دو چرخ بخش ممکن است دو رقمی فروش شیب این مالی: HMSI

دهلی نو: هوندا موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها در هند (HMSI) انتظار دارد که دو چرخ فروش به باقی می ماند در خط کند این مالی با کروناویروس مستند در حال حاضر با داشتن عوارض خود را گرفته در اعزام در سه ماهه اول ارشد شرکت رسمی گفت.
این شرکت باقی مانده است و خوش بینانه در بلند مدت چشم انداز رشد داخلی دو چرخ صنعت.
آن جمع آوری شده از یک نظرسنجی که بیشتر مردم در حال حاضر wiling به خرید یک یا دو چرخ به منظور ایمن ماندن و حفظ اجتماعی فاصله میان COVID-19 بیماری همه گیر.
“به معنای واقعی سه ماهه اول رفته است بنابراین هیچ راهی وجود دارد شما می توانید پوشش در نه ماه برای کل سال است. در واقع صنعت خود بود در حال حاضر در حالت رکود و COVID-19 تنها اضافه شده به بدتر وضعیت” HMSI مدیر فروش و بازاریابی Yadvinder سینگ Guleria گفت.
او افزود که اگر چه فروش را از سر گرفته و در ماه مه این فقط آغاز از صفر به برخی از کسب و کار.
“می گویند که در این سال فروش در حال رفتن به مثبت است که ممکن است…بازیابی ممکن است در این سال آن را دو رقمی د-رشد در 2020-21,” Guleria اشاره کرد.
او ابراز امیدواری کرد که این وضعیت ممکن است بهبود در چند ماه آینده با توجه به حالت عادی موسمی و اصلاحات ساختاری در مزرعه بخش اما حتی پس از آن منافع خواهد تعلق تنها در محصول بعدی چرخه.
“کشاورزی اقتصاد ممکن است دوباره ما شاهد برخی از کشش در تراکتور فروش و همچنین, اما منفی (روند) هنوز باقی ماندن در 2020-21 و شاید ما می توانید ببینید که برخی از رشد در بعد مالی به این دلیل که پایگاه خود را بسیار پایین تر خواهد بود,” Guleria گفت.
در بینش از فروش در ماه مه که در آن HMSI retailed بیش از 1.15 لاخ واحد گفت: بیش از یک سوم از خریداران منتقل شده از حمل و نقل عمومی به منظور پیروی اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.
“وجود دارد نه تغییر زیادی در رفتار خرید. حدود 55 درصد ترجیح نقدی در حالی که 45 درصد تامین مالی دو چرخ,” Guleria گفت.
همچنین خریداران ترجیح می دهند پایین پرداخت و نوع طرح به عنوان آنها می خواهند برای حفظ پول نقد او اضافه شده است.
“محصول پرس و جو در حال افزایش است, پس از فروش بار افزایش مشتریان جدید را آغاز کرده اند که به کارگاه های آموزشی در دراز مدت ما نیاز به ببینید که چگونه آن را از تابه خارج” Guleria اشاره کرد.
او همچنین تاکید کرد که مشتریان نمی خواهد سازش در ایمنی و بهداشت در هنگام بازدید از یک یا فروش سرویس های خروجی.
پرسید: اگر این شرکت هنوز پیش بروید با آن راه اندازی جدید با توجه به وضعیت بازار Guleria گفت: “هیچ محصول راه اندازی شده است قرار دادن کردن شلف, راه اندازی خواهد شد اتفاق می افتد که برنامه ریزی های قبلی برای این سال مالی است.”
او گفت که 250 زنجیره تامین شرکای این شرکت با داشتن 308 گیاهان سبز را دریافت سیگنال ممکن است در پایان به از سرگیری عملیات.
تولید در این شرکت گیاهان, با این حال, خواهد یافت تا به عنوان در هر تقاضا در بازار ، (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>