مردم بیکار می توانید حرفه ای رایگان headshots در ریورساید رویداد

لس آنجلس مبتنی بر عکاس رابرت اسمیت شرکت در سراسر کشور یک روز عکس پروژه به ارائه 10,000 بیکار آمریکایی ها با حرفه ای رایگان headshots شامل رزومه و ارسال به سایت های کار مانند LinkedIn.

اسمیت در این پروژه شرکت با Headshot بوکر و بروکفیلد خواص تولید خواهد شد headshots ساعت 10 صبح-7 p. m. روز شنبه, جولای 22, در 1299 ایرانیان در تایلر در کنار رودخانه با توجه به انتشار اخبار.

خدمات باز است برای هر کسی که بیکار است اما شرکت کنندگان خواسته می شود که برای رفتن به HeadshotBooker.com برای جزئیات بیشتر و به برنامه یک زمان به عکس.

اسمیت یکی از بیش از 200 عکاسان را به شرکت در این پروژه در تمام 50 ایالت ایجاد pop-up studios در تقریبا هر بروکفیلد مکان های خرده فروشی در سراسر کشور.

Headshots ارائه خواهد شد به شرکت کنندگان در سایت از طریق رویداد, عکس های پلت فرم SpotMyPhotos.

“جامعه ما مانند بسیاری دیگر ضربه سخت بود COVID-19 و ما به دنبال راه هایی برای کمک به همسایگان ما به عقب بر گردیم روی پای خود” اسمیت گفت: در انتشار اخبار. “ما در مورد آنچه Headshot بوکر و بروکفیلد خواص انجام شد در سراسر کشور و می خواستم به بخشی از آن. ما هیجان زده و سپاسگزار قادر به کمک به چنین ابتکار.”

10,000 Headshots پروژه زاییده افکار تونی Taafe که شرکت تاسیس Headshot بوکر با پرتره عکاس Peter Hurley و رویداد ملی عکاس لورن لیبرمن.

حمایت از این پروژه علاوه بر Headshot بوکر, Brookfield, خواص و SpotMyPhotos هستند کانن ایالات متحده آمریکا و افسار ابزار و PhotoFlashDrive.

برای کسب اطلاعات در مورد رابرت اسمیت headshot, عکاسی, رفتن به www.robertpixsmith.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>