UND از اتمام بازی رفت و برگشت از دنور با یکی دیگر از قوی دفاعی تلاش

اما آن را فقط 22 روز پیش وقتی UND چپ AmsOil عرصه در دولوت پس از دادن هفت گل در دقیقه 41 به کلاه این برنامه را بدترین پنج بازی کشش از تیم دفاع از سال 2005.

وجود دارد سوال بسیار مورد دفاع goaltending و اینکه آیا UND را فوقالعاده دامداری نیمه اول فصل را یک انحراف.

آن را ایمن می گویند در حال حاضر: آن را قطعا نمی شد.

UND به پایان رسید دو بازی رفت و برگشت از دنور با یک 3-1 پیروزی شنبه شب مقابل 11,812 در رالف Engelstad عرصه بهبود به 23-3-3 کلی و 14-2-2 در دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس بازی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن را مشخص پنجم-راست برنده برای UND که مجاز است فقط پنج گل در آن span.

شنبه شب مبارزه با جنگ طلبان ثابت کرد آنها می تواند از آن در برابر یکی از کشور را بهترین تیم و بدون بهترین defenseman و کاپیتان تیم, Colton Poolman که از دست رفته بازی با یک بیماری است.

حتی پس از UND اجازه فقط یک هدف.

“این فقط یک کلی تعهد” UND مربی براد بری گفت: از تیم خود را بهبود دفاعی بازی کند. “ما در حال گرفتن گسترش است. این است که یک تیم بسیار خوب کردن عجله. آنها بسیار خوب و تهاجمی بازیکنان جلو. این یکی از آن چیزهایی که در آن ما D-مردان نمی توانند در یک جزیره است. ما به جلو به کمک از طریق راش با ما D-منطقه تحت پوشش.

“ما همیشه آن را پنج در تصویر. ما می خواهیم به مطمئن شوید که در هر نقطه که شما ببینید در فیلم ما پنج تا بچه ها با هم آمدن و پایین یخ.”

دروازه بان پیتر Thome که بازی نمی کند یک دقیقه در نیمه اول به عنوان پشتیبان به دانشجوی سال دوم آدم Scheel تحویل یک بار دیگر برای مبارزه با شاهین. او را متوقف 25 26 عکس در این بازی از اتمام تعطیلات آخر هفته با 51 53 موجب صرفه جویی (.962).

Thome تعداد برای فصل: 6-0-1 با .940 صرفه جویی در صد و یک 1.26 اهداف-برابر متوسط است.

جنگ شاهین محکم گرفتن خود را در وهله اول در NCHC جدول رده بندی در حال حرکت هشت امتیاز جلوتر از مکان دوم دولوت مینه سوتا با شش به طور منظم فصل بازی بروید.

آنها همچنین بدبختانه جداول در دنور تیم که رفت 4-1-1 در برابر UND یک سال پیش به پایان رسید و جنگ Hawks’ فصل در دور اول پلی آف.

UND پایان فصل به طور منظم رفتن 3-0-1 در برابر پیشگامان — این برنامه بهترین فصل به طور منظم در برابر دنور از 2003-04, هنگامی که آن را نیز رفت 3-0-1.

“این بدیهی است که احساس خوب” UND junior رو به جلو Collin آدامز گفت. “آنها به پایان رسید فصل ما در سال گذشته بنابراین ما تا به حال کمی لبه های اضافی به ما. من فکر می کنم آن را نشان داد. در دنور آن را انجام داد. ما فقط می خواستم به ارمغان می آورد که همان شدت در اینجا.”

یک روز پس از عقد به خانه یخ برای دور اول پلی آف لیگ, UND در زمان یک گام به سوی پیروزی سوم آن پنروز جام در شش سال. آن را می توانید انجام دهید تا با گرفتن 11 نهایی خود را 18 امتیاز موجود.

UND نهایی سه به طور منظم فصل سری در خیابان دولت در هفته آینده در خانه برابر میشیگان غربی و در اوماها (روباز انتخابی).

مینه سوتا, Duluth, در جستجوی خود را برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا از سال 1993 بسته در میشیگان غربی در دانشگاه کلرادو و از خانه مقابل خیابان دولت است.

