دانشجویان باید شمارش جایی که آنها زندگی می کنند نه که از آنها در سال 2020 سرشماری

مهم نیست که اگر آنها یک زندگی دانشجویی در پردیس در سالن محل اقامت و زندگی در خارج از پردیس خانه با دوستان و یا زندگی در یک آپارتمان در جایی در شهر است. دانش آموزان در حال شمارش که در آن زندگی می کنند زمانی که سرشماری می گیرد حتی اگر آنها به احتمال زیاد حرکت می کند دور پس از فارغ التحصیلی.

“آنها ممکن است فکر می کنم از خانه به عنوان در اینجا اما آنها باید شمارش خود را در اینجا و پر کردن این سرشماری که در راه” گفت: استفانی Halford ارشد برنامه ریز با این شهر از چنگال بزرگ و روسای محلی “تکمیل تعداد” کمیته.

زمانی که در پاسخ به 2020 آمار دانشجویان باید شمارش جایی که آنها زندگی می کنند و خواب بیشتر از زمان از 1 آوریل سال 2020 اداره آمار ایالات متحده می گوید.

“برای بسیاری از دانش آموزان است که معنی خود را در کالج شهر و نه در بازگشت به خانه با پدر و مادر خود را” آژانس گفت. “پدر و مادر یا نگهبان باید تنها شامل کودکان در کالج که با آنها زندگی می کنند تمام وقت در طول سال تحصیلی.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

محلی “تکمیل تعداد” کمیته در گرند فرک ساخت تلاش برای اطمینان حاصل شود هر Grand Forks ساکن شمارش است در آینده سرشماری از جمله دانشجویان است. وجود خواهد داشت اطلاعات مربوط به سرشماری در ایمیل و خبرنامه و همچنین از طریق رسانه های اجتماعی و پردیس حوادث.

“وجود دارد بسیاری از کانال های که ما در حال تلاش برای کار را از طریق” او گفت:.

دانش آموزانی که زندگی در خارج از پردیس مسکن است که به طور خاص طراحی شده برای دانش آموزان – مانند اجاره آپارتمان یا خانه – نیاز به پاسخ به سرشماری خود در این اداره گفت. آنها نباید حساب در یک مالک به پر کردن یک 2020 سرشماری شد.

ساکنان هر واحد مسکن باید با هم کار کنند برای پر کردن یک پرسشنامه در هر خانواده است. آنها باید شامل تمام هم اتاقی که زندگی می کنند و خواب در خانه بیشتر از زمان.

دانشجویان که در محوطه خوابگاه و محل اقامت سالن دانشگاه به رسمیت شناخته شده خواهری و برادری خانه و یا خارج از پردیس مسکن به طور خاص طراحی شده برای دانش آموزان محسوب می شود به عنوان بخشی از 2020 سرشماری گروه چهارم شمارش عملیات, با توجه به U. s. اداره آمار. یک نماینده از هر گروه چهارم داده خواهد شد و گزینه های مختلفی برای نحوه رسیدگی به شمارش دانش آموزان که در زندگی وجود دارد.

کالج, شهرهای سراسر کشور بستگی دانشجويان پاسخ به سرشماری از آنجا که نتایج آن می تواند کمک به تعیین چقدر بودجه فدرال شهرستانها را دریافت کنید بیش از ده سال آینده اداره آمار ایالات متحده می گوید.

بودجه فدرال است در اطراف $1,900 هر نفر شمارش شده در این سرشماری که برابر است با حدود 19,000 هر فرد بیش از 10 سال سرشماری دوره است.

“این بسیار مهم است که هر کس شمارش است در اینجا در جای مناسب” Halford گفت.

این سرشماری نیز منحصر به فرد باشد به آن خواهد بود اولین بار مردم می توانند نسبت به سرشماری آنلاین. پاسخ از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی اجازه خواهد داشت به عنوان نمونه درب-به-درب شمارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>