UND برنده پنروز در جام دراماتیک مد

او این کار را نکرد. او نیاز به تکمیل یک ماموریت برای اولین بار.

UND کاپیتان نمی تواند ترک برنامه او را دوست داشت-و به حال شده است در اطراف از او یک کودک بود — پس از این تیم از دست رفته مسابقات NCAA در back-to-back سال است. او می خواست به صرف یک سال آخر با خود به کلاس آورد و برنامه بازگشت به بالا از دانشگاه هاکی.

از شروع این تیم تعیین شده است در دفن خاطرات بد, از بین بردن سوابق و اثبات به عنوان ارشد کول اسمیت وعده داده شده در ماه نوامبر است که “ما اینجا هستیم و ما اینجا هستیم برای خوب است.”

در روز 1 آنها تن با پوشیدن سیاه و سفید خود را کشباف در خانه و مسیریابی Canisius این تیم که نگه داشته UND از مسابقات NCAA یک سال پیش.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در ماه نوامبر آنها برنده اولین سری در دنور Magness عرصه از سال 2003. دو هفته بعد آنها را ضرب و شتم رقیب مینه سوتا 9-3 نمره اهداف بیش از هر لاک پشت نقب زن حریف همیشه در Mariucci عرصه که باز در سال 1993.

در ماه دسامبر آنها را به حال اصلاح ملت از شماره 1 رتبه بندی برای اولین بار پس از سال 2016.

در ماه ژانویه آنها مجموعه ای از رکورد طولانی ترین خانه رگه برنده در تاریخ رالف Engelstad عرصه که در سال 2001 افتتاح شد.

و در شب شنبه در رالف Engelstad عرصه Poolman و تیم او افزود: یکی دیگر از حافظه فراموش نشدنی برای یک فصل کامل از آنها است.

UND برنده پنروز جام به عنوان دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس قهرمانان در مد دراماتیک ضرب و شتم میشیگان غربی 2-1 در وقت اضافه, هدف توسط شین پینتو در ارشد شب.

پینتو به خاک سپرده شد ارتجاعی از یک مت Kiersted شات دو دقیقه به اضافه کاری skated به گوشه و ملاقات با کل تیم خود را. حتی بازیکنان بودند که خارج از صف به سرعت از روی یخ در لباس خود را لباس و انباشت اشیاء بدست آمده تا در گوشه ای به عنوان 11,837 در رالف Engelstad عرصه roared با صدای بلند به عنوان آنها در چهار سال.

“من فکر می کنم که بهترین هدف من تا کنون به ثمر رساند” پینتو گفت. “فقط همه چیز در مورد آن. برنده آن برای سالمندان است. برنده پنروز جام. فقط او تمام لحظه چیزی است که من هرگز فراموش نکنید.

“این دیوانه است. من واقعا نمی تواند جمع آوری افکار من نشده است.”

NCHC کمیسر جاش فنتون ارائه UND پنروز جام حذفی بعد از بازی. توسط فصل آینده وجود خواهد داشت جدید پرچم سفید در rafters از رالف برای این کنفرانس قهرمانی. UND موفق به کسب سه در شش سال گذشته. آن را نیز به دست آورد در سال 2015 و 2016.

در حال حاضر برای مبارزه با شاهین (25-4-4, 16-3-3 NCHC) تنها مسجل به اشتراک گذاری از این عنوان است. آنها نیاز به یک نقطه آخر هفته آینده در اوماها روباز انتخابی را به نفع خود آن را آشکار بیش مکان دوم دولوت مینه سوتا.

“ما می خواهیم آن را” بری گفت. “ما آن را می خواهم. ما در حال رفتن به اوماها با هیچ دلیل دیگر از برای حفظ آن آشکار است. من فکر می کنم آن می رود کمی عمیق تر. هنگامی که شما یک طعم و مزه آن در حال حاضر شما می خواهید همه چیز. ما نه مردم حریص اما وقتی که می آید به جام ما می شود حریص است.”

شده است که ماهیت این مبارزه Hawks تیم.

“این یک بازی بسیار ویژه گروه” Poolman گفت. “این سال تمام شده است و قطعا کمی متفاوت تر از دو سال گذشته است. من عاشق هر دقیقه از آن را. من گرامی آن است. ما هنوز هم یک آخر هفته برای رفتن. ما در حال رفتن به سعی کنید به پیروزی در این چیزی که آشکار است. ما می خواهیم تنها در اختیار داشتن آن است.”

UND's Grant Mismash (16) and Andrew Peski (4) hold the Penrose Cup in a post-game ceremony following Saturday's 2-1 overtime victory over Western Michigan at Ralph Engelstad Arena. Nick Nelson / Grand Forks Herald

UND اعطای Mismash (16) و اندرو Peski (4) نگه پنروز جام در یک پست-بازی مراسم پس شنبه 2-1 اضافه کاری بیش از پیروزی میشیگان غربی در رالف Engelstad عرصه است. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

یک پیام از سال 1980 تیم

زمانی که UND بازیکنان وارد عرصه شنبه صبح آنها استقبال 1980 NCAA تیم قهرمانی ملی بود که با داشتن 40 سال مراسم.

