UND defenseman جانی Tychonick به آمار انتقال پورتال

پس از بازی در یک نقش محدود در UND را لود دفاعی هسته ای بیش از دو سال گذشته Tychonick ضربه NCAA انتقال پورتال در جستجوی یک کالج جدید برنامه نهایی خود را دو سال از واجد شرایط بودن.

Tychonick دوم-دور پیش نویس انتخاب از سناتورهای اتاوا در سال 2018 تایید حرکت به سمت هرالد در شب چهارشنبه.

Tychonick در 24 از 35 بازی برای UND (بیماری و نگهداری او برای سه بازی در نیمه اول), tallying چهار گل و 11 امتیاز در حالی که ثبت plus-20 امتیاز. در طول نیمه دوم فصل Tychonick دقیقه شد پایین. او خراشیده شد چند بار و به عنوان هفتم defenseman چند بار.

“به صداقت وجود دارد بسیاری از احساسات مختلف در رفتن در حال حاضر” Tychonick گفت. “من تا به حال برخی از مکالمات با کادر مربیگری که صادقانه و خوب است. من تا به حال گفتگو با من هم اتاقی و هم تیمی. من صحبت کرد به من هم اتاقی کردم و کمی عاطفی با آنها است. من اتاق خواب با سنگ یشم (Weatherby) دو سال گذشته است. دوستی باور نکردنی بود, بنابراین من واقعا ناراحت (از دست دادن) است. من پیامک امروز تیم. همه آنها فوق العاده حمایتی. نشان می دهد که شما نوع از بازیکنان آنها را در اینجا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“برای من این پایین آمدن به زمان بحران است. من دو سال باقی مانده است. من نمی خواهم برای نشستن در غرفه و یا بر روی نیمکت. من می خواهم به بازی در NHL برخی از روز. وجود دارد تنها تا آنجا در حال توسعه شما می توانید تنها با یک کمی به جای بازی زیادی است.”

Tychonick گفت UND مربیگری کارکنان در حال کار به سعی کنید او را واجد شرایط به بازی حق دور بعدی فصل است. او گفت: سر مربی براد بری امضا انتشار در امیدوار است که NCAA خواهد چشم پوشیدن از یک سال نشسته از دوره.

“براد خیلی مفید بود و حمایت” Tychonick گفت. “من نمی توانم تشکر از کادر مربیگری به اندازه کافی برای کمک به من در دو سال گذشته و خیلی محترمانه از این طریق کل فرایند. من می خواهم برای تشکر از هم تیمی های من بیش از حد — آنها باور نکردنی — به عنوان به خوبی به عنوان UND و چنگال بزرگ جامعه برای حمایت از ما هر شب. این دو سال من را هرگز فراموش نکنید.”

Tychonick 5-پا-10, 177 پوند چپ دست defenseman از کلگری به UND با شهرت تهاجمی فکر defenseman از روز خود را با Penticton Vees در بریتیش کلمبیا لیگ هاکی. Tychonick quarterbacked قدرت بازی در تاریخ هاکی اما تا به حال تنها محدود قدرت-زمان بازی در گرند فرک.

به عنوان یک دانشجوی سال اول Tychonick شمارش چهار پاس گل در 28 بازی به عنوان او کار می کرد به دور از دفاعی خود را بازی. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او ضربه خود را به شماره چهار گل و 11 امتیاز.

خود را به یاد ماندنی ترین بازی شامل دو هدف سه نقطه عملکرد در برابر میامی در Nov. 8 و بازی خود را برنده هدف در دوره سوم در دفاع از قهرمان ملی دولوت مینه سوتا در ماه ژانویه است.

اما Tychonick اغلب در بر داشت خود را در نمودار عمق پشت کاپیتان Colton Poolman تاریخ و مت Kiersted اول دور پیش نویس انتخاب یعقوب برنارد-Docker junior گیب بست ارشد اندرو Peski و در زمان rookie اتان Frisch.

این یک سال تاریخی به طور کلی برای UND که به پایان رسید 26-5-4 چهارم-بهترین مارک در برنامه تاریخ است. مبارزه Hawks شد 20-1-3 با Tychonick در صف.

“برای من, شخصا, من غمگین هستم اما من هم فوق العاده هیجان زده” Tychonick گفت. “این نوع از فرصت های جدید برای من است. آن را یک فرصت برای پیدا کردن یک محل است که می خواهد به من و نوع بازیکن هستم.”

Tychonick که تبدیل 20 ساله ماه گذشته گفت که او نمی باید قبل از تعیین مقصد برای فصل آینده, اما او در بازی کالج هاکی.

“من این کار را با یک ذهن باز” Tychonick گفت. “من هیچ تیم من می خواهم برای رفتن به است. من قصد دارم برای گوش دادن به هر کس سخنرانی در مورد برنامه های خود را. تنها چیزی که من می خواهم به انجام در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>