UND تیم هاکی فصل به پایان می رسد با یک تعظیم اما هیچ فرصتی برای پرده تماس

رتبه بندی جزئیات: UND 5, Omaha, 0.

Goaltender پیتر Thome تبدیل به اطراف و مواجه اوماها دانشجویی بخش است. او را در آغوش گرفت کف دست خود را با هم در مقابل بدن خود را.

سپس او در زمان تعظیم است.

UND فصل بود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هیچ کس نمی دانست آن در آن نقطه است. هیچ کس نمی دانست که فقط در پنج روز تمام کالج فصل هاکی می شود با توجه به شیوع کروناویروس.

اما برای یک تیم است که به نظر می رسید به انجام همه چیز را راست و حتی آن را ناخواسته میخ خروج آن.

کل تیم می توانست یک کمان راست در کنار Thome پس از اتمام یکی از بهترین فصل در تاریخ برنامه. در 26-5-4 و با یک .800 درصد برنده شدن تنها سه تیم در 74 سال سابقه UND هاکی به پایان رسید با بهتر علائم: 1987 Hrkac سیرک تیم ملی 1998-99 تیم و 2015-16 تیم.

دو تا از آن سه رفت و در را به نفع خود قهرمانی NCAA ملی. این تیم هرگز یک فرصت برای آن پرده تماس بگیرید.

ما را به تعجب.

چه این تیم انجام داده اند در پلی آف?

چه این تیم-که به نظر می رسید به ایجاد برخی از مرتب کردن بر اساس تاریخ با گذشت هر روز و هر ماه در حال عبور — انجام داده اند برای یک encore?

آنچه که یک تیم است که مصرانه خواست تا بسیاری از لحظات فراموش نشدنی در طول فصل به طور منظم انجام داده اند در یک ماه که در آن خاطرات رسیدن اچ به ذهن برای همیشه لطفا برای ؟

آیا آنها برنده دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس Frozen Faceoff برای اولین بار در تاریخ برنامه? آیا آنها موفق به کسب یک نهم NCAA قهرمانی ملی مقید میشیگان برای همه زمان ضبط مثل وگاس شانس پیش بینی کرد?

ما هرگز نمی دانیم.

برای این تیم که بخشی از سخت.

“من قصد دارم به آن فکر می کنم,” UND کاپیتان Colton Poolman گفت. “آن را نمی خواهد هر روز, اما زمانی که من فکر می کنم به این زمان است که همیشه در ذهن من: چه چیزی می تواند این بوده است در سال گذشته ؟

“من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند برای همه سالمندان است که آن را به چیزی است که ما همیشه بحث در مورد. زن و شوهر, نباید, woulda. ما به آنچه که ما می توانید از تمام خاطرات بسیار جذاب ما تا به حال در اینجا. واقعا بازسازی چیزی است که ما از دست این دو سال گذشته خواهد بود یک حافظه ماندگار.”

Poolman و کلاس های خود را به مقدار زیادی از این سال تیم به تنهایی.

آن را به بهترین تیم در خانه در تاریخ برنامه. UND رفت 18-1 (.947) در رالف Engelstad عرصه فراتر قبلی بهترین .929 که قرار بود توسط مشهور Hrkac سیرک تیم در 1986-87.

قبل از این فصل تنها سه UND تیم به پایان رسید با یک پیروزی در صد بهتر از .900 در خانه. همه آنها — 1987, 1963 و 1980 — برنده مسابقات قهرمانی ملی NCAA.

این تیم تا به حال یک استعداد برای به ثمر رساند به موقع اهداف است.

آن را با بستن برنامه ضبط برای بسیاری از اضافه کاری برد در یک فصل چهار: Westin ميشود در برابر بمیجی دولت اردن Kawaguchi, مقابل خیابان دولت, گاوین Hain در میشیگان غربی و شین پینتو در برابر غرب میشیگان در ارشد شب. آن را به حال شده است در 36 سال پس از UND تا به حال چهار اضافه کاری برد در یک فصل است.

آن را تا به حال صدای شلاق برای بازی از ابتدا تا انتها بدون توجه به نمره.

هنگامی که آن را شروع به پریدن کرد به آگهی آن را نگه داشته ساسات پایین. جنگ شاهین آمار هفت هدف علامت گذاری پنج بار در این فصل و هشت هدف را علامت چهار بار بیشتر از 2003-04.

آن را به حال یک استعداد برای به پایان رساندن مخالفان.

هنگامی که مبارزه با شاهین در زمان منجر به دوره سوم آنها 19-0-1.