شش بازیکن آمار دو رقمی

مبارزه Hawks دریافت قدرت-بازی بازی هدف از مت Kiersted حتی قدرت شمارش از آدامز و خالی-net هدف از جاسپر Weatherby تا پایان روز شنبه را برنده شوید.

این 10th هدف از این فصل برای هر دو آدامز و Weatherby. UND هدف-به ثمر رساند رهبر یک سال پیش اردن Kawaguchi تا به حال 10 گل. در حال حاضر مبارزه با شاهین باید شش بازیکن در دو رقمی در اهداف.

دنور بدون جلو بابی آستانه و Jaakko Heikkinen بودند که هر دو مجروح در روز جمعه سری بازکن. سر مربی دیوید کارل گفت: هر دو بازیکنان هفته به هفته و سوال برانگیز برای آخر هفته آینده سری در برابر میامی.

پیشگامان کاهش یافته و به 17-8-5 کلی و 7-7-4 در لیگ بازی که در آن آنها نشستن در جایگاه چهارم — سه امتیاز در پنجم-محل St. Cloud دولت برای نهایی صفحه اصلی-یخ نقطه.

“من واقعا دوست ما گذشته 50 دقیقه” کارل گفت. “10 اولین آنها واقعا خوب است. آنها برنده بسیاری از مسابقات. اما پس از آن من احساس کردم این آخرین 50 ما به خودمان یک فرصت است. Thome می آید تا با برخی از بزرگ موجب صرفه جویی در به عنوان پسر ما. پسر ما برگزار شد و ما در آن است. من فکر کردم که ما خوش شانس به پایین 1-0 پس از یک. او به ما یک فرصت است و من فکر تلاش های ما به ما یک شانس امشب.”

برای دومین شب متوالی UND شده منجر شود.

UND بالا قدرت-بازی بازی های واحد مانده داغ گل در 9:31 از باز کردن قاب که Kiersted راه اندازی یک نقطه شات که آمار دنور defenseman جاستین لی دست و دوباره به کارگردانی گذشته دروازه بان مگنوس Chrona (21 صرفه جویی).

جنگ شاهین سرب خود را در 11:25 از دوره دوم سه بر دو با عجله. Hobey بیکر جایزه نامزد اردن Kawaguchi وارد منطقه در سمت چپ در حالی که defenseman یعقوب برنارد-Docker راند مرکز خط به فضای باز. کاواگوچی رشته یک پاس به آدامز که با چکش یک تایمر گذشته Chrona.

دنور کردم یکی پشت در پایان دومین روز بد-زاویه هدف از چهارم خط به جلو برت ادواردز اما نمی توانستم یکی دیگر گذشته Thome.

“آنها در دفاع از آنها مسدود شده و عکس آنها در بر داشت یک راه برای به دست آوردن آن انجام می شود” بری گفت. “هنگامی که شما به postseason شما نیاز به کسانی که بازی را هنگامی که شما به یک هدف منجر شود. من فکر می کنم ما رشد کمی به عنوان یک تیم. ما برنده دو بازی در دو روش مختلف است و ما باید به حرکت در خیابان در حال حاضر.”

UND 3 دنور 1

اولین دوره — 1. UND مت Kiersted 5 (شین پینتو 10 Jasper Weatherby 7) 9:31 (ص)

دوره دوم — 2. UND Collin Adams 10 (اردن Kawaguchi 19 یعقوب برنارد-Docker 16) 11:25; 3. DU برت ادواردز 4 (جیک Durflinger 4 اریش ترس 2) 16:17

دوره سوم — 4. UND Jasper Weatherby 10 19:49 (en)

مجازات — نیمکت جزئی DU بیش از حد بسیاری بر روی یخ, 1:16; لیام Finlay, DU, برگزاری, 9:01; Brett Stapley, DU, cross-بررسی 17:35; پینتو, UND, دخالت, 17:48

دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: پیتر Thome 8-7-10 — 25; DU: مگنوس Chrona 12-3-6 — 21

پنالتی-دقیقه-UND 1-2 DU 3-6

قدرت پخش — UND 1-3 DU 0-1

حضور و غیاب — 11,812

داوران — Cameron وسع و ناتان Wieler

صف نگهدار — جاستین تپه و مایک Eslinger

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان