UND ومیگوید نزدیک تر به سمت پنروز جام با کراوات در خیابان دولت

اما UND inched نزدیک تر نسبت به امکان توقیف آن را در راه خود را به خارج از شهر شنبه شب با یک بازی بسیار سرگرم 3-3 کراوات در برابر St. Cloud State در روز جمعه سری بازکن.

اگر UND برنده سری آخر در 6:07 بعد از ظهر شنبه و میشیگان غربی پس از اتمام یک رفت و برگشت از دولوت مینه سوتا در Lawson یخ عرصه مبارزه با جنگ طلبان خواهد پرچ سهم پنروز جام برای سومین بار در شش سال.

“بدیهی است که هدف از آن ماست” گفت: UND defenseman یعقوب برنارد-Docker که به ثمر رساند یک گل جمعه. “این یکی از آن چیزهایی که در آن ما باید به آن را بازی-با-بازی و واقعا تمرکز بر روی آن است. بدیهی است که هدف نهایی ما این است که برای رسیدن به این قهرمانی ملی بازی. اما در حال حاضر آن را فقط در نظر گرفتن این بازی در یک زمان. امشب ما نیست و سه امتیاز را می خواستیم.”

UND (23-3-4, 14-2-3 NCHC) تمدید آن شکست نخورده خط به شش بازی با کراوات اما تنها آمد دور با یک نقطه به دلیل Huskies برنده در ضربات پنالتی. که هنوز به اندازه کافی برای به دست آوردن یک نقطه در جدول رده بندی به دلیل دوم-محل دولوت مینه سوتا از دست داد در میشیگان غربی 5-3.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“شما رو به سعی کنید به ناخن آن را و چکش آن را برای به دست آوردن پیروزی” UND مربی براد بری گفت. “با اینحال این یک نقطه است. این یک نقطه بزرگ است. آن را با ما و نه با پنج بازی باقی مانده است. ما رو به بیرون آمدن فردا فقط یک کمی واضح تر شود.”

UND کردم shorthanded هدف از Westin ميشود در اولین دوره قدرت-بازی شمارش از شین پینتو در دوم و حتی قدرت هدف از برنارد-Docker در سوم.

St. Cloud State استفاده می شود هدف از defenseman جک Ahcan و دو از جلو جک Poehling — یک دوم گره خورده است این بازی در 7:07 سوم — به حرکت می کند به 11-12-6 و 8-9-2.

بازی بود شدید, سرگرم کننده, see-saw نبرد با یک زن و شوهر از سرب تغییرات بیش از 60 ترکیب عکس در شبکه و خشن جو با UND طرفداران و St. Cloud State طرفداران تبادل پرداختند.

“بدیهی است که آن را بسیار شدید بازی عقب و جلو امر” برنارد-Docker گفت. “من فکر می کنم برای ما, آن را تنها در تلاش برای خنگ بازی کردن کمی و آن را کمی خسته کننده تر فردا و فقط تنگ دفاعی.”

Junior دروازه بان پیتر Thome ششمین-راست شروع و در مواجهه عکس های بیشتر از او دیده می شود تقریبا در کل تقویم سال.

St. Cloud State انداخت 30 عکس در شبکه و Thome ساخته شده 27 — موجب صرفه جویی در بالاترین او در مجموع پس از توقف در 31 مارس 1 از فصل گذشته در برابر دانشگاه کلرادو. Thome متوقف 27 از کسانی که 30 روز جمعه. نیرومند و درشت هیکل دروازه بان دیوید Hrenak متوقف 32 35….

“من فکر می کردم دو تیم های خوب در آمد و آماده برای بازی” گفته ميشود که گذشت حرفه ای بالا در هدف بالغ بر tallying شماره 14. “من فکر کردم که یک بازی سرگرم کننده در خارج وجود دارد, راه هاکی باید ایفا کرده است. شما رو به به آنها اعتبار بدهد. آنها بازی سخت است. ما پاسخ داد. متاسفانه من فکر می کنم آنها کمی بیشتر جن شانس تر از ما بود. این یک بازی سرگرم کننده به تماشای.”

UND و خیابان دولت باید بازی سه بازی نزدیک در این فصل است.

در گرند فرک مبارزه شاهین برنده اولین جلسه 4-2 در ماه نوامبر. که یک هدف بازی تا کول اسمیت به ثمر رساند خالی-netter. بعدی شب UND استفاده از اضافه کاری هدف توسط Jordan Kawaguchi به پیروزی 2-1.

روز جمعه کراوات شد آخرین.

“من فکر کردم این یک جنگ سخت, جنگ,” بری گفت. “هر دو تیم رفت و پس از آن بسیار سخت وجود دارد. من فکر کردم ما احتمالا می توانست کمی واضح تر تا آنجا که به اعدام به خصوص در اوایل بازی. من فکر کردم ما رو بهتر به بازی رفت.”

