UND فارغ التحصیل و چهار بار مدیر عامل لین Luckow چالش های دانش آموزان به رهبران در میان رهبران

Luckow صحبت در مورد رهبری و چگونه او تبدیل به یک رهبر در بسیاری از سازمان ها با یک گروه کوچک از UND افتخارات و برادری دانش آموزان است.

“ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر رهبران” Luckow گفت: دانش آموزان است.

Luckow تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی خدمت به عنوان مشاور ارشد و مشاور مربی و مدیر عامل شرکت از شرکت های مانند قرار دهند Inc., Craigslist بنیاد شمال کالیفرنیا Grantmakers و Jossey-Bass ناشران.

در طول زمان خود را به عنوان رهبر Jossey-Bass, شرکت رشد از انتشار 30 کتاب در سال به حدود 250. این یک انتقال است که آسان نبود; او گفت: وجود دست اندازها و موانع در طول راه فقط به عنوان وجود خواهد داشت در زندگی دانش آموزان در سال به آمده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او گفت: دانش آموزان به “چالش روند” و برای پیدا کردن راه های جدید برای مقابله با مشکلات با اشاره به وجود بیش از یک راه به دست آوردن نتیجه مورد نظر حتی اگر در گذشته یک مسیر خاص کار نمی کند.

Luckow رشد در Hettinger N. D., در گوشه جنوب غربی کشور است. زمانی که او با حضور UND او تحصيلات دانشگاهي خود را در زبان انگلیسی و نوشتن خلاق است.

Luckow نیز خدمت کرده است و یا مشورت با بیش از 50 غیر انتفاعی تخته از جمله ریاست ملی تخته Chanticleer the Kinsey Institute for جنسیت, تحقیق, پروژه, باز کردن دست و ملی 4-H شورای اسلامی که مجلس شورای ملی از بهداشت و خدمات انسانی سازمان افتخار او به عنوان برتر کشور غیر انتفاعی رئیس هیئت مدیره در سال 2000.

آماندا Higginbotham دانشجوی سال دوم دو رشته در حمل و نقل هوایی تجاری و بین المللی مطالعات با تاکید چینی با حضور UND بحث به یاد بگیرند که چگونه او می تواند به رشد به عنوان یک رهبر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد Luckow داستان شخصی است.

Higginbotham گفت Luckow موفقیت می تواند به دانش آموزان نشان می دهد که آنها قادر به چیزهای بزرگ; بعد از همه, Luckow یک بار در کفش های خود را به عنوان یک UND دانشجو.

“من یاد گرفتم که هر کسی می تواند آن را انجام دهد و وجود یک فرایند به انجام آن” Higginbotham گفت. “بله البته که چالش روند. اما اگر شما به دنبال مشاوره و شما عاقلانه در مورد انتخاب های خود را و سپس شما می توانید تبدیل شدن به مدیر عامل از چهار یا پنج شرکت های مختلف.”

علاوه بر دانشجو بودن Higginbotham اجرا می شود خود را غیر انتفاعی — رسیدن به Outreaches, یک سازمان است که کمک می کند تا سازمان های غیر انتفاعی دیگر ساخت داوطلب در پایگاه های. Higginbotham در اصل از تگزاس گفت که او آموخته و درس های بسیاری از Luckow بحث است که او به دنبال او می تواند اعمال می شود به کار کرد.

Higginbotham گفت که او امیدوار است برای تبدیل شدن به یک خلبان پس از او فارغ التحصیلان و سپس یک روز انتقال به نقش رهبری در یک شرکت هواپیمایی.

Luckow خدمت در تخته از قرار دهند, Inc., Rotary Club of San Francisco و دلتا Upsilon بین المللی برادری و مشاوره تخته شیرجه ، شرکت پروژه باز دست QuarterZero دوار رهبری جوانان جوایز اردوگاه پرسه زدن رسانه Smuin معاصر باله و جهان هنر غرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>