“این تیم تا به حال آن همه” ميشود گفت. “سرسختی شن مهارت قلب و مهمتر از آن سو فرهنگ است.

“اگر ما آمد و از بازی ما هیچ کس می گذرد به ضرب و شتم ما در کشور است.”

UND senior captain Colton Poolman puts his arm around classmate Westin Michaud on Senior Night. Photo by Nick Nelson / Grand Forks Herald

UND ارشد کاپیتان Colton Poolman قرار می دهد بازوی خود را در اطراف همکلاسی Westin ميشود ارشد شب. عکس نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

تنظیم تن

پس از دقت از دست رفته مسابقات NCAA در سال 2018 و 2019 UND قول داد که 2019-20 متفاوت خواهد بود.

مبارزه Hawks مجموعه ای از تن برای این فصل در بازی 1 با در نظر گرفتن یخ در سیاه و سفید خود را کشباف که معمولا فقط برای بازی های بزرگ در جاده ها است. آنها اقدام به تار و مار Canisius این تیم که آنها را نگه داشته از مسابقات NCAA یک سال قبل از آن 5-0 و 8-1.

UND پایان رسید اکتبر در 4-1-1 و سپس اقدام به انجام برخی از نادر شاهکارهای هر ماه.

در ماه نوامبر UND برنده اول آن سری در دنور Magness عرصه از سال 2003. سپس آن را به پایان رسید ماه با از بین بردن رقیب مینه سوتا 9-3 در روز شکرگزاری نمره اهداف بیش از هر حریف در تاریخ Mariucci عرصه که باز در سال 1993. UND جاروب که سری مارک فقط دوم آن رفت و برگشت در مینیاپولیس در 40 سال است.

در ماه دسامبر دروازه بان آدم Scheel ارسال شده 41-ذخیره shutout در میشیگان غربی مارک بیشتر موجب صرفه جویی در یک UND دروازه بان در یک shutout پس از جان کیسی در سال 1984. UND مورد نیاز همه آنها را برد 1-0 در وقت اضافه.

در ماه ژانویه مبارزه شاهین لگد کردن ماه توسط تنظیم رکورد بیشترین متوالی صفحه اصلی پیروزی (13) در تاریخ رالف Engelstad آرنا که باز در سال 2001. آنها بسته به ماه توسط بسیج از یک سوم دوره کسری به ضرب و شتم دفاع از قهرمان دولوت مینه سوتا در AmsOil عرصه است. The Bulldogs تا به حال فقط از دست یکی از قبلی 104 بازی زمانی که پیشرو در دوره سوم.

در ماه فوریه UND برنده پنروز جام در ارشد شب هنگامی که پینتو گل وقت اضافه برنده به کراوات مدرسه رکورد بیشترین اضافه کاری برد در یک فصل. به پایان رسید که تا زمان نهایی UND هفت سالمندان در بازی رالف Engelstad عرصه است. آنها در سمت چپ یخ حمل پنروز جام.

“از همه خاطرات که خواهد بود که چوب با من طولانی ترین” Poolman گفت. “آن شب راه را به پایان رسید, باور نکردنی لحظه که من هرگز را فراموش کرده ام.”

در ماه مارس پیتر Thome ثبت دومین shutout از فصل در چه خواهد بود نهایی بازی. Thome و Scheel شد فقط دروازه بان سوم اواز یا موسیقی دو در مدرسه به تاریخچه هر چند shutouts در همان فصل است. دیگران رخ داده در 2002-03 و 2015-16.

“من فقط فکر می کنم هر کس پس فداکارانه در این سال” Thome گفت. “بچه ها که نیست بازی بالا دقیقه — و یا بچه ها بودند که در داخل و خارج از صف — هنگامی که آنها را در وجود آنها هنوز هم کار خود را انجام داد. کیسی جانسون بود که در داخل و خارج. زمانی که او در او بود و انجام کار خود را. همین کار را با Keaner (جکسون کین), Frischy (اتان Frisch) جانی (Tychonick). . . آنها فداکارانه. آنها نمی مسکونی در این واقعیت است که آنها در داخل و خارج.

