عدم اطمینان بیش از Mansarovar Yatra

PITHORAGARH (U’khand), آوریل 29: عدم قطعیت در غالب بیش از موقع شروع ‘Mansarovar Yatra” از طریق Lipulekh تصویب این سال با آماده سازی برای زیارت سالانه در عین حال برای شروع.
زیارت آغاز می شود دومین هفته از ماه ژوئن هر سال و آماده سازی برای yatra معمولا شروع دو ماه قبل اما COVID-19 ناشی مستند است و تاخیر در این روند است.
مقامات Kumaun مندل Vikas Nigam (KMVN), آژانس گره برای yatra شک و تردید جدی در مورد آغاز yatra در میان ادامه مستند.
“حتی اگر yatra می شود رفتن جلوتر از هند و دولت های چینی شروع می شود و در زمان آژانس گره احساس می کند آن را نمی خواهد به اندازه کافی زمان برای آماده شدن برای سفر حج” KMVN مدیر کل Ashok Joshi گفت.
“این است که خیلی دیر به حذف برف از بازحمت حرکت کردن مسیر اگر yatra است برای شروع در ماه ژوئن,” او گفت:.
“برف را پوشش می دهد و کل مسیر از 35 متر از بوندی اردوگاه به Lipulekh تصویب و آن را بیش از دو هفته به آن را حذف کنید” این مقام گفت.
آن است که نه در دست دولت هند به تنهایی برای برگزاری yatra دولت چین رضایت نیز مورد نیاز است.
این کایلاش Mansarovar yatra از طریق 17,500 پا Lipulekh تصویب آغاز دومین هفته از ماه ژوئن هر سال برای آن آماده سازی ساخته شده توسط KMVN, Pithoragarh منطقه دولت و ITBP.
“هیچ یک از سازمان های درگیر در آماده سازی برای yatra داده شده است هر گونه دستورالعمل توسط مرکز این سال پس از آن است که یک وضعیت عدم اطمینان” جوشی گفت.
حتی یک نشست مقدماتی برگزار شده توسط وزارت امور خارجی با تسهيل کننده yatra از جمله KMVN, ITBP و دولت های منطقه معمولا در ماه فوریه است که هنوز برگزار رسمی اضافه شده است. (PTI)

مقاله قبلیAB de Villiers را انکار می کند که با نزدیک شدن به سرب آفریقای جنوبی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>