موسسه خیریه در بریتانیا برنامه های مجازی جشنواره به منظور بالا بردن بودجه برای مناطق روستایی هند

لندن: بریتانیا بر اساس خیریه برگزار خواهد شد اولین-همیشه مجازی جمع آوری کمک برای جمع آوری پول برای هند جوامع روستایی در پاسخ به سالانه جشنواره هنرهای لغو شدن با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اکشن ایجاد کرد هند (AVI) گفت: مدرس کافه قفل رویداد اجرا می شود که از روز جمعه تا یکشنبه را از ویژگی های تمام دیجیتال و طیف وسیعی از محتوا از جمله نمایشگاه ها مذاکرات و جلسات یوگا.

در دیجیتال مواد غذایی برای فکر مرحله خیریه راه اندازی خواهد شد آن ‘مدرس کافه کتاب آشپزی’ بسته بندی شده با دستور العمل های.

“اکشن ایجاد کرد هند (AVI) است, بر اساس UK-موسسه خیریه است که همکاران با سازمان است که کار در کنار زنان و مردان و کودکان در برخی از اقصی نقاط مناطق روستایی هند به طوری که آنها می توانید دسترسی به حقوق خود و بهبود معیشت خود و انعطاف پذیری بدون اینکه برگزار می شود جنسیت خود را کاست و یا اعتقادات مذهبی” خیریه گفت.

این پشتیبانی از طرح های متمرکز بر روی زمین و آب, حقوق سلامت مادر و کودک, دختران آموزش زنان در توانمندسازی اقتصادی و حقوق معلولین و حمایت از تاسیس در اصول مشارکت و همبستگی.

برای بیش از 25 سال مدرس کافه شده است به طور منظم حضور در جهان مشهور WOMAD جشنواره برگزار می شود در جنوب غربی انگلستان که سالانه جشن جهانی بسیاری از اشکال موسیقی, هنر و رقص.

اما با 2020 قسط لغو میان سخت اجتماعی, فاصله, قوانین, مدرس کافه گفت: این تصمیم به گرفتن همه چیز دیجیتال با یک رویداد جمع آوری کمک مالی و فرصت برای افزایش آگاهی در مورد AVI را پشتیبانی برای سازمان های همکار و همبستگی خود را با جوامع روستایی در سراسر هند است.

آن را شامل یک شماره مجازی مراحل از جمله مدرس Boombox, مواد غذایی برای فکر مشارکت و همبستگی Jaijagat نمایشگاه Poetree مردم’ مرحله و مدرس کافه خانواده است.

مدرس Boombox مرحله را زنده موسیقی سهم از هنرمندان از Darbar, هنر, فرهنگ, میراث اعتماد – Sarathy Korwar, Ansuman Biswas و رولف Killius متصدی قبیله ای موسیقی هندی مجموعه برای کتابخانه بریتانیا.

این نمایشگاه بخش نیز تعدادی از حوادث از پایان ماه ژوئیه تا سپتامبر علاوه بر طیف وسیعی از مکالمات با همکاران. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید