UCLA, ژیمناستیک, آگهی های رسانه های اجتماعی برداشت, برگ, تاثیر ماندگار در دیدار

هر روز وقتی که اما آندرس می آید به یاتس بدنسازی برای تمرین, او طول می کشد یک لحظه به اطراف خود نگاه.

او نگاههای تا در تاریخی, عکس های صف در کنار دیوار گذشته قهرمانی و ژیمناست های سابق. او اشاره می کند این تیم تطبیق Bruin آبی گرم کردن پیراهن با UCLA اسکریپت بزرگ و درشت خود را در سینه.

در نهایت او به نظر می رسد او هم تیمی. چهره و نام او توصیف و به دنبال تا به حال او را احاطه کرده.

“این واقعیت که من در این تیم هنوز آنقدر حقیقی به من,” او گفت:.

قبل از پیوستن به UCLA برنامه در این سال Andres اصلی تعامل با این تیم بود که از طریق آنچه که او را دیدم در رسانه های اجتماعی. در حال رشد در کالیفرنیا, کالیفرنیا., او قادر به تماشای برونز’ ملاقات در فرد که خود را به جای او می خواهم از طریق این تیم نوشته های بزرگ و روشن چشم دوباره پخش هر تصویری از یک روال چندین بار مطالعه هر مهارت.

آیا جوان ژیمناست و یا فقط یک فن از تیم, هزاران نفر از مردم توجه به برونز رسانه های اجتماعی پست ها فقط Andres. UCLA گسترده حضور رسانه های اجتماعی یکی از اصلی آن رسانه ها در رسیدن به طرفداران در سراسر جهان است. اما این توسعه متوقف نمی شود در روی صفحه نمایش. پس از بسیاری در دیدار, آیا خانه و یا دور یک تعداد انگشت شماری از ژیمناست ها در بخشی از تولدش و تصویر جلسات با طرفداران.

در حالی که مشهور مانند حضور می تواند گاهی اوقات از دست برونز درک فرصت در دست است که در مورد مقدار پیروان اما در مورد تاثیر آنها در حال ایجاد.

“این فوق العاده است, اما آن را نیز یک مسئولیت” UCLA مربی کریس گراهام گفت. “این به ما می دهد که آیا باید یا نباید کمی بیشتر معنی به واقع از این راه ما را به خودمان و آنچه که ما ارزش است.”

UCLA, ژیمناستیک, بزرگترین رسانه های اجتماعی پس از تمام دانشگاهی زنان تیم های ورزشی با تعداد بیش از 750,000 پیروان از یک ترکیب از Facebook, Instagram و توییتر.

تیم 349,000 followers on Instagram. از طریق مقایسه این تعداد به زنان متعدد را تیم های ورزشی حرفه ای برونز کارکنان در بر داشت آنها تنها دوم به ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال که در لیست دو میلیون پیروان در آن Instagram account.

“این است که واقعا قابل توجه برای یک تیم NCAA,” ارشد مدیسون Kocian گفت. “اما فقط برای یک زن ورزش چرا که قبل از وجود دارد بنابراین شناخت زیادی در اطراف فوتبال, بسکتبال و ورزشی را که در بسیاری از درآمد اما در حال حاضر ببینید که چگونه بسیاری از طرفداران ما در زیر با ما و مشتاق به مانند ما یک روز بیشتر از ما انگیزه تر از هر چیزی است.”

پس از Katelyn Ohashi ویروسی رفت فصل گذشته با او کامل طبقه معمول UCLA دیدم از نزدیک تا چه حد و چگونه به سرعت شهرت خود را گسترش یافته بود. آن اتفاق افتاده است در هواپیما و در رستوران ها را حتی به رسمیت شناخته شده توسط رانندگان اتوبوس و TSA عوامل است.

“این دیوانه” والر گفت. “ما می تواند به هیچ جا بدون همه, درخواست, ‘Oh my God این است که Katelyn Ohashi?’ یا ‘آیا شما UCLA تیم ژیمناستیک?’ آن را بدون توقف.”

حضور در هر خانه ملاقات در Pauley غرفه و شما خواهید دید fandom در فرد است. صندلی های پر از جوان ایرانی در هیبت و یا خطوط جوان ژیمناست starstruck لبخند برای عکس بعدی به زنانی که رویای تبدیل شدن به.

آن لحظه که آوردن زمان برونز به عقب به زمانی که آنها در طرف مقابل از این تعامل است.

والر را همیشه به یاد داشته باشید که در یک ژیمناستیک اردوگاه و انجام یک مهارت در خرک زمانی که المپیک جیم Hartung و ران Galimore راه می رفت. همه آنها گفت: یکی کوچک جمله “هی که خیلی خوب بود” اما به والر آن خیلی بیشتر است.

“در 10 سال ذهن من شنیده ام” آه خدای من, من می تواند کسی,” او گفت:. “از آن ساخته شده من در باور کنم.”

آن لحظه که مشابه مانند زمانی که آندرس’ مامان خجالت او در مدرسه با درخواست Kyla راس یک عکس با او را در حالی که در ایالات متحده, تیم ملی, دیدار, است که هر تولدش یا پست های رسانه های اجتماعی یک فرصت به جای یک بار.

“من احساس می کنم اگر یکی از ورزشکاران ما به نظر می رسد یک فرد در چشم و به آنها توجه خود را و زمان برای یک لحظه که بچه فقط احساس می کند مانند” اوه خدای من. من حدس می زنم من مهم است. من حدس می زنم من ماده” والر گفت. “این یک هدیه است که معروفیت اما چگونه شما استفاده از آن هدیه چیزی است که مهم است.”

شماره 3 UCLA (8-2, 3-1) مقابل شماره 3 یوتا (8-0, 4-0)

زمان: 3 p. m. روز شنبه

که در آن: Pauley غرفه

تلویزیون: ESPN2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>