آمریکا ‘هدر’ ماه قبل از آماده شدن برای coronavirus همه گیر

توسط مایکل BIESECKER

واشنگتن (AP) — به عنوان اولین آلارم به صدا در اوایل ژانویه که شیوع یک رمان coronavirus در چین ممکن است مشتعل جهانی همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حیف و میل نزدیک به دو ماه است که استفاده شده است می تواند به تقویت فدرال ذخایر به شدت مورد نیاز لوازم پزشکی و تجهیزات.

بررسی فدرال قرارداد خرید توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد آژانس های فدرال تا حد زیادی منتظر ماند تا اواسط ماه مارس شروع به قرار دادن سفارشات عمده از N95 ماسک ماسک ونتیلاتورهای مکانیکی و سایر تجهیزات مورد نیاز خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

در آن زمان بیمارستان در چندین ایالت درمان شدند هزاران نفر از بیماران آلوده بدون تجهیزات کافی و شفاعت برای حمل و نقل از استراتژیک ملی ذخایر. که فدرال کش از منابع ایجاد شد بیش از 20 سال پیش برای کمک به پل شکاف در پزشکی و داروسازی زنجیره تامین در طول یک اورژانس ملی.

در حال حاضر سه ماه به بحران است که ذخایر تقریبا خشک فقط به تعداد بیماران نیاز به مراقبت ويژه صعودی است. برخی از دولت و مقامات محلی دریافت گزارش شکسته هواکش و خاک خشک پوسیده ماسک.

“ما در واقع به هدر رفته دو ماه” کاتلین وزیر بهداشت و خدمات انسانی وزیر در دولت اوباما گفت: AP.

به عنوان اواسط ماه ژانویه مقامات ایالات متحده می توانید ببینید که بیمارستان ها در چین هوبئی استان غرق شدند با بیماران آلوده با بسیاری از چپ وابسته به ونتیلاتور و ماشین آلات برای نفس کشیدن. ایتالیا به زودی به دنبال با بيمارستان تقلا برای پزشکان تخت و تجهیزات.

HHS نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا مقامات فدرال منتظر به سفارش لوازم پزشکی تا زمانی که سهام در حال اجرا بودند به شدت پایین است. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تأکید کرده است که دولت فدرال باید در صندلی عقب به کشورهای وقتی که می آید به برخورد با این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را منصوب خواسته اند که دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان خود را به خرید و ماسک و دستگاه تنفس و گفت: درخواست برای کاهش ملی ذخایر باید آخرین راه حل باشد.

“مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما,” جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور گفت: در جلسه پنج شنبه. “این قرار بود دولت انبارهای که آنها پس از آن استفاده کنید.”

کارشناسان در آمادگی اضطراری و پاسخ به ابراز ترس در چنین اظهارات گفت: دولت فدرال باید سرب در تامین تجهیزات پزشکی در دسترس هستند و توزیع شده که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است.

“متحده ندارد قدرت خرید دولت فدرال است. آنها لازم نیست توانایی برای اجرای یک کسری مانند دولت فدرال است. آنها لجستیکی قدرت دولت فدرال گفت:” می گشاید که در خدمت به عنوان فرماندار کانزاس قبل از در حال اجرا در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی.

به دلیل شکسته فدرال پاسخ به COVID-19 دولت فرمانداران می گویند آنها در حال حاضر در مناقصه برابر سازمان های فدرال و هر یک از دیگر برای منابع کمیاب رانندگی تا قیمت.

“شما در حال حاضر به معنای واقعی کلمه خواهد شد که یک شرکت با شما تماس و بگو خوب, کالیفرنیا فقط شما بیشتر توپ زدن,'” رژیم صهیونیستی است. Andrew M. Cuomo, D-n. y. گفت: روز سه شنبه. “مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تنفس مصنوعی.”

برای نزدیک به یک ماه تهمت رد تماس از کومو و دیگران را به استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل به سفارش شرکت برای افزایش تولید هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی. او پیشنهاد بخش خصوصی اقدام شد به اندازه کافی در خود را دارد.

