UC ریورساید می آید تا کوتاه دوباره در حال سقوط به UC Santa Barbara,

رودخانه وجود دارد UC ریورساید را کلوم McRae او از 7-پا-1 قاب و استادانه رفت و آمد قلدری و دفن UC سانتا باربارا Amadou افشانده او از غرب کنفرانس پیشرو در زمینه هدف در صد. وجود دارد Highlanders, قرار دادن بر روی یکی دیگر از اکسیژن-محرومیت دفاعی ایستاده در یکی از کنفرانس بهترین تیم.

و یک بار دیگر وجود دارد Highlanders, تلاش برای کشف کردن چگونه آن را کردم دور.

این بار UCSB که ربوده و برداشت یک پیروزی از UCR. این Gauchos به نحوی از زیر UCR را تان دفاع به اندازه کافی بلند به سرقت 65-60 پیروزی در مقابل از اواخر ورود اما خشن و بی ادب جمعیت در SRC پنج شنبه شب.

Win را نگه می دارد UCSB (19-9, 8-5) در خط شماره 2 دانه برای بزرگ غرب کنفرانس مسابقات در دو هفته اما UC Irvine, پیروزی پنج شنبه در کال پلی سان لوئیس اوبیسپو طول می کشد Gauchos از به طور منظم فصل عنوان تعقیب است.

همانطور که برای UCR (15-15, 5-9) آن دارای tiebreaker برای آخرین نقطه ای در این زمینه به موجب آن دو سر-به-سر برد. اما با بازی در هاوایی پنج شنبه و در خانه در برابر UC Davis یک هفته از شنبه, the Highlanders باید از این فرصت برای صعود شلوغ کنفرانس نردبان – و در نتیجه جلوگیری از UCI در افتتاحیه مسابقات دور.

برای انجام این کار, اما, نیاز به UCR گرفتن که گام بعدی را به سادگی از یک رابطه جنسی خشن تیم است که باعث می شود شما ناراحت کننده به سختی تیم است که باعث می شود شما ناراحت کننده – آن را به عنوان ضرب و شتم شما. پنج شنبه شب را از دست دادن بود Highlanders’ ششم در هفت بازی. آخرین پنج نفر از کسانی که آمده اند با ترکیب 14 امتیاز.

این اسکریپت با این حال انحراف از گذشته اسکریپت که برجسته UCR ساختمان حرکت و تصرف آن در نیمه دوم. این بار UCR – پشت McRae را کتاب درسی دفاع در افشانده است که تحت الشعاع خود 18 امتیاز و شش ریباند و دو بلوک گرسنگی به Gauchos در نیمه اول. The Highlanders برگزار شد UCSB به 29% تیراندازی قبل از حاصل کار دو تیم.

در همین حال ایجاد است که در تیراندازی 60.8% از میدان در کنفرانس و نزدیک به 58 درصد برای فصل شد 1-7. او به پایان رسید 2-12 با شش امتیاز پس از تیراندازی حداقل 50% در 11 تا از 12 بازی گذشته خود بود و هرگز یک عامل است. برای آن اعتباری McRae فیلم کار است که گفت: او را به ماندن در ایجاد شانه چپ بازی زاویه و اجازه نمی دهد او را به نوبه خود به از بند باز کردن خود را استادانه دست راست.

UCSB پیشرو گلزن حداکثر هایدگر رفت با آسیب مچ پا میدوی را از طریق نیمه اول. متاسفانه برای UCR این Gauchos را از دیگر حمايتهاي ناشناخته سلاح مانند Jaquori مک لافلین که به ثمر رساند بازی-بالا 22 امتیاز دفن تمام چهار نفر از 3-اشاره گرها در طول راه. یکی از کسانی که با 12:33 چپ به UCSB اول آن منجر شود از این بازی است. دیگر نه و پنج دقیقه بعد از شکست یک 46-46 کراوات و قرار دادن Gauchos پیش رو برای خوب است.

سلاح های مانند سیرا دره بالا محصول Devearl رمزی که رو خراب توسط Zyon Pullin فراتر از قوس و سپس آمار سه پرتاب آزاد با 31.6 ثانیه به سمت چپ که دو نقطه بازی به پنج نقطه بازی (62-57).

“او نمی خواهد آن اشتباه را دوباره اما شما باید در آن شرایط قادر به رشد از آنها” UCR مربی دیوید پاتریک گفت: در مورد Pullin. اما او می تواند صحبت شده است در مورد کل تیم خود را.

پاتریک گفت: Highlanders شد یک گام آهسته بیرون آمدن از حاصل کار دو تیم. و UCSB آنها را پرداخت ضربه 5 9 3-اشاره گر در نیمه دوم. این Gauchos نیز 16 از 22 از این خط در نیمه دوم.

“به عنوان بد به عنوان شما احساس می کنید شما بازی دفاعی شما نگه داشتن این تیم به 36 درصد از این زمینه است که می تواند بالا-دو در کشور است. که درصد از این زمینه شما باید به خصوص در خانه” یک استعفا داد پاتریک گفت. “این همان چیزی که من بازگشت به: جرم خود را در حال رفتن را به نفع خود بازی. رایگان خود را پرتاب rebounding و مراقبت از توپ (برنده خواهد شد بازی).

“و شما باید برای تبدیل. شما باید برای تبدیل رایگان می اندازد. آنها و ما نداشت.”

هیچ Highlanders نیست. آنها 17 از 27 از خط که تحت الشعاع 5 از 21 آنها از فراتر از arc. این از غرب پیشرو 3-نقطه تیراندازی تیم که دو treys از Arinze Chidom (12 امتیاز) و هر یک از خیبر Kabellis, D. J. مک دونالد و Dikymbe مارتین که آمار UCR را تنها در نیمه دوم trey با 2:49 باقی مانده است.

McRae led UCR با 18 امتیاز ساخت 8 9 عکس از این زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>