رودخانه تنها صدای شما می تواند بشنود بیش از سرخوردگی از UC ریورساید مربی دیوید پاتریک بود صدای تلویزیون clickers پیدا کردن جایگزین مشاهده از مردم کوهستانی اسکاتلند’ جایگزین روش بازی در نیمه اول با دفاع.

کسانی که ESPNU بینندگان که گیر با Highlanders برای نیمه دوم روز شنبه را بزرگ کنفرانس غرب بازی برابر هاوایی در SRC شد پاداش با تماشای UCR تجمع از 14 نقطه حاصل کار دو کسری که شد 17-نقطه سوراخ تنها 20 ثانیه به نیمه دوم.

اگر تنها Highlanders پاداش بودند – به جای snakebit – در پایان.

به جای UCR تماشا هاوایی با استفاده از دو درو Buggs رایگان می اندازد و داوسون Carper دنبال یک Zigmars Raimo خانم با 30 ثانیه به سمت چپ به سرقت 56-55 پیروزی در مقابل با صدای بلند SRC جمعیت و بینندگان تلویزیون که تصمیم به چوب در اطراف و ببینید که چه UCR قادر به کشیدن.

چه Highlanders قادر به تقریبا پاک تلخی از آنچه در حال حاضر پنج بازی از دست دادن خط با آخرین چهار: به Cal State Northridge, UC Irvine, ساحل طولانی دولت (در وقت اضافه) و در حال حاضر در هاوایی در آینده توسط یک ترکیب نه امتیاز. در نسخه اصلی از این بازی: در برابر UCI و هاوایی, UCR تبدیل دفاعی در تلاش است که در سمت چپ هر کس نفس نفس زدن برای هوا: مخالفان طرفداران و مخالفت مربیان است.

پنج شنبه شب تلاش شامل برگزاری هاوایی (15-10 به طور کلی 6-5 بزرگ غرب) بدون یک نقطه به مدت شش دقیقه در نیمه دوم و بدون هدف زمینه برای نزدیک به 13½ دقیقه است. در یک نقطه در اواسط نیمه دوم رنگین کمان رزمندگان بودند 1 برای 13 از این زمینه است.

“بخش غم انگیز برای این گروه شما می خواهید برای دیدن پاداش. معمولا پاداش برنده” پاتریک گفت. “اما من به آنها گفتم من فکر می کنم جاهای دیگر من شده است و دانشجویان و فارغ التحصیلان طرفداران می خواهم که راه می رفت خارج از ورزشگاه و پایین 17. اما آنها نمی. آنها باقی می ماند و آنها را تشویق می کردند و آنها ما را در این بازی است.”

چگونه UCR (14-14, 4-8) انجام خواهد شد که انتصاب مشاهده در هر پاتریک حلقه برجسته. The Highlanders باز بازی با 10-2 اجرا قبل از اینکه اساسا در نظر گرفتن بسیاری از نیمه اول ، در هاوایی پاسخ با 22-2 اجرای بیش از بعدی 8:37 سپس تبدیل جاستین وبستر سست از تمام نقاط در دادگاه است.

وبستر به ثمر رساند 18 امتیاز حاصل کار دو تیم قبل از هدف قرار دادن سه متوالی 3-اشاره گرها در 3:23 span اواخر نیمه. چهارم و نهایی 3-اشاره گر از نیمی آمد با 15 ثانیه به سمت چپ. Buggs اضافه لیآپ در زنگ و هاوایی به حال 37-23 حاصل کار دو تیم منجر شود و پاتریک خلق و خوی بود به عنوان بنفش به عنوان کت و شلوار خود را.

“این همه نقش در این بازی این است که تا زمانی که شما به عنوان یک تیم بسکتبال را دوباره به شما نیش می زنند در برابر تیم های خوب,” پاتریک گفت.

چیزهایی اول اول. با D. J. مک دونالد امنیت او وبستر رفت بدون گل در نیمه دوم. UCR خال خال هاوایی پیشرو گلزن ادی Stansberry 3-اشاره گر 20 ثانیه از نیمه دوم اما Highlanders پاسخ با 24-5 اجرا مشتعل توسط یک کلوم McRae قدرت حرکت در داخل بیش از همکار 7-پاورقی Carper. McRae led UCR با 16 امتیاز و نه ریباند و چهار مسدود و عکس.

UCR led 49-43 با 7:32 چپ و سه (55-52) با 1:50 بعد از McRae مخفیگاه آنان در خیبر Kabellis از دست ندهید.

این زمانی است که انرژی روانی پاتریک اشاره به ناپدید شد. کنار رودخانه بود و هنوز هم به آینده 55-52 زمانی که Pickett از دست رفته 3-اشاره گر Buggs پاره پاره ارتجاعی از یک Highlander دست به دست آورده و ناپاک تماس در آنگوس McWilliams – 94 از UCR حلقه.

Buggs آمار هر دو پرتاب آزاد برای کاهش حاشیه به 55-54 با 1:02 چپ و سپس رو تک به تک بعدی UCR از دست دادند و توپ تا دادگاه و تغذیه آن را به یک برش Raimo برای لیآپ اما توپ نورد جلو از لبه. این زمانی است که مردم کوهستانی اسکاتلند به حال یکی بیشتر ذهنی گذشت – و نه مسدود کردن Carper که بازگشت خانم بود و آسان putback برای منجر شود.

UCR دو مناسب و معقول به نظر می رسد در سبد در ثانیه های پایانی اما McRae از دست رفته یک رقابت شات از خط با 3.6 ثانیه به سمت چپ و محو دور از Dominick Pickett بود airball به عنوان زمان منقضی شده است.

“شما نمی توانید نقطه یک تیم 17 امتیاز 14 در نیمه اول و دوباره و تلنگر سوئیچ” پاتریک گفت. “شما نمی توانید آن را انجام دهید به دلیل آن طول می کشد انرژی به عقب بر گردیم و انرژی شما نیاز به در پایان بازی به اجازه نمی دهد روانی اشتباهات وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de