بحرانی در دنباله این بازی لحظات پس از UND زمان 3-2 سرب در یک برنارد-Docker شات 15:54 چپ در دوره سوم. جنگ طلبان نزدیک بودند به سرچشمه کینگ اما Hrenak darted خارج از شبکه خود را به بهم زدن-بررسی جن از راه آسیب است. او به پایان رسید تا شروع راش راه دیگر که به پایان رسید تا در یک Husky هدف زمانی که یک جن در زمان بزرگ هاپ پایان دیوار و Poehling آن را از هوا به آن کراوات.

پس از هدف مقامات نیک Krebsbach و Geno Binda بررسی جاد کولفیلد بررسی نیک Poehling و به نام پنج دقیقه عمده برای دخالت. UND کارکنان مربیگری بخار پز شد با تماس بگیرید, اما مبارزه Hawks کشته متعاقب آن پنج دقیقه بازی قدرت.

“من فقط در تلاش برای هنوز هم سر من در اطراف پنج دقیقه” بری گفت. “من به تماشای فیلم. آن پنج دقیقه دخالت تماس بگیرید درسته ؟ من به نوع رفتن و تماشای آن و دیدن اما من فکر کردم بچه های ما انجام یک کار خوب از پاسخ و پله بالا و گرفتن کشتن. که بسیار مهم بود به کل بکشند. سپس من فکر کردم ما رو قوی تر پس از آن بکشند.

“ما تا به حال شانس به اندازه کافی برای برنده شدن در بازی امشب. خود را به دروازه بان بازی هست. دروازه بان ما خوب بازی. این یکی از آن چیزهایی که در آن ما باید به سرمایه گذاری کمی زودتر فردا.”

و اگر UND کند که, می شود و به کمک آن ممکن بود با آوردن یک جایزه به رالف Engelstad عرصه است.

“ما سازمان دیده بان (جدول رده بندی) هر روز” ميشود گفت. “مهم ترین آن در مورد ما آینده آماده بازی هر روز. که در عمل, آن را در بازی. ما رو به بهتر است فردا شب به ‘W.'”

یادداشت ها: UND جلو گاوین Hain از دست رفته خود را در بازی سوم در یک ردیف از رنج های پایین بدن آسیب on Feb. 1 در برابر کالج کلرادو. هریسون Blaisdell جایگزین Hain در خاموش کردن خط با علامت زندن و کول اسمیت. . . ژاک ان دوباره وارد صف برای اولین بار پس Jan. 4 و برداشت کمک کند.

UND 3, SCSU 3

SCSU می شود نقطه اضافی

اولین دوره — 1. UND Westin ميشود 14 (مت Kiersted 21, Harrison Blaisdell 9) 17:46 (sh)

دوره دوم — 2. SCSU جک Ahcan 7 (جک Poehling 10, Micah میلر 9) 12:54; 3. SCSU, J. Poehling 7 (نیک Poehling 14 میلر 10) 15:07; 4. UND شین پینتو 15 (ميشود 12 اردن Kawaguchi 30) 19:09 (ص)

دوره سوم — 5. UND یعقوب برنارد-Docker 5 (پینتو 11 ژاک Yon 4) 4:06; 6. SCSU, J. Poehling 8 (Easton Brodzinski 13, N. Poehling 15) 7:07

مجازات — N. Poehling, SCSU, کاهش, 4:55 اول; Kawaguchi, UND, شبانه روزی, 16:22 اول; جیک hive. ir, SCSU, رفتار unsportsmanlike, 20:00; Kiersted, UND, رفتار unsportsmanlike, 20:00; نیمکت جزئی UND بیش از حد بسیاری بر روی یخ 3:06 دوم; Clark Kuster, SCSU, دخالت, 7:17 دوم; J. Poehling, SCSU, hooking, 18:09 دوم; کول اسمیت, UND, سنگزنی, 19:31; Brodzinski, SCSU, سنگزنی, 19:31 دوم; Brodzinski, SCSU, برگزاری, 19:31 دوم; جاد کالفیلد, UND, دخالت, عمده, 7:07 سوم

اضافه کاری-هیچ به ثمر رساند

سه-در-اضافه کاری سه-هیچ به ثمر رساند

در ضربات پنالتی — SCSU: Brodzinski هدف; UND: Kawaguchi ذخیره شده

دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: پیتر Thome 4-8-14-1 — 27; SCSU: David Hrenak 10-13-4 — 32

پنالتی-دقیقه-UND 5-13, SCSU 6-12

قدرت پخش — UND 1-4, SCSU 0-3

حضور و غیاب — 4,794

داوران — نیک Krebsbach و Geno Binda

صف نگهدار — دانا Penkivech و جف شولتز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>