UND مرکز نوآوری UAS شرکت در آزمون هواپیماهای بدون سرنشین قابلیت اسپری ضد عفونی کننده

پرواز تست توسط SkyScopes عملیات در گرند فرک شهرستان برای تست توانایی های خود را برای هواپیماهای بدون سرنشین به اسپری ضد عفونی کننده ارائه لوازم و حس درجه حرارت بدن از راه دور. دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی نیز بخشی از این پروژه ارائه یک هواپیما در اصل برای کشاورزی سمپاشی برنامه های کاربردی.

“من را دیده اند و نه مشارکت مانند قبل از این و ما باید یک ماموریت مجموعه ای مثل من هرگز قبل از دیده می شود گفت:” مت maya frost, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت SkySkopes.

امی Whitney و مدیر مرکز نوآوری در UND گفت: هدف از این ماموریت این است که به آزمون هر یک از نرم افزار – اسپری تحویل و احساس – به صورت جداگانه و همچنین به عنوان اندازه گیری مجموع تاثیر هر سه به عنوان یک هماهنگ پاسخ اضطراری به یک بیماری همه گیر.

این پروژه ساخته شده بود ممکن است از طریق مرکز نوآوری را داهل Melroe و نش دانشکده کارآفرین تحقیقات صندوق.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

علامت Askelson مدیر اجرایی RIAS گفت: پروازهای خواهد شد در نظر گرفتن محل در خط دید مطابق با اداره هوانوردی فدرال مقررات.

Askelson گفت که اگر پاشش ثابت شده است موثر باشد در برابر شیوع بیماری های ویروسی و اگر هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازیابی و تحویل حیاتی لوازم پزشکی, سیستم های مستقل می تواند “به طور کامل تغییر بازی” برای بهداشت عمومی به طور موثر کاهش خطر گسترش عفونت است.

در طول آزمایش یک هواپیمای بدون سرنشین مجهز به یک سمپاش را تست توزیع غیر سمی مانند آب و صابون و دیگر generic ضد عفونی کننده در پایین ارتفاعات.

“ما در حال یادگیری چگونه ما می توانیم انجام این کارها به نفع جامعه و در یک بیماری همه گیر شبیه به این, اما همچنین ما در حال یادگیری بیشتر در مورد چگونه برای ایجاد حریم هوایی امن تر برای این سیستم های پیشرفته,” Askelson گفت. “این کمک خواهد کرد ما را در درک چگونه ما ممکن است استفاده از این فن آوری واقعا تفاوت را.”

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم ذکر شده در این پروژه در طول روزانه خود را در نشست خبری روز شنبه, مارس 21. فرماندار تمجید خصوصی-عمومی نوآوری به عنوان یک دلیل بزرگ چرا داکوتای شمالی است که یک رهبر در UAS صنعت.

“آنها باید برخی از ایده های در مورد چگونه پهپادها ممکن است کمک اسپری آب و مواد ضد عفونی کننده برای متوقف کردن و کشتن ویروس و درک کنند که چگونه هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است ارائه تجهیزات پزشکی و یا آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تلاش برای تشخیص مسائل مربوط به سلامت” بورگوم گفت. “کسانی که برخی از نمونه های بزرگ و برخی از نوآوری های بزرگ چگونه UAS می تواند در سلامت جزء.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>