها و مناطق شهری و نیمه شهری و حتی روستایی مناطق که در آن مردم شور و شوق زیادی نشان داد و قول داد که به شکست Coronavirus در تماس با نخست وزیر.
گزارش از 10 منطقه جامو منطقه نشان داد بسیار بالا پاسخ به “Janata حکومت نظامی’ تماس بگیرید. به طور قابل ملاحظه ‘Janata حکومت نظامی’ باقی مانده صلح در کل منطقه جامو.
به جز کسانی که درگیر در تحویل خدمات ضروری هیچ کس آمد از خانه های خود را حتی در دور افتاده و دور کردن مکان های درک خطر با توجه به Coronavirus گزارش از ستاد منطقه گفت.
“مردم نیاز به پرداخت توجه به مشاوره های صادر شده توسط دولت از زمان به زمان برای ایمنی خود را. ما را در غلبه بر این چالش زمانی که ما از موضع ایران در مبارزه با این رمان و ویروس کشنده” مردم گفت.
در ضمن هفت پرواز لغو شد, در فرودگاه جامو امروز در نمایی از ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’.
این شامل چهار GoAir پرواز و هر یک از نیلی Vistara و SpiceJet.
“در مجموع از 21 پرواز برنامه ریزی شده بود به عمل از فرودگاه جامو امروز (یکشنبه). در حالی که هفت پروازهای لغو کردم بقیه عمل پرواز بین 8.30 صبح و ساعت 3.15” که AAI رسمی گفت.
در حالی که GoAir اعلام کرده بود در هفته گذشته که آن را به طور داوطلبانه تعلیق همه پروازهای 22 مارس در زمانی که کشور مشاهده خواهد شد ‘Janata حکومت نظامی’ نیلی گفت: این امر کار تنها 60 درصد از آن در پروازهای داخلی.
Vistara بود گفت: این امر کار کاهش تعداد پرواز.
پنج نفر از لغو پروازهای برنامه ریزی شده بود به عمل همراه دهلی نو-Jammu-دهلی بخش و هر یک در بمبئی-Jammu-سرینگر و سرینگر-Jammu-سرینگر بخش رسمی گفت.
در ضمن دست و پنجه نرم کردن با 13 Coronavirus-موارد مثبت اتحادیه سرزمین لاداخ امروز به حرکت آمد و با ساکنان محلی اقامت در داخل خانه در پاسخ به نخست وزیر درخواست تجدید نظر به رعایت یک Janata مقررات منع رفت و آمد’.
هر چند هیچ تازه مورد COVID-19 گزارش شد یک فرد با یک سفر سابقه به آمریکا رسیده له هوایی در یک “شرایط بسیار بد” با مشکوک به علائم COVID-19 و بستری در بیمارستان.
در پاسخ به مودی تماس ساکن ماند پشت در خانه های خود به دنبال اجتماعی فاصله به عنوان یک نتیجه است که جاده ها در سراسر لاداخ از جمله Drass دوم سردترین ساکنان محل در جهان است که در حال حاضر قطع با توجه به بارش برف سنگین در زمستان عینک خلوت نگاه کنید.
وجود تعطیلی کامل در هر دو له و کارگیل مناطق از جمله دور کردن مناطق
این Ladakh عملا تحت مستند از نظر تعداد بالایی از Coronavirus موارد است. نخست وزیر تماس برانگیخته کامل پاسخ با مردم به طور داوطلبانه ماندن در خانه های خود را در کل اتحادیه سرزمین لاداخ.
گزارش گفت: یک فرد با سفر تاریخچه به ایالات متحده آمریکا رسیده له هوایی روز شنبه در یک “شرایط بسیار بد” با مشکوک به علائم COVID-19.
او بلافاصله معطوف به یک بخش ویژه در یک بیمارستان رسمی و افزود: دولت در تلاش است تا خود را ردیابی و همکاری مسافران و انتقال پیام به آنها را برای اطمینان از خانه خود را-قرنطینه به مدت 14 روز و اطمینان نیست و به هر گونه تماس فیزیکی با اعضای خانواده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.
این مقام گفت یک متخصص پوست بود که در میان 13 نفر تست مثبت برای COVID-19 بود با حضور OPDs در بیمارستان و در یک کلینیک خصوصی قبل از ورود او به بیمارستان است.
“بنابراین تمام آن دسته از بیماران که در حال بازدید این متخصص پوست در فوریه 27 و 28 و 3 مارس در SNM بیمارستان و کسانی که برای بازدید از کلینیک خصوصی از تاریخ 28 فوریه تا 4 مارس هستند درخواست شده است که آنها نباید در تماس فیزیکی با دیگران و برای تماس با بیمارستان های منطقه در له و کارگیل در صورت هر گونه مسائل مرتبط با سلامت,” او گفت:.
او ساخته شده یک درخواست تجدید نظر به عموم مردم است که هیچ فرد باید به زور اخراج هر کارگر و نه ذاتی هر فرد به اجاره کردن خانه.
این مقام گفت: حدود 1800 نفر تحت نظارت در Ladakh حدود 250 خانه تحت قرنطینه و 92 تحت بیمارستان قرنطینه در حالی که 154 نفر را به اتمام 14 روز دوره قرنطینه.
Leh منطقه دادرس Sachin کومار Vaishya در ضمن هشدار اکید اقدام قانونی علیه مردم یافت پریدن دوره قرنطینه.
“همه افرادی که در زیر قرار داده شده اجباری خانه قرنطینه باید به شدت محدود خود را در محل مشخص/تجویز/توصیه های پزشکی بخش. هر گونه انسداد یا عدم تطابق با جهت باید مجازات در بخش 51 از مدیریت بحران عمل” Vaishya گفت: در سفارش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>