خطوط هوایی ایالات متحده به دنبال 50 میلیارد دلار کمک از دولت

خطوط هوایی ایالات متحده به درخواست دولت فدرال برای کمک های مالی و وام و کاهش مالیات است که می تواند به راحتی بالای 50 میلیارد دلار برای کمک به آنها به بازیابی از رکود اقتصادی در سفر با توجه به جدید کروناویروس.

خطوط هوایی آمریکا به گروه تجارت به نمایندگی از حامل های ارسال شده درخواست خود را برای کمک مالی روز دوشنبه همانطور که بیشتر شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان اعلام شد همیشه عمیق تر کاهش در خدمات و در برخی موارد اخراج.

گروه تجارت خواسته است برای $29 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال با 25 میلیارد دلار برای مسافر خطوط هوایی و 4 میلیارد دلار برای محموله های حامل. شرکت های هواپیمایی نیز به دنبال به $29 میلیارد دلار در وام های کم بهره و یا وام تضمین می کند و آنها می خواهند فدرال مالیات مالیات غیر مستقیم بر روی سوخت و حمل و بلیط هواپیمایی به حالت تعلیق تا پایان سال آینده.

شرکت های هواپیمایی شده است کاهش پروازها از ماه ژانویه شروع با تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین که در آن شیوع ویروس آغاز شد. مارپیچ رو به پایین در سفر برداشت تا با سرعت, در روزهای اخیر, اما, باعث هواپیمایی اعلام جانشینی به طور فزاینده ای به اقدامات چشمگیر.

از جمعه متحده آمریکا و دلتا اعلام کرده اند عمیق تر کاهش در پرواز از آنها فکر فقط چند روز زودتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>