بیش از سه ماه پس از چین نشان داد اولین COVID-19 موارد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت کوتاه آمد در هفته گذشته گفت: او منظور خواهد شد شرکت به سطح شیب دار بالا تولید بحرانی منابع. در آن تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده در حال افزایش یافت و به بالاترین در جهان است. در حال حاضر تعداد افراد آلوده در ایالات متحده با صعود به بیش از 312,000 و مرگ و میر را در صدر 8,500.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف ژانویه و فوریه بازی کردن تهدید از این ویروس جدید است. او تمسخر هشدار از بیماری همه گیر از رسیدن به ایالات متحده به عنوان یک جعل مرتکب شده توسط دموکرات ها و رسانه ها. همانطور که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه. 30 تهمت مطمئن باشید مردم آمریکا که این ویروس بود “به خوبی تحت کنترل” و او پیش بینی کرد “بسیار خوب،”

دولت او بود با اعتماد به نفس است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد در فوریه. 7 است که دولت تا به حال airlifted نزدیک به 18 تن از اهدا ماسک, ماسک, فولاد, ماسک, لباس و دیگر لوازم پزشکی به چین است.

در فوریه. 24 کاخ سفید فرستاده کنگره اولیه $2.5 میلیارد دلار بودجه درخواست به آدرس شیوع کروناویروس. روز بعد فدرال کارشناسان بهداشت و درمان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که ویروس پخش شد به سرعت در آمریکا و پیش بینی کرد که اختلال در زندگی روزمره می تواند “شدید” از جمله مدرسه و تعطیلی کسب و کار.

Unfazed HHS وزیر الکس آذر قانونگذاران گفت on Feb. 27 که “فوری خطر برای آمریکا باقی می ماند.”

در طول آن بسیار مهم در اوایل هفته زمانی که ایالات متحده می توانست ردیابی گسترش این بیماری و حاوی آن به سختی و هر کسی که مورد آزمایش قرار گرفت و پس از یک سری از فدرال اشتباهات منجر به کمبود آزمون و تست ظرفیت به عنوان AP گزارش شده در ماه گذشته.

بدون اطلاعات نشان میدهد که چگونه گسترده این بیماری بود, دولت های فدرال و دولت موفق به آماده شدن.

توسط اواسط ماه مارس در بیمارستان نیویورک و سیاتل و نیواورلئان گزارش شد, افزایش بیماران مبتلا به بیمار. پزشکان و پرستاران را به رسانه های اجتماعی برای بیان خود را زنگ در رو به کاهش منابع اولیه از جمله تجهیزات به عنوان ماسک و لباس.

تهمت متهم برخی از فرمانداران دموکرات از اغراق نیاز و تمسخر کسانی که انتقاد فدرال پاسخ به شاکيان و مارها.

“من می خواهم آنها سپاسگزار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 27 مارس ،

در شروع بحران یک HHS سخنگوی گفت: استراتژیک ملی ذخایر تا به حال حدود 13 میلیون N95 ماسک ماسک که فیلتر کردن حدود 95 ٪ از تمام مایع یا ذرات هوابرد و حیاتی هستند برای جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران از تبدیل شدن به آلوده. که فقط بخش کوچکی از آنچه در بیمارستان ها نیاز به حفاظت از کارگران خود را که به طور معمول پوشیدن یک ماسک جدید برای هر بیمار اما کسانی که در حال حاضر اغلب صادر شده تنها یک را برای روز گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید جلسه در 26 مارس ادعا کرد که او به ارث برده بود خالی “قفسه” از دولت اوباما اما افزود که “ما واقعا در حال پر کردن آن را و ما آن را پر کنید تا به سرعت.”

فدرال خرید سوابق نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاخیر در ساخت سفارشات بزرگ برای لوازم اضافی تا زمانی که ویروس گرفته بود ریشه و پخش شد.

HHS برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای خرید 500 میلیون N95 ماسک در مارس 4, با برنامه به آنها توزیع بیش از 18 ماه آینده. روز بعد کنگره تصویب $8.3 میلیارد coronavirus هزینه های لایحه بیش از سه برابر آنچه که کاخ سفید تا به حال در اصل برای خواسته.

هشت روز بعد در تاریخ 13 مارس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وقوع یک ملی اضطراری است. که تقریبا شش هفته پس از این که عمل است. پس از آن هزاران نفر از مدارس ایالات متحده تا به حال بسته های National Basketball Association قرار داده بود فصل آن به طور موقت در وقفه وجود دارد و 1,700 تایید موارد COVID-19 در کشور است.

