UMD استاد استخدام برای تقویت مکالمه بین قبیله ای سازمان ملل و دانشگاه

“اگر ما در انجام این کار ما می تواند انجام بسیاری از کارها با هم و اجتناب از درگیری” جانسون گفت. “دانشگاه نیاز به گرفتن وجود دارد و آن هنوز وجود دارد. به طوری که کار من است.”

هر دو دولت های ایالتی و فدرال عادت کرده ایم به مشاوره با آمریکایی های بومی قبیله ای دولت تحت سیاست هایی که به آنها نیاز به انجام این کار گفت: جانسون, که همچنین یک استاد در آمریکا مطالعات هند بخش در دانشگاه مینه سوتا دلوت و ثبت نام عضو Bois Forte گروه از Chippewa.

“در حال حاضر دانشگاه مینه سوتا است که عقب مانده به مراتب پشت فدرال و ایالتی و من نمی توانم فکر می کنم از دو کندتر اشخاص به مقام سوم در مسابقه با از دولت فدرال و دولت ایالتی” جانسون گفت.

در سابق خود را حرفه ای به عنوان یک قبیله ای وکیل دولت-به-دولت ارتباطی تبدیل به یک راه زندگی برای او.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بنابراین زمانی که UMD خواسته جانسون به منظور توسعه یک برنامه کارشناسی ارشد در هند, مطالعات بخش از یک دهه پیش او ساخته شده آن را یک نقطه به مشورت با قبایل برای چند سال اول.

پس از گذراندن چند سال در دانشگاه مشاوره با قبیله ای دولت او به تدبیر یک سری دوره های آموزشی را تشکیل می دهند که یک برنامه کارشناسی ارشد در قبیله ای دولت و حکومت. جانسون در ادامه به طور مستقیم از برنامه در حالی که خدمت در موقعیت جدید خود به عنوان مدیر ارشد از سرخپوستان قبیله ای ملت ایران ،

در حال حاضر جانسون در حال کار بر روی re-مشاوره با تمام قبیله ای دولت به مطمئن شوید که آنها هنوز هم در موافقت با یک موجود Board of Regents سیاست است که به تشریح بهترین راه برای تعامل با قبایل سازمان ملل با دانشگاه.

او امیدوار است که برای قرار دادن این روند به زودی به طوری قبیله ای دولت می تواند شروع به نامگذاری نمایندگان برای خدمت در یک هیئت مشورتی برای برقراری ارتباط با رهبران ارشد این دانشگاه سیستم.

“اهداف من در این کار هستند به قرار دادن مادری ملل مشورتی هیئت مدیره در محل و کارکنان آن در آغاز و اجازه می دهد که قبایل برای ایجاد آن را در خود تصویر و شباهت و اجرای آن خود را” جانسون گفت.

در مشورت با دولت های قبیله ای او تقریبا هر یکی تا به حال یک مشکل است که این دانشگاه امکان پذیر می تواند حل کند اگر تنها گفت و شنود در محل همین دلیل است که جانسون گفت: یک قطعه از حکمت او می تواند ارائه به همکاران این است که به صرف دو برابر زمان گوش دادن در هنگام کار با قبایل.

“من فکر می کنم این دانشگاه را پیدا خواهد کرد آن را بسیار ارزشمند به صحبت با قبایل” جانسون گفت. “من همیشه باید.”

UMD professor Tadd Johnson poses for a portrait in front of tribal flags Friday, Feb. 28, 2020. Johnson recently took on the role of senior director of American Indian tribal nations relations in the University of Minnesota system. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

UMD استاد Singh جانسون شمار برای یک پرتره در مقابل قبیله ای پرچم چهار شنبه, فوریه. 28 سال 2020. جانسون به تازگی در زمان در نقش مدیر ارشد از سرخپوستان قبیله ای سازمان ملل روابط در دانشگاه مینه سوتا سیستم. (تایلر Schank / [email protected])

ملانی بنیامین, مدیر اجرایی Mille Lacs گروه از Ojibwe گفت: او می خواهم به همکاری با دانشگاه اجازه می دهد بیشتر اعضای گروه برای به دست آوردن یک درجه بالاتر است که آنها می توانند به نوبه خود به ارمغان بیاورد به, رزرو ساختمان ظرفیت خود را به عنوان یک دولت است.

“من همچنین می خواهم ایالت مینه سوتا به درک که ما نه یک گروه خاص, اما ما یک دولت است. ما باید وضعیت سیاسی. ما در تعیین سرنوشت خود ما,” بنیامین گفت. “من باور دارم Singh جانسون فرد مناسب برای این کار به کمک به تسهیل این نوع بحث ها.”

یک دانشجوی سابق Johnson, مارس McCormick, در حال حاضر دبیر خزانه دار برای گرند Portage گروه از دریاچه سوپریور سرخپوستان همچنین گفت جانسون است واضح انتخاب برای موقعیت.

