درک فرانسه $1.2 میلیارد دلار جریمه در اپل

هفته گذشته فرانسه ضد تراست مقامات وضع بر اپل بزرگترین جریمه آن تا کنون تحمیل کرده است در هر شرکت در 67 سال سابقه فرانسه آژانس. در مجموع بیش از $1.2 میلیارد دلار است. دو فروشان که توزیع محصولات اپل نیز جریمه: فناوری اطلاعات مبلغ 84 میلیون و Ingram Micro $69 میلیون. اپل جذاب است این تصمیم است.

در ایجاد اتحادیه اروپا کشورهای فردی نیست خود را تسلیم قدرت به ضد تراست اقدامات برای جلوگیری از آسیب انجام می شود به مصرف کنندگان و شرکت ها در خود حد و مرز است. با این وجود دفتر اتحادیه اروپا در برخورد با ضد تراست (اداره کل برای رقابت) به طور معمول طول می کشد سرب در موارد بزرگتر. که فرانسه اقدام خود را در آن نشان می دهد احیای اقتدار ملی در یک پست-Brexit اتحادیه اروپا. آن را نمی کند سیگنال هر گونه کمبود انرژی در بخشی از اتحادیه اروپا که در حال انجام تحقیقات خود را از شیوه های اپل (به خصوص طرفداری اپل خود را ارائه می دهد محصولات خود را در فروشگاه app). درس نه این است که این کافی نیست برای یک شرکت آمریکایی برای برآوردن فقط اتحادیه اروپا ضد تراست قدرت. از 44 کشور عضو, 27 خود را ضد تراست سازمان و هر یک از آنها امکان پذیر می تواند انجام آنچه که فرانسه تنها بود.

این است که بر خلاف آنتی تراست اجرای قانون در ایالات متحده, که در آن دو وجود دارد سازمان های فدرال و 50 خارجه وکلای طور کلی هر قدرت برای اعمال فدرال و دولت قوانین ضد تراست. دلیل ما در سیستم منجر نمی شود به 52 تفاسیر مختلف از قوانین ضد تراست است چرا که کشورهای ما به شدت دنبال فدرال سابقه حتی در تفسیر خود از قوانین و ما یک دیوان عالی کشور با نهایی صلاحیت بیش از آنچه که این قوانین چیست. یک دولت کوچک است که می شکند از این بسته ایجاد به خصوص سنگین رژیم برای کسب و کار اجرا می شود خطر است که کسب و کار را جلو و فروش آن تولید یا اشتغال خارج از دولت. در اروپا و در مقابل قرار دادن محدودیت در یک شرکت آمریکایی روش مطلوب بازاریابی ایجاد یک مزیت برای یک اروپایی رقیب آمریکایی شرکت است.

فرانسه آژانس ضد انحصار حاکم در برابر اپل می پردازد که چگونه اپل توزیع محصولات خود (به غیر از اپل). فروش اپل ، iPads و مکینتاش لپ تاپ از طریق خود فروشگاه و از طریق دو بزرگ و عمده فروشان. فرانسه ضد تراست اقتدار برگزار شد که اپل تقسیم نهایی مشتریان بین این دو فروشان. آن ادعا کرد اپل اجرا حداقل قیمت است که خرده فروشان باید شارژ برای iPads و لپ تاپ و که اپل را تهدید به فسخ خرده فروشان که رعایت دستورالعمل های آن است. فرانسه بر این باور است که وجود دارد که قوی رقابت بین دو فروشان اما برای اپل بخش از بازار است. (اپل با استفاده از توزیع های مختلف ساز و کاری برای خود اپل و کسانی که نمی شد بخشی از فرمان.)

در امریکا دادگاه با قدرت نهایی به تفسیر قوانین ضد تراست خواهد بود مردد به محکوم اپل انتخاب استراتژی بازاریابی است.

و نه دادگاه های آمریکا را با اشاره به جنب و جوش رقابت بین برندها هم برای لپ تاپ ها و تبلت ها. اگر اپل در فکر آن کمک کرده و آن را در رقابت با مایکروسافت و سامسونگ و آمازون به تقسیم آن توسط عمده فروشان نوع مشتری (یکی از عمده برای پایان بالاتر مصرف کنندگان دیگر برای قیمت بیشتر آگاه خریداران) دادگاه اجازه داده اند اپل به انجام این کار.

همان نتیجه را به دست آمده در مورد اپل اصرار بر قیمت خرده فروشان متهم شده است. بالا قیمت خرده فروشی است یک راه خوب برای مطمئن شویم که خرده فروش قرار می دهد منابع آگاه به پرسنل فروش است که می تواند توضیح پیچیده ویژگی های محصول — نگه داشتن اپل از فروختن توسط “دیوانه ادی” فروشگاه جعبه است که تهیه کردن به مشتریان که اپل پرداخت می شود, برای آموزش, اما کسانی که رفتن به طرف دیگر شهر را نهایی خود را خرید.

تا زمانی که وجود دارد پر جنب و جوش رقابت بین برندهای آمریکایی ضد تراست دادگاه اقامت در خارج از چگونه هر یک نام تجاری را انتخاب و به بازار محصولات خود به خصوص در با تکنولوژی بالا منطقه است. محصولات نوآورانه نیاز های مختلف و روش های بازاریابی, حتی اگر کوچکتر خرده فروشان محروم. فرانسه و اروپا را انتخاب کرده اند حفاظت از مغازه پاسداران بیش از نوآوران.

تام کمپبل می آموزد قانون ضد تراست در دانشگاه چپمن که در آن او همچنین یک استاد از کسب و کار. او مدیر اداره رقابت یکی از دو فدرال ضد انحصار مقامات در دولت ریگان. او خدمت نه سال در کنگره از جمله بر ضد تراست فرعی از کمیته قضایی مجلس. او چپ حزب جمهوری خواه در سال 2016 است و در فرایند تشکیل یک حزب سیاسی جدید در کالیفرنیا حس مشترک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>