پس از اتمام این پروژه خواهد بود $40 میلیون تجربی تسهیلات است که “وجود ندارد در هر نقطه دیگری در جهان” گفت: Vamegh رسولی قاره منابع استاد برجسته مهندسی نفت و وزارت صندلی.

نفت دانشجویان مهندسی قادر خواهد بود برای شبیه سازی کل حفاری و حفاری های عمیق همراه با تست سنگ های مختلف از جمله شیل از طریق آزمایشگاه. دانش آموزان همچنین قادر خواهد بود برای شبیه سازی نفت مخزن از جمله دما و فشار و جریان سیال.

“این است که تنها در مقیاس کامل دکل در جهان از آن استفاده شده است توسط صنایع در سراسر جهان برای تحقیقات,” رسولی گفت: در انتشار اخبار از دانشگاه.

پس از قرارداد امضا شده است 26-پا بلند دکل خواهد بود قرار دارد در داخل Minnkota نیروگاه برق ساختمان در گرند فرک.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آزمایشگاه ساخته خواهد شد و در دسترس برای استفاده توسط صنعت و دانشگاه های دیگر رسولی گفت.

“برای مثال اگر یک شرکت می خواهد به اعتبار کمی-گل حفاری طراحی تمرین در شکل گیری, ما می توانیم انجام کامل و واقعی در مقیاس حفاری برای تایید طراحی شده و میزان نفوذ,” رسولی گفت. “وجود دارد بسیاری از برنامه های کاربردی. ما می توانیم در خدمت دانش آموزان انجام تحقیقات و کمک به صنعت است.”

تجهیزات اساسی اهدا شده توسط سیدنی سبز یک کارآفرین و بنیانگذار و رئیس جمهور از افزایش تولید Inc. در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است. هنگامی که سبز بازنشسته از Schlumberger بزرگ بین المللی نفتی شرکت خدمات او به دست آورد ، سبز قصد بود برای پیدا کردن یک خانه جدید برای برقراری مجدد این پژوهش منحصر به فرد و تجهیزات با توجه به رسولی.

تعدادی از تحقیقات دانشگاه ملی آزمایشگاه ها و شرکت های بین المللی در نظر گرفته شد اما سبز در نهایت تصمیم بر UND پس از بازدید با رسولی.

داکوتای شمالی نفت و گاز شورای پژوهش و داکوتای شمالی صنعتی کمیسیون رای به تصویب $2.78 میلیون دلار حمایت مالی بیش از سه سال است. بودجه اضافی انتظار می رود از صنعت و دولتی پژوهش برای حمایت از دانش آموزان و آزمایشگاه توسعه و انتشار اخبار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de