که در سال 1980 تیم ملی به ارمغان آورد UND سوم خود را قهرمانی ملی و برای اولین بار در 17 سال صحبت کردیم و فعلی تیم ملی مورد علاقه خود را برای این برنامه است.

“آنها به صحبت ما در مورد اضافه کردن به سنت” پینتو گفت. “این چیزی خاص را انجام دهد. ما فقط انجام دادیم. بدیهی است که ما باید یک چیز بزرگتر به پیروزی در آینده در اینجا در مارس اما فقط برای اضافه کردن به سنت سرد بود.”

The 1980 UND men's hockey national championship team is honored Saturday night during the first intermission break at Ralph Engelstad Arena. Nick Nelson / Grand Forks Herald

سال 1980 UND مردان هاکی قهرمانی ملی تیم مفتخر است شنبه شب در اولین وقفه استراحت در رالف Engelstad عرصه است. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

UND بازی مثل حلزون حرکت کردن آن از امور دفاعی در برابر Broncos. نه تیم ثبت 20 عکس در هدف و جرم بود سخت به آمده برای دو تیم است که رتبه بندی در پنج سطح ملی در اهداف پس از کریسمس است.

UND را Collin Adams گل در 4:41 دوره اول و غربی میشیگان پل Washe پاسخ در 17:01 ، سپس بازی رفت بدون گل تا دراماتیک اضافه کاری.

یک پایان

میشیگان غربی به نظر می رسد به نفع خود آن را بر روی یک هدف توسط Rhett کینگستون در 1:17 اضافه کاری بود اما دست تکان دادند برای دروازه بان دخالت. UND جلو اردن Kawaguchi, بسته کردگی میشیگان غربی کاپیتان هیو McGing بود که رانندگی خالص. McGing در زمان مبارزه با Hawks دروازه بان آدم Scheel قبل از هدف به ثمر رسانده بود.

Western Michigan مربی اندی موری بود بخارپز با تماس با این استدلال که McGing رانده شد و به شبکه توسط Kawaguchi.

UND مربی براد بری گفت: دستیار مربیان Dane جکسون و کارل Goehring دیدم پخش و به او گفت که باید برای آن آماده می شود مجاز.

“آنها زمزمه در گوش من کمی وجود دارد یک فرصت بسیار خوب آن را نمی توان به نام (هدف) بر اساس آخرین شب با آنچه اتفاق افتاده است با مجاز و هدف و مسائل” بری گفت. “آدم Scheel نمی باید فرصتی برای بازی کردن جن. شب گذشته خود را goaltender نمی باید فرصتی برای بازی کردن جن. امشب ما goaltender نمی باید فرصتی برای بازی کردن جن. من فکر می کنم که یک معامله بزرگ است. که هاکی. آن را براحتی در پایان روز و آن براحتی با هر دو روش.”

زمانی که NCHC داور جو سالیوان اعلام کرد هیچ هدف رالف گرفت.

“هنگامی که آنها معکوس است که هدف شما فقط می تواند احساس حرکت روشن به ما” پینتو گفت.

فقط 43 ثانیه بعد UND آن را به دست آورد.

پینتو حفر یک جن پایان دیوار و ارسال آن به Poolman در نقطه. Poolman ارسال یک پاس در سراسر Kiersted که با چکش یک تایمر در net. Western Michigan دروازه بان بن Blacker, شروع برای یک مجروح براندون Bussi لگد جن به سمت چین که در آن پینتو دفن آن است.

“من تا به حال یک نمایش خوب از آن” Poolman گفت. “او باز بود net. او تا به حال در آن وجود دارد و من مثل این بود, ” او به این است.’ من اعتماد به نفس او را دفن آن است.”

Members of the UND men's hockey team hoist the Penrose Cup after defeating Western Michigan 2-1 in overtime Saturday night in Grand Forks. Nick Nelson / Grand Forks Herald

اعضای UND مردان تیم هاکی افراشتن پنروز جام پس از شکست میشیگان غربی 2-1 در وقت اضافه شنبه شب در گرند فرک. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

آن را کاملا تغییر احساسات در طول 43 ثانیه.

“من به یاد داشته باشید من سال اول که ما نمی برنده شدن در ارشد شب و آن را وحشتناک” Poolman گفت. “من گفتم:” اوه نه ما رفتن به پایین این جاده دوباره؟’ آن را به نفع خود تغییر بعدی یا دو آن را بسیار خاص است.”

UND بهبود یافته به 18-1 در خانه در این فصل با اضافه کردن یک حافظه بیشتر به لیست.

“ما برنده بازی در بسیاری از راه های مختلف” Poolman گفت. “این یکی دیگر از, جدید, راه های مختلف. من خیلی افتخار این تیم است.”

UND captain Colton Poolman hugs his dad, hockey athletic trainer Mark Poolman, after the Fighting Hawks bested Western Michigan 2-1 in overtime Saturday night at Ralph Engelstad Arena. Nick Nelson / Grand Forks Herald

UND کاپیتان Colton Poolman آغوش پدر, هاکی, ورزشی, مربی, علامت Poolman پس از جنگ Hawks جای کسی را گرفتن میشیگان غربی 2-1 در وقت اضافه شنبه شب در رالف Engelstad عرصه است. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>