ایالات متحده بدهی خانوار می رسد و رکورد دیگری را در صفحه اصلی وام

توسط Alex Tanzi و Shahien Nasiripour بلومبرگ

آمریکایی ها خود را افزایش استقراض برای 23rd مستقیم سه ماهه به کل از 14.3 تریلیون دلار با توجه به بانک فدرال رزرو نیویورک, آخرین عکس از خانواده ترازنامه ورود آنچه که بسیاری از کارشناسان معتقدند به رکود است.

کل ایالات متحده بدهی خانوار افزایش یافت $155 میلیارد دلار در سه ماهه اول از قبلی دوره سه ماه یا 1.1% نیویورک فدرال رزرو در گزارش سه ماهه نشان داد. کلی بدهی خانوار در حال حاضر 28.2 درصد بالاتر از سه ماهه دوم سال 2013 از طریق.

افزایش مداوم در مصرف کننده وام را به طور مداوم رکورد جدید با گذشت هر سه ماهه اما هنوز خجالتی تورم $15 تریلیون دلار است که آمریکایی ها بدهکار در سال 2007 فدرال نیویورک داده ها نشان می دهد.

وام مسکن وام گرفتن افزایش یافت $156 میلیارد دلار 9.71 تریلیون. بیش از 80 درصد از وام originations در میان وام گیرندگان با اعتبار نمره حداقل 720, بالاترین درصد در هفت سال است. ميانه Equifax نمره خطر — که در آن نمرات پایین تر نشان می دهد که یک مصرف کننده می تواند تبدیل به طور جدی متخلف — افزایش به 773.

در زمان رکود اقتصادی به کروناویروس همه گیر است به احتمال زیاد به ضربه سیاه و سفید خانواده ها سخت است با توجه به تحقیقات از سنت لوئیس فدرال رزرو است. سیاه و سفید, خانواده ها در حدود 29 درصد بیشتر از سفید خانواده به سقوط به طور جدی پشت در بدهی خود را حتی پس از حسابداری سنتی اعتباری و عواملی مانند بدهی به نسبت درآمد و پس انداز.

آمریکایی ها می تواند ضربه بزنید کارت های اعتباری خود را برای اضافی $3 تریلیون قبل از شروع سه ماهه دوم در حدود زمان این ویروس شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده و بخش هایی از اقتصاد تعطیل شد. مانند یک بافر بدون شک کمک به برخی از خانواده ها حفظ مصرف خود را اگر آنها شغل خود را از دست تقویت اقتصاد است که به شدت متکی بر هزینه های مصرف کننده. اما خانواده های فقیر کمتر دسترسی به اعتبار به آب و رکود اقتصادی است.

فقیرترین خانواده ها باید در اکثر 150 دلار به رسم خود را در کارت های اعتباری فدرال نیویورک داده ها نشان می دهد. در مقابل در کد پستی که در آن متوسط درآمد کمتر از $45,000 متوسط میزان اعتبار در دسترس است در اطراف $1,900. در بالاترین درآمد مناطق نمونه اعتباری در دسترس است که نزدیک به 14000 دلار.

وام دهندگان سه ماهه گذشته محکم استاندارد در کارت های اعتباری, وام خودرو و دیگر معمولی بدهی خانوار با توجه به مارس ارشد مسئول وام نظرسنجی در وام دهی بانک ها شیوه های دوشنبه منتشر شد.

بانک ها به طور کلی سخت تر استانداردهای خانوار وام سه ماهه گذشته به عنوان تقاضا برای اعتبار کاهش یافت و با توجه به تغذیه نظرسنجی از وام بانکی استفاده کرده است. در هفته های اخیر برخی از بانک ها مانند جی پی مورگان چیس اند افزایش حداقل نمره اعتباری برای انواع خاصی از وام های مسکن.

خودکار بدهی آن افزایش یافته است 36 متوالی افزایش 15 میلیارد دلاری از سه ماهه قبلی به $1.35 تریلیون. بیش از 5 ٪ از وام خودرو 90 روز بیشتر متخلف. این بالاترین درصد پس از سه ماهه اول سال 2011.

کارت اعتباری تخلفات رز به 9.09% بالاترین سطح در بیش از دو سال است.

در مورد 189,000 مصرف کنندگان در حال ورشکستگی نماد اضافه شده به گزارش های اعتباری خود را سه ماهه گذشته اما بانک فدرال گفت که آخرین گزارش نشان دهنده یک زمان هنگامی که بسیاری از اثرات اقتصادی از Covid-19 همه گیر شد و تنها شروع به احساس می شود.

“ما دیدن بیشتر از حد انتظار کاهش در تعادل کارت اعتباری بر اساس گذشته فصلی, الگوهای, اما از آن است که بیش از حد به زودی برای اطمینان ارزیابی اتصال آن به همه گیر.” گفت: اندرو Haughwout معاون ارشد رئیس جمهور در نیویورک تغذیه می کند.

آمریکایی ها با بدهی وام دانشجویی فدرال دریافت شش ماه تاخیر به لطف اتوماتیک تعلیق علاقه خود را و پرداخت توسط اخیرا به تصویب بسته محرک اقتصادی فدرال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>