اتحادیه جمهوری Jitendra سینگ افتتاح گربه نیمکت در جامو

استقرار گربه نیمکت برای تضمین در دسترس بودن سریع و موثر و غیر متمرکز تقدیر از عدالت به J&K و لاداخ کارکنان: Lt فرماندار

جامو : اتحادیه وزیر دولت (مستقل) هزینه توسعه منطقه شمال شرق (دنر) MoS سازمان بنادر و دریانوردی, کارکنان, عمومی نارضایتی حقوق بازنشستگی انرژی اتمی و فضایی دکتر Jitendra سینگ امروز افتتاح 18 نیمکت مرکزی اداری دادگاه (گربه) برای اتحاد سرزمین های جامو و کشمیر و لاداخ از طریق یک ویدئو کنفرانس.

سخنرانی پس از مراسم تحلیف دکتر سینگ گفت که راه اندازی از گربه نیمکت جامو به برخورد انحصاری با خدمات امور کارکنان دولت را در دراز مدت نه تنها کاهش بار دادگاه های مختلف و در نتیجه به آنها زمان بیشتری برای مقابله با موارد دیگر در اسرع وقت اما نیز ارائه به افراد تحت پوشش اداری دادگاه تسکین سریع در رابطه با نارضایتی خود و خدمات مهم است.

او گفت که مودی دولت متعهد به شفافیت و “عدالت برای همه” و مردم دوستانه اصلاحات صورت گرفته در شش سال گذشته باید سود کل کشور و از جمله مردم جامو و کشمیر و لاداخ. او گفت که بیش از 800 مرکزی قوانین که قابل اجرا نیست به J&K ساخته شده اند قابل استفاده پس از لغو ماده 370 و 35A در 5 اوت سال 2019 به نفع مردم جامو و کشمیر و لاداخ و در حال حاضر آنها لذت بردن از همان حقوق را به عنوان مردم از بقیه از هند است. دکتر Jitendra سینگ ابراز امیدواری کرد که تعلیق در حدود 30000 موارد حل و فصل خواهد در یک زمان محدود و منطقی به شیوه ای.

Dr Jitendra سینگ گفت که هر سه مهم سازمان از DoPT – گربه CIC و CVC در حال حاضر عملیاتی در UTs از J&K و لاداخ. قبلا در اطلاع رسانی صادر شده در 28.05.2020 در ورزش قدرت اعطا شده توسط sub-بخش (7) از بخش 5 اداری دادگاه قانون 1985 (13 1985) دولت مرکزی مشخص جامو و سرینگر به عنوان مکان های که در آن نیمکت مرکزی اداری دادگاه باید معمولا برای نشستن قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و اتحادیه سرزمین لاداخ. به طور مشابه مرکزی کمیسیون اطلاعات (CIC) آغاز شده است شنیدن حق دسترسی به اطلاعات (RTI) قانون برنامه از متقاضیان از UTs از J&K و لاداخ از 15.05.2020. دکتر سینگ گفت که شری سانجی Kothari مرکزی هوشیاری کمیساریای که به نام او در تاریخ 5 ماه مه سال 2020 به اطلاع وزیر که صلاحیت مرکزی هوشیاری کمیسیون تمدید شده است بیش از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر تحت پیشگیری از فساد عمل می کنند.

در طول سخنرانی خود از معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu مشاهده شده است که با آمدن J&K نیمکت دادگاه کارکنان J&K و لاداخ در حال حاضر می تواند بهتر آماده به دنبال redressal از شکایات مربوط به خدمات مهم است. “در مورد 34,000 موارد مربوط به خدمات امور کارکنان J&K منتقل شده از J&K دیوان عالی به دادگاه برای سریع دفع. این خواهد شد کمک بزرگی برای کارکنان خواهد شد که فوق العاده بهره مندی از این نیمکت دادگاه,” او اضافه شده است.

این Lt فرماندار گفت که دولت از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر را گسترش همه ممکن است پشتیبانی به طوری که مرکز اداری دادگاه نیست در صورت هر گونه مشکل در حالی که تخلیه توابع آن است. او با قدردانی از دولت مرکزی برای گرفتن تمام گام های لازم را به دادگاه کاربردی در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر در کوتاه ترین زمان ممکن.

او همچنین مشاهده کرد که با تأسیس مرکزی اداری دادگاه تضمین سریع و موثر و غیر متمرکز تقدیر از عدالت به عنوان تضمین شده در قانون اساسی هند در دسترس خواهد بود به کارکنان جامو و کشمیر و لاداخ. “من بر این باورند که ایجاد این دادگاه را در رسیدن به اهداف مورد نظر” او نگهداری می شود.

رئیس مرکزی اداری, دادگاه, عدالت, L. Narasimha ردی داد خوش آمدید آدرس. افتتاحیه مراسم همچنین خطاب توسط رئیس دادگستری دادگاه عالی جامو و کشمیر عدالت گیتا Mittal. عضو قضایی مرکزی اداری دادگاه, Jammu شری Rakesh ساغر جین به رای تشکر به مناسبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>