UIDAI اجازه می دهد تا Aadhaar updation تسهیلات از طریق مشترک مراکز خدمات

دهلی نو: عمده کمک به کسانی که زندگی در مناطق روستایی شناسایی منحصر به فرد به اقتدار هندوستان (UIDAI) اجازه داده است مشترک مرکز خدمات یک SPV تحت وزارت IT و الکترونیک, برای شروع Aadhaar updation تسهیلات در خود 20,000 مراکز است که عمل به عنوان بانکی خبرنگاران گفت: اتحادیه وزیر ارتباطات MEITY و قانون و عدالت راوی شانکار پراساد در روز سه شنبه.

آقای پراساد توییتی که حدود 20,000 CSCs در حال حاضر قادر به ارائه این خدمات به شهروندان است. وی CSC ایجاد کرد سطح کارآفرینان (VLEs) برای شروع Aadhaar کار با مسئولیت و طبق دستورالعمل صادر شده توسط UIDAI در این زمینه است.

او در ادامه گفت که این مرکز کمک بزرگی هیچ روستایی شهروندان برای دریافت Aadhar خدمات و نزدیک به محل اقامت خود.

شروع Aadhaar خدمات به روز رسانی از طریق CSC نیز می آید در سراسر به عنوان یک تسکین بزرگ در طول مستند محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش COVID19.

با این 20,000 اضافی مراکز موجود به روز رسانی Aadhaar کاربران به خصوص در مناطق روستایی نیاز به بازدید Aadhaar مراکز شعب بانک و یا دفاتر پست برای این کار.

UIDAI مجموعه ژوئن آخرین مهلت برای شروع کار پس از CSCs با تسهیلات بانکی خود را ارتقا زیرساخت های مورد نیاز و دیگر مصوبات لازم است.

اما CSC مدیر عامل Dr دینش Tyagi گفت که او خواسته است تمام بانکی خبرنگاران بلافاصله پس از پایان ویژگی های و دیگر upgradation که UIDAI خواسته است به طوری که Aadhaar updation کار می تواند شروع شود به زودی.

ضمن تشکر از آقای پراساد برای گرفتن Aadhaar updation کار دوباره از طریق CSC Dr Tyagi گفت: آن را بیشتر تقویت تلاش ها برای دستیابی به اهداف ‘دیجیتال هند’ به عنوان پیش بینی شده توسط نخست وزیر نارندرا.

(سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>