اتحادیه وزیر افتتاح مرکز توسعه مهارت در مهاجران مستعمره Jagti

Union Minister of State for Jal Shakti, Rattan Lal Kataria addressing public meeting at Jagti in Jammu on Sunday.
اتحادیه وزیر امور خارجه برای جال شاکتی حصیر لعل Kataria پرداختن جلسه عمومی در Jagti در جامو در روز یکشنبه.

Excelsior خبرنگار
جامو Feb 9: اتحادیه وزیر امور خارجه برای جال شاکتی عدالت اجتماعی و توانمندسازی ای لعل Kataria امروز افتتاح Sewa Dham – مهارت مرکز توسعه در KPs مهاجران مستعمره Jagti تحت Athroot’ ابتکار.
مشاور LG فاروق خان عضو مجلس Jugal Kishore رئیس کمیسیون درآمد مالیات Ludhiana Bathinda و جامو و کشمیر Binay K Jha; مدیر کل رفاه اجتماعی جامو ریحانه بتول; امداد رسانی و توانبخشی کمیسر (مهاجران), J&K, Tej کریشن Bhat; ملی سازماندهی وزیر Sewa Bharti Sudhir نمایندگان از Sewa Bharti علاوه بر مردم محلی نیز حضور داشتند به مناسبت.
Athroot ابتکار توسط NGO Sewa Bharti جامو برای ترقی کشمیری مهاجران زنان که افراد مختلف مهاجر در اردوگاه های واقع در داخل و اطراف جامو. ابتکار راه اندازی شده است برای بیان و ایجاد گروه خود کمک به توانمند سازی زنان و دختران به طور خاص به طوری که به شکل امرار معاش خود را برای آینده ای بهتر.
زنان در حال ارائه آموزش فنی و حرفه ای در مهارت های مانند دوزی, دوخت سنگ زنی ادویه, ترشی, ساخت, ساخت صابون, موسیقی کلاسیک, کامپیوتر, دوره های در کنار هم با داشتن یک بال Sanskar Kendra به بیان اجتماعی و اخلاقی آموزش و پرورش در میان کودکان و نوجوانان است. این پروژه در حال اجرا تحت نظارت Anjali Radhu ساکن Jagti Township.
پرداختن به جمع اتحادیه های وزیر گفت که با abrogation از ماده 370 و بخش 35A, جامو و کشمیر در حال حاضر خواهد شد در مسیر پیشرفت و توسعه عادلانه و بدون هر گونه تبعیض بر اساس منطقه و مذهب و یا طبقه.
با تشریح چشم انداز اتحادیه دولت جامو و کشمیر گفت: این اتحادیه دولت متعهد است نسبت به حفاظت از حقوق هر شهروند به خصوص تحت ممتاز بخش از جامعه و تلاش ساخته شده است برای ترقی از طریق طرح های خاص و برنامه های.
وزیر گفت که این مهارت مرکز توسعه یک قابل طرح است که توانمند سازی زنان در حال تبدیل شدن به مستقل علاوه بر درآمد آنها امرار معاش. او قدردانی رفاه اجتماعی کار در حال انجام توسط Sewa Bharti در جامو و کشمیر.
مشاور خان تبریک Sewa Bharti در کاری که انجام شده توسط آنها گفت که سازمان های مردم نهاد و ردپای است بخصوص در کشمیر منطقه که در آن سازمان های وسیع اجتماعی کار نمونه کارها و تاثیر آن مشاهده می شود در زندگی جوانان در ارتباط با آن است.
گسترش بهترین آرزوهای خود را برای موفقیت این مرکز مشاور مطمئن باشید دولت حمایت کامل خود را از این سازمان در آن رفاه اجتماعی تلاش.
برنامه مشخص شده بود با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی توسط دختران جوان – ساکنان Jagti و Drishti دختران در خوابگاه در حال اجرا توسط Sewa Bharti.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان