UND کارگردانی غیرضروری کارکنان به محل کار از خانه; همه کارکنان دانشگاه باید گزارش صبح روز دوشنبه برای بحث در مورد کار برنامه

دانشگاه می گوید: کارکنان باید گزارش کار دوشنبه, مارس 16 به طور معمول به بحث در مورد کار برنامه با سرپرست خود, چگونه برای ردیابی زمان و جمع آوری فایل های لازم و وسایل.

“اجتماعی فاصله همچنان به عنوان موثر ترین راه برای محدود کردن گسترش coronavirus” دانشگاه گفت. “با توجه به افزایش سرعت از موارد شناخته شده در سراسر کشور, دانشگاه داکوتای شمالی است که کارگردانی تمام غیر ضروری کارکنان است که می تواند کار از راه دور برای کار با سرپرستان خود را انجام موثر moon دوشنبه, مارس 16 از طریق پنج شنبه, آوریل 4.”

Meloney Linder, معاون رئيس جمهور از بازاریابی و ارتباطات در UND گفت: وضعیت “مایع” و اشاره به “غیر ضروری کارکنان” ممکن است متفاوت از آن نمونه تعریف به عنوان برخی از کارکنان خواهد شد نیاز به در دست در سالن محل اقامت و ناهار خوری خدمات.

پس UND را اعلام دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی منتشر شد بیانیه زیر را در مورد کارکنان خود:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“در رابطه با دولت و رهبران NDSU است ارزیابی گزینه های متعددی در مورد آن در ادامه عملیات. ما به زودی ارائه راهنمایی بیشتر زمانی که جزئیات نهایی” NDSU گفت. “تا آن زمان همه NDSU کارکنان باید به ادامه گزارش برای کار به عنوان به طور منظم برنامه ریزی شده است. “

UND دانش آموزان نیاز به خدمات در حال انتظار برای تماس به جای مراجعه حضوری. دانشگاه اقامت سالن و Wilkerson عوام خدمات ناهارخوری باز باقی خواهد ماند برای کمک به دانش آموزانی که باقی می ماند در محوطه دانشگاه. دانشگاه مهد کودک مرکز آموزش باز باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی.

در حالی که دانشگاه باز می ماند و با کارکنان از راه دور ساختمان را محدود کرده اند دسترسی داشته باشید. کارکنان هنوز هم قادر خواهد بود برای ورود به ساختمان های خود را با الکترونیکی و کلید دسترسی داشته باشید.

سلامتی, مرکز, آمریکا, هند, مرکز Hyslop and Chester فریتز کتابخانه ساختمان بسته خواهد شد با کارکنان از راه دور.

سلامت و رفاه جامعه ما از اهمیت زیادی برخوردار است. این یک سیال وضعیت و دانشگاه ادامه خواهد داد برای نظارت و برقراری ارتباط تغییرات.

همه بهره مند و غیر بهره مند افرادی که تایید شده برای کار از خانه را ادامه خواهد داد به پرداخت به صورت عادی در طول این زمان با توجه به دانشگاه. کسانی که کار از راه دور نیاز به حساب کاربری برای خود کار و زمان.

UND منابع انسانی و حقوق و دستمزد خدمات خواهد شد ارسال یک ایمیل با دستورالعمل در مورد چگونه کارکنان می توانید کار خود را. معاون پژوهش خواهد بود ارسال یک ایمیل مربوط به فعالیت های پژوهشی. غیر ضروری کارکنان که قادر به کار از راه دور در نظر گرفته بود در تماس و/یا آماده به ارائه گزارش کار به عنوان لازم است.

دیگر coronavirus مربوط UND news

UND دانش آموزان در بهار شکستن این هفته است. پس رخصتی بهار, دانشگاه خواهد بود و انجام آن در دوره های آنلاین برای دو هفته. در فرد آموزش برنامه ریزی شده است برای شروع دوباره در دوشنبه 6 آوریل.

UND خواسته است دانش آموزانی که قصد اقامت در محل اقامت سالن بیش از چند هفته آینده به پر کردن یک فرم موجود در مسکن و خدمات خود.

دانش آموزان نیاز به اقامت در محوطه دانشگاه باید ثبت نام توسط دوشنبه, مارس 16 در ساعت 8 صبح

تنها دانش آموزانی که ثبت نام کرده اند به ماندن را حفظ دسترسی به سالن محل اقامت. دانش آموزانی که ثبت نام برای ماندن نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن دسترسی به اقامت خود را به سالن. دسترسی به محل اقامت برای سالن های مسکونی و دانش آموزان خواهد شد دوباره بعد از آموزش از راه دور دوره به پایان رسیده است.

UND جمعه اعلام کرد که تمام رویدادها و گردهمایی با برآورد شرکت کنندگان از بیش از 100 لغو هستند از جمله حوادث در چستر فریتز سالن Hyslop و دیگر دانشگاه متعلق به امکانات.

این تصمیم باقی خواهد ماند و در اثر از طریق پنج شنبه, مارس 5. اتفاقاتی که در حال حاضر در حال برنامه ریزی یا برنامه ریزی شده با کمتر از 100 باید دوباره بررسی و تایید شده توسط واحد معاون رئیس جمهور.

وجود دارد یک مورد تایید شده از COVID-19 در داکوتای شمالی در بخش شهرستان است. وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 در UND.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>