UCLA تعلیق تیم رویدادها تا مارس 29 عنوان NCAA لغو بهار قهرمانی

در بی سابقه ترین حرکت در دانشگاهی, ورزش, تاریخ, NCAA لغو آن باقی مانده زمستان و بهار مسابقات ورزشی این سال تحصیلی با توجه به نگرانی های اطراف گسترش این رمان coronavirus.

هیچ مارس جنون. هیچ College World Series. هیچ عنوان قهرمانی ندارند. فقط می خواهم که.

در حالی که وجود دارد هیچ مهم NCAA تصمیم بود که اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه UCLA ورزشی اداره صادر شده خود را در بیانیه ای در سرنوشت آن برنامه های ورزشی پنج شنبه شب.

UCLA بلافاصله به حالت تعلیق در تمام ورزشی مربوط به فعالیت های تیم از پنج شنبه تا یکشنبه, مارس 29. علاوه بر تمام در و خارج از محوطه دانشگاه جذب و استخدام های مربوط به سفر همراه با در و خارج از محوطه درمانگاه شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.

“در حالی که ما می دانیم امروز تحولات ویرانگر برای ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران ما به طور کامل پشتیبانی تصمیم گیری Pac-12 کنفرانس و NCAA و معتقدیم که این اقدامات احتیاطی در همه بهترین بهره” مدیر ورزشی دن Guerrero گفت: در یک نسخه. “حتی در میان ناامیدی بزرگ ما همه باید در ذهن نگه دارید این عکس بزرگتر; سلامت و ایمنی جامعه ما است که مهم ترین چیز در این زمان. ما متعهد به کلی خوب بودن ما دانشجو-ورزشکاران و ارائه آنها را با تمام پشتیبانی که آنها باید در طول این نامشخص و بی سابقه ای در زمان.”

در حالی که اکثر دانشگاه UCLA ورزش های زمستانی شد پیچ در پیچ پایین آن بهار ورزشی تازه شروع شد. در اینجا در حال به روز رسانی و واکنش های از UCLA تیم از پنج شنبه:

بسکتبال مردان

UCLA بسکتبال مردان تیم به پایان رسید فصل با 19-12 رکورد کلی فقط یک پیروزی خجالتی از اول سال سر مربی میک Cronin 10 متوالی 20-برنده فصل است. برونز بودند شماره 2 دانه در این هفته Pac-12 مسابقات پس از ارسال 12-6 کنفرانس خوانده شده را علامت. آنها برنامه ریزی شده برای شروع این مسابقات با پنج شنبه شب چهارم برابر شماره 10 دانه Cal.

بسکتبال زنان

رتبه 10 در سراسر کشور, UCLA زنان تیم بسکتبال بود و در انتظار آن بذر برای آینده NCAA Tournament. برونز که در پایان با یک 26-5 رکورد کلی و یک 14-4 Pac-12 علامت بودند به احتمال زیاد به میزبان دیگر تیم های اول و دوم بازی دور آخر هفته آینده. برونز شد یک پیروزی خجالتی از تساوی دوم-بهترین تک-فصل پیروزی در مجموع در برنامه تاریخچه پس از شروع فصل با یک برنامه-بهترین 16 برنده مستقیم.

ژیمناستیک

UCLA, ژیمناستیک, برنامه ریزی شده بود به میزبان بریدج در آن دیدار نهایی این فصل به طور منظم در روز شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر در اواخر شنبه شب این تیم مطلع شد که بریدج نمی خواهد سفر را از کانکتیکات به لس آنجلس به دلیل نگرانی های اطراف ویروس. روز شنبه در دیدار قرار بود به تشخیص دانشگاه UCLA نه فارغ التحصیل از سالمندان. سوم-رتبه برونز برنامه ریزی شده بود به میزبان NCAA Regionals در مارس 2-4 اما فصل خود را به پایان می رسد با یک 10-3 رکورد کلی و یک 5-2 Pac-12 رکورد.

سافتبال (persian)

دوم-رتبه برونز (25-1) برنامه ریزی شده بود به شروع کنفرانس بازی روز جمعه با سه بازی از سری بازی برابر ایالتی آریزونا. برونز را یک فرصت برای دفاع از خود را ملی عنوان این فصل است.

“در تصویر بزرگتر از همه چیز تا زمانی که همه بچه ها سالم هستند و ما در یک مکان واقعا خوب است که اولویت برای همه ما در حال حاضر” UCLA مربی کلی Inouye-پرز گفت.

فوتبال

UCLA لغو آن بهار جلسات تمرین برای سه شنبه و چهار شنبه. برونز برنامه ریزی شده بود را دو هفته بعد از عمل برای دانشگاهی امتحانات و رخصتی بهار که خواهد آنها را ببینید بازگشت به میدان در انتهای ورزشی وزارت تعلیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>