اتحادیه مدعی ریورساید بیمارستان در معرض خطر coronavirus به کارگران

حداقل 10 نفر از کارکنان به خانه فرستاده شدند چرا که Parkview جامعه پزشکی بیمارستان مرکز را ندارد احتیاطی مناسب وقتی که یک بیمار با علائم که می توانست رمان coronavirus آمد به بیمارستان اتحادیه به نمایندگی از کارکنان بیمارستان مدعی.

نتایج حاصل از بیمار تست ممکن است coronavirus نبودند شناخته شده در جمعه, 6 مارس. Riverside County دریافت نتایج آزمون از نه مردم همه آنها منفی است و هیچ تایید موارد county health سخنگوی خوزه Arballo جونیور در روز جمعه گفت.

مقامات اتحادیه گفت: این حادثه نشان می دهد که رودخانه بیمارستان نیاز دارد بهتر است از پروتکل های برای مقابله با این بیماری است.

هیچ یک از بیمارستان بیماران مشکوک به داشتن COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و Parkview کارکنان “به شدت به دنبال” روش های ایمنی سخنگوی مارلین برنت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

جان ریچاردسون یک آسیب شناسی دستیار در بیمارستان یکی از 10 عضو از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی-ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب به خانه فرستاده از Parkview اتحادیه گفت: در انتشار اخبار. کارگران به خانه فرستاده شدند برای جلوگیری از به طور بالقوه گسترش این بیماری هر چند ریچاردسون بازگشت و روز بعد هنگامی که مشخص شد او تا به حال شده است در معرض.

“کارگران اجازه داده شد در تماس با بیمار) برای بیش از حد بسیاری از ساعت ها بدون پوشیدن تجهیزات ایمنی مناسب و به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از کارگران تا به حال به خانه فرستاده, قرار دادن ما و خانواده های ما در معرض خطر” ریچاردسون به نقل از, در انتشار. “اگر بیمارستان امید به این بحران تحت کنترل آنها نیاز به بلافاصله با مشورت و آموزش کارکنان خود را به طوری احتیاطی مناسب در محل برای محافظت از کارگران بیماران و مردم است.”

بیمار آمد و در جمعه, فوریه. 28 اما نبود قرار داده و در انزوا تا مدتی شنبه SEIU سخنگوی شان Wherley گفت: از طریق تلفن.

کارگران نیست گفت: علائم بیمار می توانست coronavirus, او گفت:.

“ما می خواهیم بدانیم که چرا اعضای ما مطلع نبودند و ما باید بهتر از پروتکل های ایمنی” او گفت:. “وجود دارد هیچ زمان بیشتری را به دینک در اطراف. آنها رو به سیستم در محل برای محافظت از کارگران و بیماران است.”

Parkview مقامات گفتند که نمی تواند تایید یا رد این اتحادیه ادعا می کند به دلیل الزامات قانونی در مورد حفظ حریم خصوصی بیمار, اما وجود دارد هیچ مشکوک یا تایید موارد COVID-19 در بیمارستان است.

“ما مهم ترین اولویت این است که اطمینان از ایمنی و امنیت بیماران ما بازدید کنندگان و کارکنان و پزشکان” برنت نوشت: در یک ایمیل. “ما در حال همکاری نزدیک با Riverside County بهداشت عمومی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای پاسخ به هر گونه بالقوه COVID-19 مورد در منطقه ما است.”

این بیمارستان به شدت به دنبال دستورالعمل از CDC, Riverside County بهداشت عمومی و Riverside County Emergency Medical Services آژانس به طور موثر و با خیال راحت دست زدن به هر گونه مشکوک COVID-19 موارد او اضافه شده است.

ایالت حداقل 50 بهداشت و درمان کارگران فرستاده شده به خانه پس از تماس با بیمارانی که می تواند coronavirus Wherley گفت.

که شامل یک Kaiser Permanente تسهیلات در لس آنجلس که در آن یک بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و جدا شد و بعد از آن منتشر شده خود قرنطینه با توجه به یک ایمیل از ریچارد Rosas, مدیر ارشد, روابط کار در قیصر.

“همه شواهد نشان می دهد مناسب پروتکل دنبال شد” و سه کارمند قرار داده بودند در پرداخت ترک Rosas نوشت.

Coronavirus که مربوط به سرماخوردگی است علائم شبه آنفولانزا. آنها شامل تب و سرفه و تنگی نفس یا اشکال در تنفس. مقامات بهداشت به مردم توصیه به شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه به طور منظم و ماندن خانه از محل کار یا مدرسه اگر آنها بیمار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>