“و من فکر می کنم ما فقط تا مطمئن شوید که از خودمان است. هنگامی که ما به یک هدف بازی ها مثل ما در برابر بمیجی و فن آوری در هیچ نقطه ای وجود دارد هر گونه وحشت است. به من اعتماد دو سال گذشته وجود دارد وحشت بر روی نیمکت. در این سال من می توانم به یاد داشته باشید یک دسته از زمان که در آن بچه ها بودند مانند ” ما بیش از همه آنها ما در حال رفتن به دریافت کنید.’ و گفتم آره شما احتمالا درست است.’ سال گذشته کسی می گویند که من می خواهم می خواهم: خدا, من امیدوارم.’ در این سال این بود ” نه ما خوب است. ما یکی است.’ هر زمان که ما نیاز به یک ما یکی است. و هنگامی که ما دریافت می شود, ما می خواهم آن را نگه دارید.”

UND captain Colton Poolman accepts the Penrose Cup as National Collegiate Hockey Conference champions on Feb. 29 in Ralph Engelstad Arena. Photo by Nick Nelson / Grand Forks Herald

UND کاپیتان Colton Poolman می پذیرد پنروز جام به عنوان دانشگاهی ملی هاکی قهرمان کنفرانس در فوریه. 29 در رالف Engelstad عرصه است. عکس نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

چرا UND بود در ابتدا برای اجرا

این تیم به ارمغان آورد UND بازگشت به خط مقدم کالج هاکی و تنظیم مقدار زیادی از سوابق اما همیشه وجود خواهد داشت که طولانی سوال در مورد آنچه که اتفاق افتاده است در مسابقات NCAA.

مبارزه Hawks مجموعه خود را در بهترین موقعیت ممکن است به ایجاد یک اجرا برای منجمد چهار که قرار بود در دیترویت. که همان محل Hrkac سیرک تیم ملی آن عنوان در سال 1987.

تا به حال در این سال تیم اجرا برنامه خود را با برنده در این امر پیشی گرفته اند Hrkac سیرک به عنوان بزرگترین تیم در تاریخ برنامه در همان شهر 1987 تیم ملی سمان میراث خود را.

UND مجازی بود قفل به شماره 1 به طور کلی دانه در مسابقات NCAA. آن را به حال کنترل شماره 1 نقطه در این رتبه بندی دو به دو برای هفته منتهی به پلی آف بود و بعید به دریافت ضربه از آن موقعیت است.

که تا به حال دو پیامدهای عمده.

شماره 1: این به معنای مبارزه با Hawks خواهد همسان شده اند تا در برابر کمترین بذردار تیم در دور اول این مسابقات است.

شماره 2: مهم تر از آن به معنای UND خواهد بود تعیین شده این تیم در خانه و آن را آخرین خط را تغییر دهید پس از سوت. پس UND مربی براد بری می شده اند قادر به دیکته کردن خط matchups در سراسر NCAAs و چوب گاوین Hain, علامت زندن و کول اسمیت خط در هر حریف بالا واحد.

UND گذشته تغییر خط در 19 بازی در طول فصل. آن برنده 18 از آنها.

این تیم همچنین بهترین خود را در بازی های بزرگ.

جنگ شاهین رفت 8-1-1 برابر نیمه بالای NCHC (مینه سوتا, Duluth, دنور و میشیگان غربی) و جاروب بزرگ خود را در رقابت های سری در برابر مینه سوتا در چشمگیر مد.

“من اعتماد به نفس در شانس ما برای رفتن به جلو” Poolman گفت. “من واقعا دوست داشتم تیم ما به عنوان یک کل و در آن طرز فکر ما بود. ما هنوز هم تا به حال بسیاری باقی مانده در مخزن. ما مجموعه ای به رفتن در تمام سیلندر.”

به دنبال بازگشت در فصل توت اظهار داشت که این تیم انجام هر هدف آنها تلاش کرده بودند. آنها را در Canisius آنها جاروب خود را بزرگترین رقیب آنها مسجل خانه یخ زودتر از هر UND تیم در NCHC عصر و آنها برنده پنروز جام.

آنها هرگز فقط یک شات در هدف نهایی است.

“من خیلی افتخار می کنم از هر یک از آنها به صورت جداگانه و در مجموع به عنوان یک تیم” بری گفت. “در اینجا در داکوتای شمالی, ما با استفاده از کلمه “فرهنگ” خیلی قوی است. این تیم برای اولین بار فرهنگ است. آنها بررسی می شود غرور خود را در درب. همه چیز شما بخواهید آنها را به انجام آنها آن 100 درصد است. و ببینید که در پایان بدون تعیین قهرمان این سخت است برای دیدن.”

