نرخ بیکاری به 13.3% آمریکا می افزاید: 2.5 میلیون شغل

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن — نرخ بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه از 14.7% و 2.5 میلیون شغل اضافه شد — شگفت انگیزی مثبت خواندن در میان رکود اقتصادی است که فلج اقتصاد در پی ویروسی همه گیر.

این ممکن است کار دست آوردن نشان می دهد که کسب و کار باید به سرعت یادآوری شده است و کارگران به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را.

شواهد دیگر نیز نشان داده است که بازار کار بحران باعث coronavirus متوقف شده است. تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای بیکاری کاهش یافته است برای نه هفته متوالی. و تعداد افراد دریافت کننده این کمک ها است و اساسا وارد کردن.

کلی کار کاهش را گسترده تر اقتصادی و نابرابری است که به طور نامتناسبی آزار اقلیت ها و پایین تر-آموزش کارگران. هر چند نرخ بیکاری برای آمریکایی ها بود 12.4 درصد ممکن است آن را 17.6 درصد اسپانیایی ها و 16.8 درصد آفریقایی-آمریکایی است.

حتی با تعجب به دست آوردن در, ممکن است, ممکن است ماه برای تمام کسانی که از دست رفته کار در مارس و آوریل برای پیدا کردن شغل. برخی از اقتصاددانان پیش بینی نرخ باقی می ماند در دو رقم از طریق انتخابات نوامبر و به سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>