درک چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد کودکان حیاتی برای کاهش بیماری همه گیر پزشکان می گویند

واشنگتن: محققان هشدار داده اند که این بسیار مهم است به درک که چگونه رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19, تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان به منظور مدل همه گیر با دقت محدود کردن گسترش آن و اطمینان حاصل شود که جوانترین بیماران مراقبت از آنها نیاز به.
پزشکان از جمله Steven L. Zeichner از دانشگاه ویرجینیا سیستم بهداشت و درمان در آمریکا گفت: درصد کمی از کودکان مبتلا به کروناویروس تبدیل شدن به طور جدی بیمار و اضافه کرد که کسانی که در معرض خطر هستند نوزادان و کودکان پیش دبستانی.
“بسیاری از بیماری های عفونی تاثیر می گذارد کودکان متفاوت از بزرگسالان و درک تفاوت های آن می تواند عملکرد بینش های مهم” دانشمندان نوشت: در یک تفسیر منتشر شده در مجله Pediatrics.
“این به احتمال زیاد درست خواهد بود برای COVID-19 فقط به عنوان آن را برای بیماری های عفونی” گفتند.
به گفته محققان گروه از کودکان به نظر می رسد در معرض خطر بیشتری از COVID-19 عوارض به خصوص کسانی که جوان تر هستند ضعف سيستم ايمنی و یا دیگر ریه ها-مشکلات مرتبط با سلامت.
اما آنها گفتند: حضور سایر عفونت های ویروسی در دو سوم از دوران کودکی coronavirus موارد باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای ارزیابی واقعی اثر COVID-19 در کودکان است.
محققان هشدار داد که کودکان حتی زمانی که نشان داده نمی شود هر گونه علائم می تواند یک “نقش مهمی” در انتقال بيماري.
با استناد به یک مثال از یک مطالعه قبلی آنها گفت: این ویروس باقی مانده در کودکان مدفوع برای چند هفته پس از تشخیص.
آنها نوشت: در تفسیر است که این خطر در ترکیب با دیگر مسیرهای انتقال مانند ترشحات بینی مطرح می تواند یک چالش عمده برای مدارس و مهدکودکها و کودکان خانواده.
“از آنجا که بسیاری از کودکان مبتلا به COVID-19 نظر می رسد که دارای علائم خفیف و یا حتی بدون علائم در همه این مهم است که به عمل اجتماعی فاصله بهداشت و سایر اقدامات احتیاطی بودن توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی برای به حداقل رساندن انتقال از کودکان به دیگران” آنها اشاره کرد.
کسانی که در خطر ابتلا به این بیماری از کودکان شامل اعضای خانواده که ممکن است در معرض خطر بیشتری از عفونت مانند پدربزرگ و مادربزرگ و یا اعضای خانواده مزمن شرایط پزشکی Zeichner گفت.
“علاوه بر این مطالعات از دلایلی که کودکان تحت تاثیر متفاوت از بزرگسالان توسط این عفونت ممکن است از عملکرد بینش است که می تواند مفید باشد در شناخت بیماری و راه های درمان و یا جلوگیری از آن,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>