دولت در حال حاضر با ارسال دهها هزار نفر از ماسک و دستکش و روپوش از این ذخایر به واشنگتن بود که ضربه اولیه با شیوع کروناویروس. اما مقامات دولتی و حتی پس از آن گفت: منابع به اندازه کافی نیست.

فدرال پیمانکاری سوابق نشان می دهد که HHS تا به حال ساخته شده است یک نظم اولیه مارس 12 برای 4.8 میلیون دلار از N95 ماسک از 3M, ایالات متحده بزرگترین تولید کننده که تا به حال یافت تولید هفته قبل در پاسخ به این بیماری همه گیر. HHS دنبال کرد تا با یک بزرگتر $173 میلیون سفارش در مارس 21, اما کسانی که قرارداد نیاز نیست 3M شروع به ساخت و تحویل به ملی ذخایر تا پایان ماه آوریل است. که پس از این پیش بینی شده این بیماری همه گیر به اوج خود برسد.

در روز پنج شنبه تهمت و تهدید در یک صدای جیر جیر به “آمار 3M سخت” از طریق یک دفاع تولید عمل سفارش کرد و گفت: این شرکت “را در یک قیمت به پرداخت!” او به هیچ جزئیات.

HHS کاهش یافته است این هفته به می گویند که چگونه بسیاری از N95 ماسک آن در دست است. اما به عنوان در مارس 31, کاخ سفید گفت: بیش از 11.6 میلیون نفر بوده و توزیع به دولت های ایالتی و محلی از ملی ذخایر — در حدود 90 ٪ از آنچه در دسترس بود در آغاز سال است.

دکتر رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و واکنش در HHS شهادت قبل از کنگره در ماه گذشته که کشور نیاز حدود 3.5 میلیارد N-95 ماسک برای دریافت از طریق همه گیر اما ملی زنجیره تامین پس از آن تا به حال فقط حدود 1% از این مبلغ است.

گرگ Burel مدیر استراتژیک ملی ذخایر از سال 2007 تا بازنشستگی اش در آغاز این سال گفت: کش بود تنها تا کنون در نظر گرفته شده به عنوان یک خدمت کوتاه مدت “پل-سهام.”

این ذخایر در سال 1999 ساخته شده برای جلوگیری از زنجیره عرضه اختلال برای پیش بینی Y2K مشکلات کامپیوتر. گسترش آن پس از 9/11 به آماده شدن برای مواد شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای از حملات. کنگره ارائه پول در سال 2006 به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر آنفلوآنزا هر چند Burel گفت: بسیاری از این سهام استفاده شد در طول شیوع آنفولانزای H1N1 سه سال بعد.

“وجود دارد هرگز به اندازه کافی پول برای خرید همه چیز را که ما می خواهم برای دیدن در آن قفسه” گفت: Burel که تاکید کرد این ذخایر با استفاده از آن بودجه سالانه به آماده شدن برای یک آرایه وسیعی از تهدیدات بالقوه.

“از زمانی که محصولات تجاری در دسترس مانند ماسک را می توان در مقدار در زمان یک رویداد است.”

این بار آن را کار نکرده که راه. به عنوان AP گزارش ماه گذشته بسیاری از نقاط جهان عرضه N95 ماسک و اساسی دیگر لوازم پزشکی ساخته شده در چین اولین کشور ضربه COVID-19. به عنوان یک نتیجه دولت چین مورد نیاز تولید خود را رزرو N95 ماسک برای استفاده داخلی. چین از سر گرفته شد صادرات با ارزش ماسک تنها در روز های اخیر.

کارشناسان در حال حاضر نگران ایالات متحده نیز به زودی اگزوز عرضه آن از فن های است که می تواند هزینه رو به بالا از 12000 دلار در هر.

کاخ سفید روز سه شنبه گفت که آن را در حال حاضر توزیع نزدیک به نیمی از دستگاه تنفس در ذخایر که در آغاز ماه مارس تا به حال 16,660; برخی از آنها مورخ بازگشت به سراسیمگی از post-9/11 خرید. اضافی 2,425 فتح کرد گرفته شد بودند برای تعمیر و نگهداری.

کومو گفت: نیویورک ممکن است نیاز به عنوان بسیاری از 40,000 هواکش برای مقابله با شیوع بیماری که در حال حاضر قریب به اتفاق بیمارستان ها وجود دارد.

