UND موسیقی عضو هیات علمی به انجام در تلاوت انتشار

اسکات سندبرگ, UND استاديار گروه موسیقی خود را منتشر خواهد کرد CD و انجام تلاوت در 5 p. m. روز شنبه, فوریه. 23 در هیوز هنرهای مرکز در محوطه دانشگاه.

سندبرگ یک چنگال بزرگ مادری می آموزد که کلارینت و ساکسیفون را در حال حاضر دانشکده تلاوت همراه با Nariaki Sugiura پیانو در Joseph Campbell سالن رسیتال.

این رویداد رایگان و برای عموم آزاد به عنوان نسخه رسمی از اولین CD “دوگانگی: موسیقی برای ساکسیفون و پیانو.” سی دی ثبت شده در رادیو دولتی مینسوتا را مود ماه Weyerhaeuser استودیو ضبط با Sugiura و کیت Teepen در پیانو.

آن را ویژگی های ساکسیفون کار می کند که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است بر روی CD با توجه به سندبرگ و اضافه کرد که آلبانی سوابق منتشر ضبط Feb. 1.

سی دی آهنگ عنوان “دوگانگی” توسط کاترین McMichael راه اندازی شد توسط سندبرگ و برای اولین بار در کنگره جهانی ساکسیفون در جولای 2018 در زاگرب, کرواسی, سندبرگ گفت. CD و همچنین ویژگی های آثار رونالد کاروان سزار Giovannini پل هاروی پسر Lacour و John C. Worley.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من بسیار هیجان زده هستم برای انتشار این پروژه” سندبرگ گفت. “این چیزی است که من فکر میکردم برای سال, و من خیلی خوشحال هستم که چگونه آن را معلوم شد.”

شنبه رسیتال را شامل نمی شود قطعه از CD, اما از ویژگی های “کاملا متفاوت برنامه از جمله یک قطعه جدید توسط East Grand Forks بومی Dr. ست Custer,” او گفت:. “بسیاری وجود دارد و موسیقی بزرگ است که من می خواهم به یاد بگیرند و انجام بنابراین این رسیتال (ویژگی) تمام قطعات که به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان