UND حرکت خواهد کرد, دانشجو, بخش, برای, فوتبال, بازی

UND فوتبال برنامه را سوار بر یک عصر جدید در سال 2020 بازی به عنوان یک عضو از Missouri Valley فوتبال کنفرانس برای اولین بار.

جنگ شاهین دانشجويان را ببینید این عصر جدید از یک زاویه جدید.

UND چهارشنبه اعلام کرد این امر حرکت دانشجویی بخش از هافبک در سمت غرب Alerus مرکز و نزدیک به منطقه پایان که در آن تیم اجرا می شود خارج از اتاق قفل و از طریق تورم کلاه.

به نوبه خود UND را به کسانی که در حال حاضر خالی صندلی نخست بخش — 213 و 214 — در دسترس داکوتای شمالی قهرمانان اعضای باشگاه. UND دانشجویی بخش در حال حاضر شامل بخش های 210 تا 212.

“من واقعا هیجان زده است که ما وفادار و طرفداران مشتاق هستند و این فرصت بسیار خوبی برای پر کردن بهترین صندلی در خانه” UND مربی بابا Schweigert گفت: در یک نسخه. “به عنوان Missouri Valley فوتبال کنفرانس و reigniting رقابت ایجاد خواهد شد یک فرصت عالی برای عالی فضای داخل Alerus مرکز برای سال آمده است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

UND طور متوسط 8,340 طرفداران در طول سال 2019 فصل دوم-فصل متوالی کاهش است. مانند بسیاری از دانشگاه ها در فصل های اخیر همزمان UND دانشجویی حضور و غیاب شده است به یک موضوع داغ در میان سرمایه گذاری ،

UND فصل فوتبال بلیط روند بازسازی آغاز خواهد شد در آوریل 14 و پایان on May 31, گرفتن محل کاملا آنلاین از طریق FightingHawks.com/tickets.

UND است 92-27 تمام وقت در 19 سال سابقه از Alerus مرکز از جمله کامل 6-0 علامت در 2019.

UND را 2020 صفحه اصلی برنامه آغاز می شود دوشنبه, سپتامبر. 3. ، و … در برابر Valparaiso. هاوکز که ساخته شده FCS برگشتی قبل از از دست دادن یک دور اول بازی در Nicholls دولت در سال 2019 نیز صورت, داکوتای جنوبی, خارجه داکوتای جنوبی, جنوب ایلینویز و میسوری امور خارجه در Alerus مرکز در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>