(From left) UND hockey players Dixon Bowen, Cole Smith and Colton Poolman share a laugh during the senior spotlight video following the team's 2-1 overtime win against Western Michigan on Saturday, February 29, 2020 at Ralph Engelstad Arena. Nick Nelson / Grand Forks Herald

(از سمت چپ) UND بازیکنان هاکی دیکسون بون کول اسمیت و Colton Poolman به اشتراک گذاشتن یک خنده در طول ارشد ویژه تصویری زیر این تیم را 2-1 اضافه کاری پیروزی در برابر میشیگان غربی در روز شنبه, فوریه 29, 2020 در رالف Engelstad عرصه است. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

موجب پایان

NCAA ارسال یک صدای جیر جیر در 3:16 بعد از ظهر روز 12 مارس اعلام کرد که آن را لغو کرده بود همه آن postseason مسابقات برای زمستان و بهار ،

که صدای جیر جیر کاهش یافته بود به UND تیم هاکی گروه چت به اطلاع تمام اعضای تیم که در این فصل تا به حال تکان دهنده ای به پایان رسید در یک راه غیر قابل تصور.

“در نهایت دریافت که چکش پایین بود غیر قابل بیان به من” Poolman گفت. “این یکی از افسرده بیشتر روز 24 ساعت من تا به حال در UND.”

در نیم ساعت با بازیکنان با حضور در سالن از اتاق قفل است.

“من به یاد داشته باشید که در شوک” Thome گفت. “من غمگین فقط شوکه کرد. سپس من راه می رفت در سالن و دیدم کول اسمیت و Colton بغل کردن و در اشک و تمام احساسات به من رسید. پس از آن بود دلخراش برای دیدن آن بچه ها. گفتم: “اوه خدای من این که چگونه آن را به پایان می رسد؟'”

یک بار کل تیم وارد آنها نقل مکان کرد و در اتاق قفل بود و تیم نشست.

توت تشکر از همه سالمندان و این تیم برای یک سال باور نکردنی. دستیار مربیان کارل Goehring و Dane جکسون نیز صحبت کرد.

“Jax بود خیلی احساسی با سخنرانی” Thome گفت.

Poolman که تا به حال فرصت به نوبه خود طرفدار سال قبل تشکر هم تیمی های خود برای دادن آن خود را همه در هر بازی.

“من نمی توانستم دوباره به یک گروه بهتر” او به آنها گفت.

اسمیت گفت: هم تیمی های خود چقدر او آنها را دوست دارد و آنها را برای همیشه لطفا برای در نظر گرفته شود و اعضای خانواده.

“این خیلی سخت برای گوش دادن به” Thome گفت. “نبود یک چشم خشک در اتاق.”

فصل به پایان رسید و مدرسه بسته شد. بری گفت تیم آنها تا به حال حداقل سه هفته ، بازیکنان همه برنامه ریزی شده به خانه بازگشت. اما در ابتدا آنها با هم آن شب.

آنها می خواستند به صرف یک شب نهایی با یکدیگر به عنوان یک تیم است.

در برخی از نقطه در طول شب Thome یک متن را از خانواده مشاور که خواسته Thome چگونه او را نگه داشته و پس از این اخبار تکان دهنده.

“من به یاد داشته باشید ارسال پیامک به او یک عکس از همه ما برگزاری Penrose” Thome گفت. “شما می توانید ببینید من نیوجرسی وجود دارد و خیلی سرد نور درخشان بر روی آن. این تصویر برای همیشه بدون توجه به آنچه. شما می توانید که از ما دور است. این چیزی است که من فکر نمی کنم هر کسی در این تیم هرگز فراموش نکنید. برنده پنروز در ارشد شب در اضافه کاری است ؟ که باور نکردنی بود. شما نمی توانید بهتر بازی نهایی در رالف برای سالمندان است.

“آیا آن را تا به همه چیز ؟ هیچ. قلب ما شکسته است به عنوان یک تیم به خصوص برای کسانی که سالمندان. آنها رفت و از طریق برخی از زمان های سخت چند سال گذشته است. آنها یکی از آخرین شانس این سال است. ما شماره 1 تیم در کشور است. ما در حال نورد. ما بازی را به خوبی. و پس از آن که. اما حداقل ما که لحظه ای. که شگفت انگیز بود.”

UND captain Colton Poolman (6) and alternate captain Cole Smith (26) carry the Penrose Cup off the ice on Senior Night. Photo by Nick Nelson / Grand Forks Herald

UND کاپیتان Colton Poolman (6) و جایگزین کاپیتان کول اسمیت (26) حمل پنروز جام کردن یخ در ارشد شب. عکس نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>