در طول ماه مارس فرمانداران و شهرداران از شهرستانها خواست تهمت به استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل می کنند به طور مستقیم شرکت های خصوصی به سطح شیب دار بالا تولید هواکش. این بود تا هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت گفت که استفاده از قدرت است که به منظور جنرال موتورز برای شروع ساخت و تولید هواکش — کار این شرکت در حال حاضر اعلام کرده بود در جریان است.

دولت فدرال تا به حال ساخته شده تلاش برای آماده شدن برای افزایش نیاز به هواکش اما آن را اجازه داده شد به پژمرده شدن. پس از سال 2014 HHS پرداخت کرده است یک شرکت خصوصی Respironics Inc., $13.8 میلیون دلار برای توسعه ارزان تر و کمتر پیچیده دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند خریداری شده به صورت فله به پر کردن ملی ذخایر. در ماه سپتامبر HHS قرار داده شده $32.8 میلیون سفارش هلندی متعلق به شرکت برای 10 ، 000 از مدل جدید تعیین شده برای تحویل سال 2022 فدرال قرارداد نشان می دهد.

Respironics’ پدر و مادر, شرکت رویال فیلیپس گفت: این برنامه ریزی به دو ایالات متحده تولید هواکش به 2000 یک هفته تا پایان مارس.

استیو Klink سخنگوی رویال فیلیپس در آمستردام گفت: این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر تولید آن دیگر مدل های تجاری و ارائه خواهد شد اولین هواکش به ملی ذخایر در ماه اوت طولانی پس از کاخ سفید پروژه های COVID-19 موارد را به اوج خواهد رساند.

مغلوب ساختن پیشی جستن که متعهد شده در مارس 27 که دولت او خواهد اطمینان حاصل شود که 100000 اضافی هواکش خواهد بود در دسترس ساخته شده “در 100 روز گفت:” روز پنج شنبه که او با استفاده از دفاع تولید عمل به سفارش Respironics و دیگر دستگاه تهویه سازان به گام تا تولید.

روشن نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش را ترجمه کنید به 100,000 جدید هواکش او وعده داده شده. در یک خانه نظارت و کمیته اصلاحات جلسه هفته گذشته بالای سازمان مدیریت اضطراری فدرال مقامات hedged گفت: 100,000 هواکش در دسترس خواهد بود در اواخر ماه ژوئن “در اولین.”

کومو پیش بینی شده در روز جمعه که نیویورک خواهد اجرا در روز. با کروناویروس مرگ و میر خود را در حالت صعودی فرماندار قول داد به استفاده از قدرت خود را برای به دست گرفتن هواکش ماسک و محافظ دنده از بیمارستان های خصوصی هستند که با استفاده از آنها.

در همین حال مقامات بهداشتی فدرال در حال کاهش استانداردهای.

راهنمایی های جدید از سازمان غذا و دارو اجازه می دهد تا بیمارستان به استفاده از اورژانس هواکش به طور معمول مورد استفاده در آمبولانس و گاز بیهوشی ماشین آلات در محل استاندارد هواکش. آژانس همچنین گفت nightstand CPAP ماشین آلات مورد استفاده در درمان آپنه خواب و خروپف نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن coronavirus بیماران تنفس به عنوان آخرین چاره.

CDC توصیه کارکنان مراقبت های بهداشتی در ماه گذشته به استفاده از ماسک های خانگی و یا bandanas اگر آنها اجرا از چرخ دنده های مناسب. در سراسر کشور و بیمارستان را صادر کرده درخواست فوری برای داوطلبان که می دانند چگونه به دوختن.

رئیس جمهور تهمت ارائه شده خود را در ورودی نشان می دهد که آمریکایی ها بدون دسترسی به کارخانه تولید ماسک می تواند پوشش چهره خود را با روسری.

“یک شال گردن بسیار توصیه شده توسط حرفه ای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز شنبه. “و من فکر می کنم در یک راه خاص بسته پارچه — من فکر می کنم در یک راه خاص یک شال گردن بهتر است. در واقع بهتر است.”

آسوشیتد پرس نویسندگان جان هانا در Topeka کانزاس و ریکاردو آلونسو-Zaldivar کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>