اوباما: افراط گرایان با استفاده از COVID-19 به استخدام آنلاین جوانان

سازمان ملل متحد در آوریل 28:دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ روز دوشنبه هشدار داد که گروه های افراطی با استفاده از COVID-19 قفل فراز به شدت تلاش رسانه های اجتماعی برای گسترش نفرت و استخدام افراد جوان که صرف بیشتر زمان آنلاین.
حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: یکی از هر پنج جوان مردم بود نه آموزش و پرورش, آموزش و یا کار و یکی از هر چهار بود و تحت تاثیر خشونت یا جنگ است. و او افسوس می خورد که هر سال 12 میلیون دختر برای مادر شدن زمانی که آنها هنوز هم کودکان.
اشاره به این حادثه تلخ گفت: شورای امنیت سازمان ملل جلسه, جوانان, صلح و امنیت است که “این ناکامی و رک و پوست کنده شکست برای رسیدگی به آنها توسط کسانی که در قدرت امروز سوخت و کاهش اعتماد به نفس در موسسات سیاسی و موسسات.”
“هنگامی که چنین چرخه طول می کشد نگه دارید از آن است که همه بیش از حد آسان برای گروه های تندرو به بهره برداری از خشم و ناامیدی و خطر افراط گرایی صعود,” او گفت:. اما با وجود این چالش های U. N. رئیس گفت: افراد جوان “هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای تعامل با پشتیبانی یکدیگر و به تقاضا و رانندگی تغییر” — از جمله در مبارزه با COVID-19.
اشاره به این حادثه تلخ اشاره به افراد جوان در کلمبیا غنا و عراق و چند کشور دیگر به پیوستن به انسانی کارگران در ارائه تجهیزات به خط مقدم سلامت کارگران و مردم نیاز به نگه داشتن ارتباطات باز در جوامع در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. او گفت: افراد جوان نیز حمایت خود را از مارس 23 تماس برای آتش بس در تمام درگیری ها در جهان است.
Jayathma Wickramanayake دبیر آن فرستاده در جوانان با انتقاد از رسانه ها با تمرکز بر “این اقلیت کوچک از افراد جوان که نادیده گرفته guildelines” و قرار دادن افراد در معرض خطر با رفتن به سواحل بارها و احزاب — و “به طور کامل sidelining هزاران نفر از مردم جوان که در حال حاضر مبارزه در خط مقدم بحران است.”
او با اشاره به افراد جوان در کنیا و کامرون که بلافاصله به تصویب رسید خود را تثبیت سازمان ها و شبکه های خود را برای کمک جوامع صورت COVID-19 بسیاری از کارگران بهداشت و پزشکی دانش آموزان با توجه به کروناویروس بیماران در چین و ایتالیا, پیشاهنگی, دختر, راهنما و صلیب سرخ جوانان و داوطلبان در حال اجرا محیط زیست و دست شستن مبارزات در اردن و جاهای دیگر و افراد جوان ساخت ماسک صورت و جمع آوری کمک های مالی در ایالات متحده است.
Wickramanayake اختصاص داده شده سخنرانی او “به تمام افراد جوان که در حال قرار دادن جوامع خود را جلوتر از خود را در مناطق جنگی در اردوگاه های پناهندگان در فقیر نشین و داخل شهرک نمایشگاه شن و رهبری است که گاهی اوقات ما حتی موفق به دیدن خود ما رهبران سیاسی.” دبیر کل Gutteres و بسیاری از شورای امنیت سفیران تاکید کرد تاثیر COVID-19 نفر از تعلیق از آموزش و پرورش خود را به از دست شغل, خانواده, استرس, بهداشت روان و مسائل دیگر مشکلات.
با توجه به U. N. رئیس های اخیر گزارش به شورا وجود دارد 1.85 میلیارد جوان زنان و مردان در سن 10 تا 24 ساله در جهان در سال 2020 90 درصد از آنها در کشورهای در حال توسعه و در بسیاری از مناطق درگیری.
“افراد جوان هستند یک منبع بزرگ از ایده های جدید و راه حل های و نوآوری” استونی U. N. سفیر سون Jürgenson گفت. “در طول زمان همه گیر اما آنها را می توان در میان بزرگترین قربانیان است.” وی تخمین می زند که اضافی 42 میلیون به 66 میلیون کودک می تواند به سقوط “فقر شدید” به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و یک تجزیه و تحلیل از U. N., آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان نشان می دهد که 91 درصد از جهان را دانش آموزان آسیب دیده مدرسه تعطیل و بیش از 1.5 میلیارد آموزان در 191 کشور دچار مشکل ادامه تحصیل خود را به طور معمول.
“این منجر به افزايش آموزشی و شکاف ها و آسیب های جدی به چشم انداز برای آینده ای بهتر و به طور بالقوه می تواند ذخیره کردن دانه ها از افراط گرایی در میان افراد جوان تشکیل یک تهدید برای صلح و امنیت” Jürgenson هشدار داد.
سفیر ایالات متحده کلی هنر و صنعت اضافه شده است که بیش از 400 میلیون نفر جوان به طور مستقیم تحت تاثیر خشونت یا درگیری آسیب پذیر هستند.
“در حال حاضر ضروری به حفاظت از آنها است و حتی بیشتر: در بالای اجتماعی آموزش و پرورش و نظام سلامت است که (می) در حال حاضر ضعیف شده در جنگ یا فاجعه COVID-19 همه گیر است و باعث چند پیوسته بحران تأثیر صدها میلیون نفر از مردم جوان” او هشدار داد. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>