UND تظاهرات stuns داکوتای جنوبی برای رسیدن به نیمه نهایی دور از اجلاس لیگ بسکتبال مردان مسابقات

SIOUX FALLS, S. D. — UND مربی پل Sather گفت: Marlon استوارت — بلامنازع رهبر مبارزه با شاهین — نمی گوید زیادی.

“او بسیار آرام مرد گفت:” Sather. “رفتار واقعا کمک می کند تا بازیکنان ما است. او را نه با صدای بلند و یا خشن و بی ادب ، او بسیار آرام اما او فقط نگه می دارد و سنگ زنی. و ما به او برای بسیاری.”

و استوارت — به عنوان او تمام فصل — تحویل داده دوباره.

استوارت شاید ضربه شوت از سال برای UND روز یکشنبه شب به عنوان ارشد آمار 17-بالا و پایین صفحه با 10 ثانیه بازی — بلند کردن مبارزه با شاهین به یک خیره کننده 74-71 برنده بیش از داکوتای جنوبی در دور چهارم اجلاس لیگ مسابقات قبل از 6,414 طرفداران در دنی سانفورد برتر مرکز.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

UND (14-17) در حال حاضر دو برنده دور از یک اسکله در مسابقات NCAA. هاوکز را بازی Fort Wayne دوشنبه شب در دور نیمه نهایی. تیم تقسیم بر فصل و هر دو محتمل semifinalists به عنوان آنها هر دو کشیده اول دور بزند.

UND سوار coaster غلتکی به نفع خود. هاوکز پیچ و مهره ای به 21-7 منجر سپس دیدم شغالها — پشت خود را خروشان طرفداران — کنترل در اوایل نیمه دوم. و که منجر به داکوتای جنوبی 58-47 سرب با 12 دقیقه به بازی.

به طور پیوسته اما شاهین آمد و خود را برگزار بسکتبال بهترین فصل پایین کشش با توجه به آنچه که در خطر است.

“ماه گذشته ما نگه داشته گفت: ما قصد داریم به نگه داشتن مبارزه برای ما بهترین 40 دقیقه” گفت: Sather.

و UND مبارزه بود در واپسین دقیقه است.

UND ازمایش کرده 66-57 با شش دقیقه به رفتن. اما Hawks نمی بریزید در یک محیط خصمانه. به جای آنها دریافت کلید سبدهای خود را از سه سالمندان — استوارت بیلی قهوه ای و Kienan والتر به ماندن در کشاکش.

که ثابت بازی به اوج خود رسید زمانی که ده’Sean آلن-Eikens به ثمر رساند در یک putback به UND یک 70-69 برتری 2:14 به رفتن. برخی از وحشی بازی در هر دو به پایان می رسد قبل از دو پرتاب آزاد از دلار را تایلر پترسون با 1:10 سمت چپ به Yotes یک 71-70 منجر شود.

UND از دست رفته در آن بعدی در اختیار داشتن قبل از Yotes تبدیل توپ بر روی یک حمله ناپاک تماس با 24 ثانیه باقی مانده است.

با آرامش استوارت در زمان بیش از. او به اندازه تا دادگاه dribbled برای چند ثانیه قبل از ساخت حرکت خود را که به پایان رسید با خود 17-بالا و پایین صفحه با 10 ثانیه برای رفتن.

پترسون misfired در دلار آمریکا متعاقب آن اختیار و دانشجوی سال اول بردی دنیلسون برداشت دوباره بجای اول برگشتن. او خراب و کاهش یافته و در دو پرتاب آزاد با 2.8 ثانیه به رفتن.

طولانی 3-نقطه تلاش تومان را Triston سیمپسون کردن علامت در زنگ منجر به UND جشن در midcourt.

“ما فقط می خواستیم حق matchup گفت:” استوارت از بازی خود را برنده سبد خرید. “هم تیمی های من و مربیان مورد اعتماد و مورد اعتماد آنها است.”

به نحوی UND موفق به حفظ خونسردی که Yotes بالا رفت نه با شش دقیقه به بازی. USD طرفداران به طور کامل درگیر شده و آن را به نظر نمی آید خوب برای یک تیم است که تا به حال از دست داده و دو بار در این فصل به شغالها.

“من فکر می کنم بچه های ما نوع لذت می برد که جمعیت” گفت: Sather. “من فکر می کنم اکثر بازیکنان انجام دهد. محیط های مانند است که سرگرم کننده هستند.”

اما این بازی تقریبا رو به دور از UND در اوایل نیمه دوم. این Yotes رفت و در 7-0 اجرا در دو دقیقه به بالا رفتن 45-38 مجبور Sather به تماس با یک فاصله.

“نگاه کردن به چشمان خود را در طول این اولین ایست از نیمه دوم, من می خواهم اگر من دروغ گفت: من کمی نگران گفت:” Sather. “اما من دوست داشتم که پاسخ آنها در طول نیمه دوم.”

UND قرار داده شده و تمام پنج استارت در دو چهره با استوارت پیشرو با 21 امتیاز. آلن-Eikens اضافه شده 14 قهوه ای 13 در حالی که Filip Rebraca و والتر هر یک به پایان رسید با 11.

برای قهوه ای, پیروزی خاص بود که او چند مایل از سنفورد برتر مرکز.

“من بازی اول من AAU مسابقات در Sioux Falls و من در آخرین کنفرانس مسابقات اینجا را در Sioux Falls; که فقط عالی گفت:” قهوه ای است.

UND برنده اولین اجلاس لیگ postseason بازی یکی دیگر از نقطه عطف فصل است که همچنین شامل برنامه را برای اولین بار برنده شدن بیش از یک قدرت 5 کنفرانس حریف — نبراسکا. و آن را نیز شامل چشمگیر زنگ-ضرب و شتم برنده بیش از شماره 1 دانه ایالتی داکوتای شمالی. و آن استوارت که تحویل داده که بازی برنده برای Hawks.

برای USD از دست دادن سخت بود. شغالها کاهش یافته و به 22-10 و در آمد به عنوان شماره 3 دانه در حالی که UND آمد در شماره 6.

“این یک بازی سخت به از دست دادن برای تعدادی از دلایل,” گفت, داکوتای جنوبی, مربی تیم تاد لی. “ما تا به حال شانس پایین کشش و نمی توان به اندازه کافی بازی می کند. این در ماه مارس است. بازی پایین آمده به یک یا دو اموال یک یا دو تماس و یا یک یا دو بازی می کند. شما هر روز آن را ببینید. آن را فقط سخت بودن و در پایان آن.”

در امشب نیمه نهایی رقابت از آن خواهد شد اولین بار پس از سال 2005 که یک شماره 6 دانه (UND) دیدار خواهد کرد No. 7 دانه (Fort Wayne) در این مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>