“Singh مظهر بنده رهبر است که به اعتقاد من ساخته شده است یک علامت پاک نشدنی در هند کشور و ملت” McCormick. “من فکر می کنم او الهام بخش همه ما را در راه خود ما به آن نوع از رهبری در هر ظرفیت ما در خدمت در جوامع ما است.”

کوین DuPuis رئیس فوند دو لک گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa در بیانیه ای گفت: به اخبار تریبون که جانسون “استثنایی” سابقه و تخصص فدرال در قانون هند و بومی تاریخ آمریکا او را “عالی” انتخاب کنید.

“اغلب اوقات قبیله ای صداها و دیدگاه های نادیده گرفته شده در موسسات آموزشی” DuPuis گفت. “من ستایش دانشگاه مینه سوتا برای این تلاش و باور آن خواهد شد یک راه طولانی برای تقویت روابط است که نفع همه در مینه سوتا است.”

DuPuis گفت: تلاش راستا با با حکم اجرایی فرماندار Tim Walz به قانون امضا شده در ماه آوریل است که نیاز به بیشتر سازمان های دولتی به یک مشاوره قبیله ای در سیاست. روز جمعه دفتر فرماندار اعلام کرد استخدام دو مدیران به وظیفه اجرای سیاست بین 24 سازمان های دولتی و 11 قبیله ای سازمان ملل در مینه سوتا است.

یکی از این ادارات شامل مینه سوتا دفتر آموزش عالی رهبری کمیساریای دنیس اولسون, یک ثبت نام عضو فوند دو لک گروه با درجه کارشناسی ارشد از دانشگاه مریلند آمریکا مطالعات هند بخش.

جانسون موقعیت جدید در دانشگاه مینه سوتا سیستم یکی از تنها چند وجود دارد که در کشور اولسون گفت. در حالی که ایالتی مینه سوتا کالج ها و دانشگاه ها سیستم تا به حال چیزی مشابه در گذشته اولسون گفت: رابط موقعیت در حال حاضر تنها وجود دارد در بعضی از دانشگاه ها.

“مشکل با موقعیت های مثل این است که آن را فوق العاده بزرگ و مسئولیت به کار در سراسر سیستم دانشگاه یا کالج ایالتی و سیستم دانشگاه به عنوان یک فرد و یا به عنوان یک تیم کوچک” اولسون گفت. “در آن طول می کشد یک فرد خاص برای اولین بار در با برخی از تاسیس روابط اما پس از آن نیز با درک چگونه به آن را انجام دهد و آن را درست انجام دهد.”

به منظور برای این روابط به مولد اولسون گفت: این دانشگاه برای ایجاد اعتماد و اذعان به اشتباهات گذشته است که شامل استفاده و tokenizing بومی آمریکایی ها برای مقاصد پژوهشی و پر کردن موزه ها با آمریکایی های بومی بشر باقی مانده است و موارد از اهمیت فرهنگی و معنوی.

“بسیاری از قبایل سازمان ملل به یاد داشته باشید که زمان در دانشگاه, تاریخچه بسیار خوب” اولسون گفت: بعد اضافه کرد: “من فقط برای کسانی که شاید کمی انتقادی از کار و یا کمی محتاط در مورد چه آمده است …” آن را برخی از زمان. این کار طول می کشد صبر به حق آن را دریافت.'”

اولسون گفت: این دانشگاه تصمیم به ایجاد جانسون موقعیت سیگنال پیشرفت واقعی اطراف چگونه مؤسسات آموزش عالی خدمت, بومیان آمریکا, دانش آموزان, چیزی دفتر خود را متعهد به بهبود است.

تصمیم به ایجاد موقعیت از دانشگاه معاونت سهام و تنوع مایکل Goh که منصوب به کار در سال 2018 است.

زمانی که Goh و جانسون برای اولین بار ملاقات در اطراف این دو شروع به بحث در مورد عدم مداوم مشاوره بین دانشگاه و قبیله ای سازمان ملل. این یک نقطه از مکالمه که گیر با Goh.

“او شده است یکی از قرار دادن این موضوع در مقابل ما” Goh گفت.

پس از جوآن Gabel در زمان بیش از عنوان دانشگاه مینه سوتا رئیس جمهور در تابستان 2019, Goh ایجاد موقعیت و خواست جانسون به درخواست.

در نهایت Goh گفت که او می خواهم برای دیدن موقعیت منجر به افزایش دسترسی به آموزش عالی برای آمریکایی های بومی جوامع است.

“من فکر می کنم آن شروع می شود مفهومی با این شناخت است که سرخپوستان آمریکایی نیست چند فرهنگی یا نژادی, قومی, دسته, اما آنها واقعا یک نهاد سیاسی است که ناشی از سابقه بدرفتاری و معاهدات است که همیشه به طور کامل در انطباق با” Goh گفت.

پس از چند سال از جانسون اصرار دانشگاه برای ایجاد و باز کردن و ارتباط مداوم با 11 قبیله ای سازمان ملل از مینه سوتا آن را انجام می دهند اما این بدان معنا نیست که او این باور را در آن آماده است.

“من قصد دارم بدجور بازور در بسیاری از چیزهایی که” جانسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>