UCLA استاد تماس خارج دانشگاه برای استفاده از جکی رابینسون ورزشگاه در تظاهرات بازداشت

UCLA استاد برنامه ریزی شهری رفاه اجتماعی و جغرافیا Ananya Roy ارسال شده در توییتر شنبه شب با شرح وقایع از افسران پلیس بازداشت معترضان از جمله دانش آموزان در جکی رابینسون ورزشگاه دوشنبه شب. Roy مدیر دانشگاه UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی و مایر و رنه Luskin صندلی در نابرابری و دموکراسی است.

روی نام این دانشگاه به “شارپ نفاق” از این ورزشگاه استفاده در نامه ای خطاب به صدراعظم ژن بلوک و اجرایی معاونت & کشيش امیلی کارتر. نامه ای دقیق و حساب روز دوشنبه بازداشت معترضان و امضا شده است نه دیگر UCLA اساتید.

“در روزهای اخیر UCLA رهبری به اشتراک گذاشته است اظهارات همبستگی محکوم نژاد پرستی نهادینه شده و با توجه به اهمیت اعتراض در برابر چنین نژادپرستی. شب گذشته با استفاده از جکی رابینسون ورزشگاه می ایستد در تیز نفاق به این اظهارات” ایالات نامه.

نامه یادداشت UCLA دانشجو معترضان نیز بازداشت شده در ورزشگاه دوشنبه شب.

“آخرین شب UCLA دانش آموزان دستگیر شدند برای درگیر شدن در قانون اساسی حفاظت شده حق اعتراض مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی است که فراگیر در آمریکا انجام ندادی. آنها بازداشت شدند و فرآوری در یک استادیوم در خود دانشگاه به نام پس از جکی رابینسون یک آیکون طولانی و ناتمام مبارزه برای آزادی است. امروز بسیاری از آنها در حال تلاش برای تکمیل امتحانات نهایی و نهایی تکالیف. این UCLA آموزش و تجربه است که آنها سزاوار است.”

UCLA اجاره ورزشگاه بیس بال از U. s. Department of Veterans Affairs. آن استفاده می شود برای میزبان برونز’ تیم بیس بال مورد استفاده قرار گرفت و چند هفته قبل به عنوان یک COVID-19 تست سایت. جکی رابینسون به آنها در ورزشگاه نام پس از شکست رنگ مانع در لیگ اصلی بیس بال در سال 1947 بود و چهار, ورزش, ورزشکار برای UCLA.

زمانی که نظر رسیده از طریق, ایمیل, UCLA در پاسخ از طریق سخنگو استیو Ritea:

“ما مشکل حساب که جکی رابینسون پارکینگ ورزشگاه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک “میدان زندان” به روند میدهد. این انجام شد با UCLA آگاهی و یا اجازه. UCLA اجاره جکی رابینسون ورزشگاه از U. s. Department of Veterans Affairs اما دانشگاه خود را ندارد و ورزشگاه و یا پارکینگ خود را. از زمان به زمان, شهرستان, سازمان مانند لس آنجلس آتش نشانی درخواست UCLA اجازه استفاده از پارکینگ به عنوان یک منطقه عملیات طی آتش سوزی یا سایر موارد اضطراری و ما به طور معمول اعطای این مجوز. چند هفته پیش LAFD خواسته UCLA اجازه استفاده از پارکینگ به عنوان یک COVID-19 تست منطقه و دانشگاه اعطا شده است که اجازه. اما UCLA دریافت نمی کنند درخواست از پلیس لس آنجلس و یا هر شهر دیگر آژانس به تغییر و استفاده از فضایی که شب گذشته به یک “میدان زندان” برای پردازش دستگیرشدگان. درک ما این است که پلیس لس آنجلس مشغول به کار به طور مستقیم با VA نه مشاوره UCLA. پلیس لس آنجلس است خالی ملک و ما به آنها اطلاع داد که در آینده با استفاده از به عنوان یک دستگیری مرکز پردازش نخواهد بود اعطا شده توسط UCLA.”

UCLA بعد از آن نیز توییتی پاسخ به این حادثه به عنوان به خوبی.

بیشتر به آمده در این گزارش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>