UCLA فوتبال می افزاید: سن جکینتو QB Kajiya Hollawayne به 2021 کلاس

UCLA برداشت کلامی تعهد از سن جکینتو بالا سه ستاره کارفرمایی Kajiya Hollawayne شب جمعه است. Hollawayne است برونز’ ششمین کلی تعهد و از خود 2021 کلاس و کلاس اول کارفرمایی استخدام.

Hollawayne ارسال شده خود را کلامی متعهد در توییتر جمعه و قصد دارد برای یک زندگی اطلاعیه در ژوئن 28.

“همانطور که از ژوئن 5, من خوش شانس اعلام کند که من شفاهی متعهد به یک دانشگاه بزرگ من هیجان زده به نمایش گذاشتن چرا آنها من را به عنوان خود را QB من را به بهترین توانایی و استعداد آنها را به سطح بعدی این موج جدید! با این حال گفت: می توانم یک 8Calp!! این یک برونز همه چیز!! اجازه دهید آن اتفاق می افتد UCLA 4’sUP!!”

Hollawayne برجستگی تا دانشگاه UCLA کلاس 2021 به یک شماره 5 رتبه بندی در Pac-12 کنفرانس و یک شماره 64 در سراسر کشور. با توجه به 247Sports, او را انتخاب UCLA بیش فرزنو امور خارجه ایندیانا, کانزاس و نوادا.

با امکان خروج زود هنگام از زمان برونز’ کارفرمایی دوریان تامپسون-رابینسون پس از سال 2020 فصل Hollawayne, 6-2, 195, به احتمال زیاد خواهد شد رقابت برای شروع نقش زمانی که او می رسد در وستوود با واشنگتن انتقال Colson Yankoff و به زودی به دانشجوی سال اول پارکر McQuarrie.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>