توسط جاش BOAK

بالتیمور — ایالات متحده خرده فروشی سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس نگه داشته خریداران دور تهدید فروشگاه های سراسر کشور و با وزن پایین و غرق شدن اقتصاد است.

وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش روز جمعه در خرده فروشی خرید نشان داد یک بخش است که سقوط کرده است به طوری سریع است که فروش بیش از 12 ماه گذشته به پایین فلج 21.6%.

بیشترین قطره از مارس تا آوریل در clothiers الکترونیک, فروشگاه مبلمان, فروشگاه ها و رستوران ها. طولانی مهاجرت از مصرف کنندگان به سمت خرید آنلاین شتاب با آن بخش ارسال 8.4% ماهیانه به دست آورید. اندازه گیری سال بیش از سال, فروش آنلاین رسید 21.6%.

برای بخش خرده فروشی در حال حاضر وضعیتی وخیم از مهاجرت از مصرف کنندگان به خرید آنلاین و مبتنی بر برنامه تحویل خدمات back-to-back رایگان-کاهش هزینه به شمار قبر خطر است. فروشگاه های بزرگ مانند Neiman Marcus و J. Crew را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. هتل ها و رستوران ها و dealerships خودرو در معرض خطر هستند.

یک مارس تجزیه و تحلیل توسط یک گروه از اقتصاددانان دانشگاهی دریافتند که یک ماه بسته می تواند از بین بردن 31 ٪ از غیر بقال خرده فروشان. چهار ماه بسته می تواند نیروی 65 درصد به نزدیک است.

غوطه در هزینه های خرده فروشی است دلیل اصلی که چرا اقتصاد ایالات متحده در حال انقباض است. خرید در خرده فروشان عمده و جزء از کلی مخارج مصرف کننده سوخت که حدود 70 درصد از رشد اقتصادی است.

دیگر حاضر نیست یک خرده فروشی دسته بخشوده بود در ماه آوریل است. نمایندگی مجاز و فروش خودرو دچار افت ماهانه از 13٪. فروشگاه مبلمان جذب 59% شیرجه رفتن. الکترونیک و لوازم خانگی فروشگاه ها پایین بیش از 60٪.

خرده فروشان که فروش مصالح ساختمانی ارسال شده افت بیش از 3 درصد است. پس از خرید و وحشت در مه, مواد غذایی کاهش فروش 13 درصد.

پوشاک-فروش فروشگاه سقوط 79% و فروشگاه و 29 درصد. رستوران ها که برخی از آنها در حال حاضر شروع به به طور دائم تحمل نزدیک به 30 درصد کاهش با وجود تغییر شدت به بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات.

با چند آمریکایی, خرید, سفر, غذا خوردن یا در غیر این صورت هزینه به طور معمول اقتصاددانان در حال طرح ریزی است که تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین ارزیابی از فعالیت های اقتصادی — کاهش در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه در حدود 40 درصد نرخ سالانه. خواهد بود که عمیق ترین سه ماهه رها شده ،

صرف دنبال فرصت بینش نشان می دهد که هزینه های مصرف کننده ممکن است ظرف حدود اواسط ماه آوریل قبل از شروع کنه تا کمی حداقل در لباس و کالا به طور کلی دسته بندی. اما هزینه های حمل و نقل, رستوران ها, هتل ها و هنر و سرگرمی باقی می ماند به شدت افسرده است.

خرید کارت اعتباری ردیابی توسط جی پی مورگان چیس یافت می شود که هزینه های چنین ضرورت, مواد غذایی, سوخت, تلفن, سرویس و تعمیر خودرو کاهش یافته است 20 ٪ در سال بیش از سال بر اساس. در مقابل هزینه های “غیر ضروری” مانند وعده های غذایی از, بلیط هواپیما و خدمات شخصی مثل سالن و یا یوگا کلاس کاهش یافت توسط یک بسیار بدتر از 50 ٪ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im