UCLA بسکتبال مردان شکست واشنگتن گسترش رگه برنده

 • UCLA گارد Tyger کمپبل جلو چپ و واشنگتن رو به جلو Jaden تیم mcdaniels شیرجه برای توپ سست در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • واشنگتن مربی مایک هاپکینز yells در طول نیمه اول این تیم NCAA کالج بسکتبال بازی برابر UCLA در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • واشنگتن به جلو RaeQuan نبرد جشن پس از به ثمر در برابر UCLA در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • UCLA گارد Chris Smith, سمت چپ می کشد تا یک دور به دور از واشنگتن به جلو RaeQuan نبرد در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • UCLA گارد Tyger کمپبل راست درایو به سبد خرید گذشته واشنگتن به جلو RaeQuan نبرد در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • واشنگتن به جلو Hameir رایت, راست, شاخه های بیش از UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • UCLA گارد دیوید سینگلتون و راست و شاخه های بیش از واشنگتن به جلو RaeQuan نبرد در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • UCLA گارد دیوید سینگلتون, راست, جشن پس از به ثمر رساند به عنوان واشنگتن به جلو RaeQuan نبرد می ایستد در نزدیکی در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • UCLA به جلو کودی رایلی وسط شاخه های بین واشنگتن گارد الیاس هاردی سمت چپ و رو به جلو اشعیا استوارت در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور, چپ, است, طریق واشنگتن به جلو Hameir رایت در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

لس آنجلس >>> David سینگلتون برداشت سرقت و تصویب آن را به مرکز دادگاه نسبت به باز و آماده Tyger کمپبل.

کمپبل در زمان یک زن و شوهر دریبل نگاه کردن و دیدم کریس اسمیت در بال. او گذشت و اسمیت کاملا خشک سه. واشنگتن حتی نمی باید به دفاع از آن.

در آن هفت ثانیه UCLA را پس از 12 نقطه کسری بودجه شده است به طور کامل پاک شده بود و در حال حاضر دو نقطه منجر شود. با شش دقیقه باقی مانده در بازی برونز’ باز گشت جرقه بود فقط آغاز است.

“من بر این باور بودیم برنده از نکته” اسمیت گفت. “وجود ندارد دوم در آن بازی که من فکر کردم ما می رویم به از دست دادن.”

با وجود ضعیف تهاجمی نیمه اول برونز اجازه نمی دهد که ذهنیت خود را به تغییر به عنوان آنها غلبه واشنگتن — محل و زمان آخرین تیم در Pac-12 — در نیمه دوم بازی روز شنبه برای یک 67-57 پیروزی در Pauley غرفه.

“هنگامی که ما تلاش من در تلاش برای نگه داشتن این بچه ها هم فقط نگه داشتن آنها را در مبارزه با” UCLA سر مربی میک Cronin گفت. “بچه های جوان نگرانی در مورد آخرین بازی, جانبازان نگرانی در مورد آینده بازی کند. هنگامی که ما تغییر که در آن ما تغییر سرنوشت است.”

UCLA در حال حاضر موفق به کسب هفت از آن گذشته نه بازی و گسترش آن پیروزی شاگردانش به سه مستقیم بازی — آن را طولانی ترین خط پس از باز کردن فصل با چهار برنده مستقیم در نوامبر است.

علاوه بر این پیروزی نیز نشانه برونز برای اولین بار به طور منظم فصل رفت و برگشت بیش واشنگتن (12-14, 2-11) از فصل 2016-2017.

“این بسیار سرگرم کننده را به نفع خود اما باید بدانید که در آن سرگرم کننده است” UCLA دوم گارد دیوید سینگلتون گفت. “سرگرم کننده است و نه سرقت عکس آن را پخش خودخواه جرم. سرگرم کننده است بازی دفاع کمک به هم تیمی های کوچک چیزهایی که نمی خواهید به نشان می دهد تا بر ورق آمار, بازی, تیم, دفاع تمام چیزهای که و سپس نتیجه سرگرم کننده خواهد بود.”

اسمیت که به پایان رسید پیشرو UCLA با 20 امتیاز ادامه داد: دانشگاه UCLA احیای پس از 3-اشاره گر با یک جفت رایگان-پرتاب منجر به 55-51. صدر با 3-اشاره گر از سینگلتون در 4:39 برونز به حال خود بزرگترین سرب از بازی با بیش از هفت Huskies.

همه برونز نیاز به انجام در حال حاضر نگه دارید. که شد کار آسان به تمام واشنگتن توهین آمیز تلاش ناپدید شده بود همراه با آن منجر شود.

UCLA (15-11, 8-5) کنترل باقی مانده از این بازی در پایان دفاعی به عنوان Huskies به پایان رسید شنبه شب فقط با یک هدف زمینه در بازی نهایی هفت دقیقه. از دست دادن گسترش واشنگتن دست دادن رگه به هشت مستقیم بازی.

“در حال حاضر به عنوان شما می توانید ببینید همه خرید به همه چیز Cronin را موعظه — به خصوص در پایان دفاعی, چرا که چیزی که ما در این بازی از هفت بازی ما برنده از گذشته نه” اسمیت گفت.

در حالی که برونز می تواند راه رفتن در ثانیه های پایانی بازی روی clock, آنها تا به حال شده است در یک وضعیت بسیار متفاوت و کمتر از 20 دقیقه قبل به واشنگتن باز نیمه دوم بازی روز شنبه با 3-اشاره گر از مارکوس Tsohonis منجر به 37-27.

UCLA شروع بازی با جامد دفاع وادار کردن واشنگتن به اشتباه نه گردش در 11 دقیقه از جمله سه در بازی اول سه دقیقه. اما تلاش نمی گذشته است.

Huskies به ثمر رساند هفت امتیاز بدون جواب در کمتر از یک دقیقه به رهبری 30-25 در نیمه نهایی پنج دقیقه یک کشش است که شامل دو 3-اشاره گر از اول Jaden تیم mcdaniels. هر دو تیم mcdaniels و دانشجوی سال اول اشعیا استوارت led Huskies با 15 امتیاز در فینال زنگ.

“بی ربط ترین آمار در آمار ورق است که حاصل کار دو نمره” Cronin گفت. “تنها آمار است که مسائل در این جدول این است که نمره نهایی. شما باید به بازی ادامه دهد. برای ما آمده ایم یک راه طولانی ارتکاب خودمان را به بازی نیست به نگرانی در مورد اینکه آیا ما از دست رفته یک شات و یا چه رسمی نامیده می شود.”

بعدی

برونز را در کشتی سوار خود را نهایی سفر جاده ای از فصل به طور منظم آخر هفته آینده با بازی در یوتا (14-10, 5-7) و در شماره 16 کلرادو (20-6, 9-4) در روز پنج شنبه و جمعه بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید