UCLA زنان نیاز به تعمیر آهسته شروع موضوع طول نهایی homestand

لس آنجلس — نهم-رتبه UCLA بسکتبال زنان team دهکدهای از دست داد به unranked تیم فقط دو بار در این فصل است. اول آمد در دو وقت اضافه, هیجان انگیز در رقیب USC در Jan. 17 در حالی که دوم آمد آخر هفته گذشته در واشنگتن است.

یک بار دیگر UCLA باز یک بازی قادر به رشته با هم موثر اجرا و پشت افتاد و دو رقمی در نیمه اول. بر خلاف سال های اخیر خود را می آیند-از-پشت برنده برونز نمی تواند ایجاد حرکت به اندازه کافی به حفاری از اوایل سوراخ در برابر Huskies. واشنگتن که منجر به اندازه 14, هرگز سوار در راه خود را به 74-68 ناراحت از برونز.

“ما بازی نمی کند هوشمند و درگیر و من فکر می کنم بخشی از آن است که با اجازه دادن به آن را در سر خود ما,” UCLA مربی کری نزدیک گفت. “من سعی کردم با تغییر ترکیب و (آنها) در تلاش برای گرفتن عکس های متفاوت است. … خط پایین این است که ما رو به سازگار تمرکز و انرژی برای 40 دقیقه.”

برونز (23-4 به طور کلی 12-4 Pac-12) خود را به طور منظم-برنامه فصل آخر این هفته با نهایی homestand در برابر کلرادو (16-11, 5-11) در روز جمعه (8 p. m.) و یوتا (13-14, 6-10) در روز یکشنبه (1 p. m.).

UCLA آغاز فصل 16-0 اما دهکدهای از دست داد و از آن گذشته چهار و نیاز به اضافه کاری برای حفظ آن دو برد. با فقط یک هفته قبل از Pac-12 مسابقات در لاس وگاس برونز نیاز به استفاده از این دو بازی بعدی خود را برای حل تنبل-شروع موضوع قبل از آن عادت خطرناک به دنبال تیم به postseason و یا هزینه های برونز خود را در مقام سوم ایستاده در این کنفرانس است.

“من فکر می کنم برخی از نگرانی در مورد (آهسته) شروع می شود و یا پیگیری از نزدیک جدول رده بندی و ‘Oh my gosh, Pac-12 خیلی خوب است همه آن چیزهایی که من فکر می کردم ما را از ذهنیت” ما مبارزه با و برای هر یک از دیگر,'” نزدیک گفت. “ما از دست ما لیزر-تمرکز شدید بر روی آن برای چند هفته و ما رو به عقب بر گردیم به آن است.”

کلرادو موفق به کسب فقط دو تا از آن هشت بازی گذشته اما گاومیش برگزار کرده اند خود را در برابر برخی از کنفرانس استعدادهای برتر و مجبور مخالفان به نبرد به در اختیار داشتن آخرین.

گاومیش’ تنها اضافه کاری در بازی Pac-12 بازی بود 76-68 از دست دادن در شماره 6 Stanford on Jan. 24. در جلسه دوم خود را با کاردینال سه هفته بعد گاومیش از دست 69-66. کلرادو ترین پیروزی های اخیر است 50-38 ناراحت پیروزی سپس-شماره 11 آریزونا در روز دوشنبه.

با وجود آن سابقه کلرادو می یابد خود را در حباب به مسابقات NCAA با توجه به ESPN چارلی Creme را Bracketology. تاریخ و گارد Mya Hollingshed آگهی گاومیش با به طور متوسط از 13.2 امتیاز و 7.0 ریباند در هر بازی.

“ما باید به بیرون آمدن با احساسات و ما باید برای درک آنچه آنها در حال بازی” نزدیک گفت. “ما باید به بازی قوی است. ما باید به آنها را تعقیب ما است. اما من به شما تضمین می کنند که آنها در حال آمدن خون و آنها با اعتماد به نفس در حال حاضر.”

آخرین زمان: برونز برای اولین بار ملاقات گاومیش در این فصل در Jan. 12 در بولدر. UCLA led به میزان 25 قبل از کلرادو به چالش منجر شود و محدودتر هم حاشیه به دو با سه ماهه چهارم افزایش است. آخرین-دوم 3-نقطه تلاش از کلرادو از دست رفته اجازه می دهد برونز به فرار با یک 65-62 پیروزی.

قابل توجه: UCLA دانشجوی سال اول گارد جاذبه آزبورن بود به نام Pac-12 دانشجوی سال اول این هفته روز دوشنبه پس از به طور متوسط 25.7 امتیاز و 9.7 ریباند در هر مسابقه بیش از برونز’ سه بازی هفته گذشته است. در فوریه. 17 در وقت اضافه پیروزی در برابر ایالتی اورگان او به ثمر رساند حرفه ای-بالا 22 امتیاز و تنها به بهتر از آن پنج روز بعد با 32 نقطه و 11-بهبود عملکرد در یک پیروزی در واشنگتن است.

— شماره 9 از UCLA (23-4, 12-4) در مقابل. کلرادو (16-11, 5-11) —

زمان: جمعه 8 p. m.

که در آن: Pauley غرفه

تلویزیون: Pac-12 شبکه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>